hidden hidden hidden hidden

31-12-2014 Last Night On Earth - Lost in Space ! New Years Eve ! |INQ|

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
INQbatorDołączył: 20 Maj 2009
Posty: 774

PostWysłany: 11-12-2014 19:12    Temat postu: 31-12-2014 Last Night On Earth - Lost in Space ! New Years E Odpowiedz z cytatem

Main floor: deep / tech / electro / house / detroit / acid / techno

- Last Robots (polskie radio czwórka / warszawa)
http://www.soundcloud.com/lastrobots
http://www.lastrobots.com/

- Daniel Mencel live !
https://soundcloud.com/danielmencellive

- Phil Jensky (NYP™ / Strangers In The Night)
https://soundcloud.com/phil-jensky
https://www.facebook.com/philjensky

- Showcase ! (105L & Zolvik)
http://www.mixcloud.com/dub_72/
https://www.facebook.com/shwcs

- Plastelinowy Joe
http://www.mixcloud.com/plastelinowy-joe/

- El Mario
https://soundcloud.com/elmario_o

. . .

2nd floor: drum’n’bass / jungle / neurofunk

- Krzyku (Scream Music / inq.pl)
https://soundcloud.com/krzyku_dnb
https://www.facebook.com/krzykudnb
http://www.screammusic.pl/

- Kosay ( Scream Music )
http://www.mixcloud.com/damian-kosay-tchorz/
https://www.facebook.com/kosay.dnb

- Sibi (Scream Music / Orion / inq.pl)
https://soundcloud.com/sebastianpodwysocki

- 2lc (Scream Music / DLC / inq.pl)

- Impolite (Partizans crew)
http://www.mixcloud.com/partizanskru/

- C-Fly (Partizans crew)
http://www.mixcloud.com/partizanskru/

- Łysyniii (Pure Sounds Collective)
https://soundcloud.com/lysyniii
https://www.facebook.com/puresoundscollective

. . .

3rd floor: housemusique / old school

- drGroove (Ubf)
http://www.mixcloud.com/drGroove/

- K.Andy (Ubf/ Extomusic)
https://soundcloud.com/keyandy

- Jacob Larsen (Mniam)
http://www.mixcloud.com/jacob-larsen/

- Endr:U (HF)

- Diteeer (inq.pl)

- Set (inq.pl)


___________________________________

Open:21 | Start: 22 | End: 6 + after

Bilety:
Do 14-12-2014 | 40 zł |
Od 19 do 30-12-2014 | 50 zł |
31-12-2014 | 70 zł |

Odbiór:
Do 20-12 --> Tylko piątki i soboty od 16 do 24 ! !
Następnie:
25-12 (czwartek) od 18 do 24
27-12 (sobota) od 18 do 24
30-12 (wtorek) od 12 do 20

Rezerwacja | Sprzedaż :
Klub Inqbator | ul.Dworcowa 2 | Katowice
Kontakt: 668 372 433 | kaja@inq.pl

Selekcja | Osobisty odbiór biletów | Ilość miejsc mocno ograniczona

___________________________________


Last Robots >>> Dziś Last Robots, wcześniej Electricity!, a indywidualnie - Bert i iRobot. Ten znany warszawski duet działa od 7 lat, choć obaj jego członkowie mają za sobą o wiele dłuższe doświadczenie djskie.

Bert pojawił się na warszawskiej scenie klubowej w końcu lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, początkowo jako członek breakbeatowego kolektywu Boogie Mafia, potem jako rezydent klubu Piekarnia za czasów jego pierwszej, kultowej odsłony. Prowadził autorskie audycje radiowe, najpierw w starej Radiostacji, a od 2006 roku w Radiu BIS (obecnie Radio Euro). W roku 2009 był szefem muzycznym tegoż radia. Jako dziennikarz muzyczny publikował artykuły w Techno Party, Laifie i Dzienniku. Śmiało można stwierdzić, że w swej wieloletniej podróży djskiej odwiedził wszystkie liczące się kluby w Polsce, na czele z sopockim Sfinksem, poznańskim SQ i białostockim Metrem. „Dzielił decki” z około setką wykonawców zagranicznych, prawdziwych światowych sław, takich jak Jacques Lu Count, Marshall Jefferson czy Roger Sanchez. Był jurorem wielu konkursów djskich, w tym. Nokia DJ’s Cup oraz Heineken Thirst, a także wykładowcą Coke Live Fresh Noise.

Bert był również pomysłodawcą i organizatorem konkursu dla młodych djów „Pierwsze Koty” w Piekarni. Konkurs ten okazał się prawdziwą trampoliną dla wielu wtedy młodych talentów, a obecnie czołowych warszawskich dj-ów, w tym także dla Igora, który w pierwszej edycji konkursu, w 2002 roku, zajął drugie miejsce. Po tym sukcesie kariera dj-ska Igora nabrała dużego tempa. Zaczął regularnie występować w Piekarni, następnie w klubach w całej Polsce, dotarł również do półfinałów w konkursach Heineken Thirst i Nokia DJs Cup. Jako członek kolektywu Deepconection organizował imprezy klubowe, występował w Instytucie Energetyki, na imprezach Isle Of MTV, i Import! oraz na Festiwalu Muzyki Elektronicznej na Ukrainie.

Jednocześnie z rozwojem indywidualnej kariery Igora zacieśniała się przyjaźń i współpraca między nim a Bertem. W 2005 roku, już jako duet dj-ski, Bert i Igor zostali rezydentami klubu On-Off a potem Vinyl, w których to klubach współorganizowali cykl imprez Electricity! Wśród gwiazd cyklu pojawili się między innymi Felix Da Housecat, Annie Mac, Touche, Justin Robertson, King Roc oraz dwaj ulubieni producenci Last Robots - Yuksek i Alex Metric.

Współpraca dj-ska szybko przerodziła się we współpracę studyjną. Dziś Last Robots nie tylko miksują na imprezach, ale przede wszystkim produkują własne nagrania a także są autorami remiksów dla zespołów Plastic, Fox, Artybishop oraz dla Noviki. Na koncie mają też kilka doskonale przyjętych editów i bootlegów - ogromną popularnością cieszy się nowa wersja "Piosenki Młodych Wioślarzy" Kultu. Zajmują się również tworzeniem muzyki do reklam.
Last Robots można usłyszeć w całej Polsce - nie tylko w klubach, ale także na bardzo znanych festiwalach. Duet występował na Openerze, Audioriver czy Coke Live. Na tym ostatnim zagrali jako oficjalny support przed grupą The Prodigy. Wystąpili również na scenie festiwalu Trends Lab obok Soulwax, Booka Shade oraz Maxa Sedgley’a. Obu artystów można usłyszeć w polskim eterze - Igor prowadzi audycję Last Robots Alive w Radiu Roxy, zaś Bert Klubotekę w Czworce (Polskie Radio).


REMIKSY WYDANE:

D4D "Love Is Dangerous" (Last Robots Remix) / Mystic
Fox „Mind Goes Blind“ feat. Organek (Last Robots Remix) / Kayax
Fox „Belly Of The Beast“ (Last Robots Remix) / Kayax
Novika „Miss Modd“ (Last Robots Remix) / Kayax
Artybishop „Dive“ (Last Robots Remix) / eReM

REMIKSY NIEOFICJALNE:

The Clicks „This Is Jeopardy“ (Last Robots Remix)
Kamp! „Cosmological“ (Last Robots Remix)
Plastic „Lazy Day“ (Last Robots Space Remix)
Renton „Walk Aside“ (Last Robots Remix)
Franz Ferdinand „Ulysses“ (Last Robots Remix)
autoKratz „ Can`t Get Enough“ (Last Robots Remix)

. . .


Phil Jensky >>> DJ, kulturoznawca i medioznawca z Krakowa. Jego początki DJ’skiej działalności sięgają 2005 roku. W plebiscycie "MUNOLUDY 2013" dostał się do grona 20 najlepszych w kategorii "DJ / Producent Roku Polska 2013". Od 2012 w każdą niedzielę o 20:00 prowadzi autorską audycję „Strangers In The Night” w radiu RMF Club, gdzie również zaprasza znamienitych gości. W 2008 dostał sie do półfinałów „Bacardi B-Live”. Gdzie zdobył uznanie jury Bacardi 2008/2009 (Jacek Sienkiewicz, Angelo Mike, Peres). Wystąpił na wielkich festiwalach – w 2007 na „Carling Leeds Festival” w Anglii, na wszystkich edycjach „Próby Dźwięku Festival” oraz w 2011 reprezentował scenę BURN STAGE na „Burn Selector Festival” w Krakowie. Był również zapraszany na liczne imprezy w Tbilisi oraz Batumi na terenie Gruzji.

Od kilku lat zajmuje się oprawą muzyczną pokazów mody oraz wydarzeń kulturalnych dla „House Brand PR Agency” (m.in. Platinium Fashion Night w 2011 oraz 2012 w „Plaży Kraków”).

Brał udział w wielu akcjach charytatywnych, w 2009 specjalnie dla strony www.slyszymy.pl oraz gazety „Usłyszeć Świat”, wystąpił w filmie edukacyjnym dla liceów i gimnazjach pt. „Wiedzieć – by słyszeć”, gdzie opowiadał o życiu i problemach człowieka niedosłyszącego od urodzenia.

W 2014 roku wspólnie z Lubica wydał swój pierwszy numer "Strangers", który pojawił się na kompilacji w norweskiej wytwórni "Small Records".

Jego sety cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jeden z miksów „Strangers In The Night” został doceniony przez prestiżowe, branżowe polskie pismo „DJ Magazine” i uznany za Mixturę nr.1 (Kwiecień 2008). Jego talent zauważyła również amerykańska wytwórnia DJ Friendly Records" i zaproponowała mu nagranie albumu-kompilacji, wydanej pod nazwą "Deep Night For Resting". Gościnne sety grywał w wielu polskich i zagranicznych stacjach oraz portalach m.in.:"Sweat Lodge Radio"„ "Czwórka", "Roxy" "Pure FM”, „Planeta FM”, „Radiofonia”, „Radio Fabryka”, "Soundrevolt.com”, „Minimal Radio”, „Danceradio.gr”, „Welovehousemusic.pl”, „Mixing.hu”, „Mixntrix.net”.

Obecnie w swoich setach gra głównie deep-house, tech-house, techno. Uważa, ze dobry set, to nie tylko taki który jest spójny, ale także niosący ze sobą dużą dawkę różnorodnych emocji.

Występował razem z takimi artystami jak Troy Pierce, Recondite, SCSI-9, Michael Mayer, Oliver Huntemann, Marc Houle, Jan Blomqvist, Kölsch, Ripperton, Psyk, Objekt, Neil Landstrumm, Dustin Zahn, Doctor Dru, Max Cooper, Jimpster, Marco Bailey, Sandy Rivera, Lee Jones, Rui Da Silva, Chopstick, Till Von Sein, Tom Novy, Lukas Greenberg, C-Jay oraz z czołowymi artystami z Polski: Catz'n'Dogz, Marcin Czubala, Piotr Bejnar, Viadrina, Eltron John, Kuba Sojka, XXANAXX, Novika, Jacek Sienkiewicz, An On Bast, Karol XVII & MB Valence, SLG, Angelo Mike, Thomas Langner oraz wielu, wielu innych.
Kaja_____________________
+48 668 372 433 | kaja@inq.pl
www.inq.pl | www.myspace.com/inqbator
Facebook : INQbator klub
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
INQbatorDołączył: 20 Maj 2009
Posty: 774

PostWysłany: 28-12-2014 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Main floor promo mix by Phil Jensky
Kaja_____________________
+48 668 372 433 | kaja@inq.pl
www.inq.pl | www.myspace.com/inqbator
Facebook : INQbator klub
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
INQbatorDołączył: 20 Maj 2009
Posty: 774

PostWysłany: 28-12-2014 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3rd floor promo mix by K.Andy&dr.Groove
Kaja_____________________
+48 668 372 433 | kaja@inq.pl
www.inq.pl | www.myspace.com/inqbator
Facebook : INQbator klub
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

28-06-2014 | Domowa Muzyka - Tupot Różnych Gupot | INQ
10-12-2011 No Gravity : Japan.Tsyki |INQ|
10-02-2012 NYP 007 w/ SAM KDC (Absys Records, Auxiliary) | INQ|
08-10-2011 All Good Friends! B-day - Rekonstrukcja Zdarzeń |INQ|
29-06-2013 NYP w/ DAMON WILD |INQ|


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta