hidden hidden hidden hidden

30-04-2004 Świeżynka`s Revenge - Rybnik

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
moniq pospiszil

PostWysłany: 06-05-2004 2:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

workie aka bela napisał:
- rozważam możliwość wydania jakiejś książki

Mysle ze masz ku temu predyspozycje

gg-6364005
skype-monikalenert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
takeshi wakadzuna

PostWysłany: 06-05-2004 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurwa shit masakra

pawie sie porzygalem !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
workie aka bela

PostWysłany: 10-05-2004 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co się orientuję nie ma na forum kategorii "my best nightmare" czyli zbioru przeżyć i wrażeń z imprez innych niż z reguły czyli co tu duzo mówić niewypałów więc chwilowo będe takowe wpisywał do tego postu
DATA: wczoraj
MIEJSCE: wisła
MIEJSCE ŚCIŚLEJ: wisła - rynek
LOKAL: centrum - a właściwie gdyby ocenić po osobach tam zebranych powinno być: centrum kulturystyczne
Stając na parkingu tego lokalu już miałem dziwne przeczucie że coś tu nie gra - tipo którym przyjechaliśmy nijak pasowało bo mercedesów, chryslerów i innych aut dla ludzi żyjących ponad średnią krajową - ale co tam to że ktoś ma mercedesa nie od razu świadczy że jest gorszy albo coś. pełen nadzieji zaniosłem z olkiem sprzęt do klubu - to nic że na wejściu dwa misie stały, a w środku jak w puszczy kaminoskiej - miś na misiu - tylko na co im były te dziwne złote obroże na szyjach - chyba jakieś nadajniki pomagające badać migracje niedźwiedzia łysego w okresie godowym - nie wiem. Kolejnym niepokojącym faktem był wszechobecny marmur i skóra - gdyby to odbić ze ścian i oddać w komis można by sporo płyt nakupić i to zapewne nie w antykwariacie. Jakoś z ciężarem małych oczek postaci tam zebranych, które skierowane były na moją osobę (boshe jak w idolu normalnie ) dotarłem na tzw. dancefloor kolejno na konsole która na pierwszym rzut oka była zajebista, a gdy próbowałem rozstawić decki okazała się jakims bazarowym niewymiarem - ni tak ni siak deck nie chciał pasować. Pokombinowaliśmy no i decki stały. W międzyczasie przyszedł jakiś koleś coś w stylu naszego carla coxa z demo czyli mówiąc wprost menager we własnej osobie i zaczął coś mówić na temat oświetlenia którego było tam wiecej niż na maszcie oświetleniowym odry wodzisław że o rkm'ie nie wspomne - jeden z jego tekstów którego do dziś nie zapomnę brzmiał : "angielskiego nie umisz" i ten jego wyraz twarzy mówiący nic innego jak: the bottle is empty and i'm a fool Jakoś olek rozpracował te nieszczęsne skanery i ruszyło - żeby rozruszać braci Adama M poszło kilka standardowych kawałków ale oczywiście w house'owych refixach. Ruszyli dopiero na dźwięk oooooo pani lumide w tribalowej obróbce. w międzyczasie dotarła do nas cudowna serwetka niczym z fast fooda za rogiem, a na niej tuszem do oczek napisana playlista podsumowana słoem cieplutko prosimy - cytuje pierwsze kilka linijek: beyonce, timberlake, sean paul... i naraz wszystko było jasne. Troszkę poskakali poskakali i ni stąd ni z owąd pojawił się gość ze srebrną walizką (bynajmniej nie case'm) - zbawienie było tak blisko. Gdy spytał o mikrofon byłem w niebowzięty - myślałem ze padnę na twarz i zacznę mesjasza po stopach całować, ale niestety nie dał sobie zdjąć obuwia w którym czaiły się gustowne białe frotkowe skarpety z napisem polsport. I rzekł pan do zebranych: " teraz będziecie mieli pięć minut przerwy, ale już za pięć minut znowu rozgrzejemy ten parkiet" - ależ z niego fetyszysta brrrr. My tymczasem jak najszybciej zebraliśmy sprzęt i płyty do auta i przy wychodzeniu usłyszeliśmy jeszcze cudowny hymn ludzi nieszczęsliwie zakochanych "ile dałbym by zapomnieć Cię..." I takim sposobem powróciłem do pierwotnych planów na wczorajszą noc czyli sen sen sen, a olek pojechał do gliwic do promila pograć bo kto mu zabroni skoro tam rezyduje Także podsumowując nie polecam wybierania się do klubu centrum bo grunt tam jest niepodatny - ale jeśli chcecie to na upartego możecie spróbować chrystjanizacji heretyków do następnej nieudanej imprezy i pozdrawiam wszystkie osoby które dały to rade całe przeczytać - ku przestrodze
killing me softly GG4005508
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
val

PostWysłany: 10-05-2004 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klub centrum tez zaliczam do lokali ktore niewarto odwiedzic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: