hidden hidden hidden hidden

19-09-2014 Crown On Me Tales |INQ|

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
INQbatorDołączył: 20 Maj 2009
Posty: 774

PostWysłany: 11-09-2014 20:34    Temat postu: 19-09-2014 Crown On Me Tales |INQ| Odpowiedz z cytatem#PSYLESIA STAGE

ARTHA live! [Cronomi Records - Malbork]
PSYSUTRA live! [Cronomi Records - Katowice]
STYROPIAN [Psylesia/MAE - Katowice]
MARION [Psylesia/Ashoka - Rybnik]
BUBBLEGUM [Psylesia - Kwaśnie Łąki]

#ASHOKA STAGE

PRIMAL [Deepersense.pl - Chorzów]
AMB [Deepersense/Muchomornia - Skrzyszów]
AXIS [LSTea - Wrocław]
STYROPIAN [Psylesia/MAE - Katowice]
MARION [Psylesia/Ashoka - Rybnik]

#DEKORACJE

CYRIL [Cybofunk - Czechy]
ASHOKA

#WIZUALIZACJE

VORTEX VISUAL DIVISION [Wrocław]

Gdzie: Inqbator Club, Katowice ul. Dworcowa 2 [Dojście z Dworca PKP około 5 minut]
Mapa: Inq_Katowice
Kiedy: 19.09.2014 (piątek)
Wjazd: 15 zł
Start: 22:00
End: 05:00 a jak będzie dobrze to i do 06:00

#INFO
Wrześniowe edycje "Talesów" zawsze zawierały w sobie "nutkę" Goa, tym razem uderzamy ze zdwojone siłą za sprawą dwóch rodzimych producentów. Artha i Psysutra wchodzący w skład belgijskiej wytwórni Cronomi Records zaszczyca nas najlepszym materiałem. Niespełna trzy godziny Goa z najwyższej półki. Ponadto na Psylesia Stage zagrają Marion, Bubblegum i Styropian, a na Chill'u poza jego rezydentami Primal, Amb i debiutująca w naszych progach Axis. O udekorowanie Crown On Me Tales zadba Cyril oraz Ashoka. Za wizualną stronę imprezy odpowiedzialna będzie Bogien Von Pryten. Zapraszamy Was w ostatni piątek tegorocznego lata (19 września) do katowickiego INQbatora na bardzo gorącą noc!


#MAINinfo

ARTHA [Cronomi Records - Malbork]Za projektem Artha stoi Michał "Timer" Bączek, urodzony w 1979 roku utalentowany mieszkaniec Malborka. Swoje korzenie wywodzi z nurtu goa, co słychać wyraźnie zwłaszcza w jego pierwszych produkcjach. Z muzyką elektroniczną zetknął się już jako dziecko słuchając takich artystów jak Jean Michel Jarre, Vangelis. Poprzez elektronikę, techno, trance dotarł do psychedelic trance słuchając albumu Twisted autorstwa Hallucinogena. To był jego start w psychedeliczne dźwięki: Hallucinogen, Sun Project, Space Tribe, Pleiadians.

Artha tworzy muzykę od dobrych kilku lat, jego produkcje sięgają roku 1996. Pierwsze kroki stawiał na komputerze Amiga używając oprogramowania typu tracker - protracker, digibooster. Posiadając Amigę był aktywny na tzw. scenie amigowej jako "Timer". Pisanie muzyki zaledwie na paru kanałach była swoistym wyzwaniem. Dopiero gdy przesiadł się na komputer klasy PC poczuł moc i możliwości w tworzeniu muzyki jakie daje oprogramowanie. Generowanie brzmień w czasie rzeczywistym plus efekty w czasie rzeczywistym to było to czego brakowało mu na Amidze. Psytrance zaczął pisać zaraz po zetknięciu się z tym gatunkiem, ponieważ zawsze kręcił go trance. Preferuje gatunek Goa-trance, uwielbia melodie, wg niego to jest ta partia, która jest znacząca i potrafiąca zapaść w pamięci słuchacza, dlatego kładzie na tę część większy nacisk. Cześć jego utworów zainspirowana była twórczością Hallucinogena, który inspiruje Arthę do dziś. Z czasem Michał postanowił zainwestować trochę w sprzęt, by móc ulepszyć proces produkcji i jakości dźwięku. Na dzień dzisiejszy hardware wygląda następująco: komputer PC + + ESI Duafire, Alesis M1 active MK II, M-Audio Evolution MK-449C, BCR 2000, Waldorf Blofeld. Wydany w 2010 roku album "Influencing Dreams" przyniósł Michałowi olbrzymi splendor co zaowocowało występami na wielu imprezach w kraju i poza jego granicami.

PSYSUTRA [Cronomi Records - Katowice]
--> https://soundcloud.com/psysutraPod pseudonimem Psysutra ukrywa się urodzony w 1989 roku Łukasz Wiącek. Jego pierwszy kontakt z muzyką elektroniczną nastąpił w roku 2004, przez znajomość z kuzynem zaczął słuchać rozmaitych odmian Techno reprezentowanych m.in przez Jeffa Millsa, Blake Baxtera, Dave'a Tarridę, Cristian Vogela, Drexciya'ę oraz innych stylów reprezentowanych głównie przez AFX-a i Kraftwerk. Jego przygoda z psychedelic trance zaczęła się od utworu "Elation Station" Infected Mushroom. Kolejnymi krokami było zapoznanie się z dorobkiem producentów takich jak X-Dream, Astral Projection, Koxbox, Hallucinogen, Miranda, Goa Gil. Zakochał się bez pamięci w oldschoolowych analogowych dźwiękach, a zwłaszcza kwasie TB-303 znanych wcześniej z produkcji technicznych. W tym samym roku zapadła decyzja by uczestniczyć w tworzeniu historii muzyki GoaTrance jako MindHunter (MH). Na początku 2008 z dwoma przyjaciółmi założył formację PsySutRa, która po kilku miesiącach przekształciła się w jego solowy projekt. PsySutRa pracuje nad wyrazistością stylu swoich produkcji pierwotnie opartego o Oldschool pokroju SFX i innych wykonawców z lat 90-tych. Poza oldschoolem inspiracjami są przez starożytne cywilizacje z naciskiem na Amerykę łacińską, atmosferyczny Drum'n'Bass, filmy Sci-Fi oraz eksperymentalne formy muzyczne. Cechami charakterystycznymi dla stylu PsySutRy są głównie przesterowane i wściekłe dźwięki TB-303, kryształowe brzmienia SH-101, perkusje klasycznych automatów TR oraz złożone tekstury. Od debiutu Psysutry na naszej imprezie Sunlight Tales w lipcu 2010 roku minęły już ponad dwa lata. W tym czasie Łukasz zaliczył już największe w Polsce plenery: Goa Dupa, Kalachakra oraz sporą ilość imprez klubowych. W 2014 roku nakładem Cronomi Records ukazał się debiutancki album Psysutry "Gamma Phoenicis"

PSYLESIA DJs
--> http://www.psylesia.org
--> http://www.facebook.com/psylesia
--> http://www.mixcloud.com/Stryopian
--> http://www.psylesia.org/marion.htmPonadto na Psylesia Stage zagrają DJe kolektywu Psylesia: Bubblegum, Styropian i Marion. Jak zwykle więc nie zabraknie sporej dawki energetycznego i melodyjnego grania.

#CHILLinfo

ASHOKA
--> http://www.ashoka.com.pl
--> http://www.facebook.com/AshokaPL

Sala barowa ponownie zamieni się w bajkowy Chill Out za sprawą kolektywu Ashoka. Tym razem na pewno niezabranie Kasii z ChaiShop'em. Wiemy, że się cieszycie z tego powodu. My też! \o/Na Chillu poza jego rezydentami zagrają Primal, AMB i debiutująca na "opowieściach" Axis.

AMB [Deepersense/Muchomornia - Skrzyszów]
--> http://www.mixcloud.com/Amb_/Pod pseudonimem Amb kryje się pochodzący z Górnego Śląska fan psychedelic. Muzyką zainteresowany od dawna, wcześniej poruszał się głównie w klimatach trance, ale z czasem poznał różne odmiany progressive, tribal, a w końcu także goa/psytrance. Swoje właściwe dźwięki odnalazł dopiero w 2011 roku, kiedy odkrył świat psybientu za sprawą kompilacji "Fahrenheit Project". Później pojechał na "Wonderland Tales" w katowickim INQbatorze, gdzie ostatecznie przekonał się do kultury psychedelic. Swój debiut po drugiej stronie konsolety miał na imprezie "Minds Circus 2" w tyskiej Młotkowni. Do jego ulubionych brzmień należy głównie psychill, ale także progressive psytrance, full-on oraz klasyczne goa.

PRIMAL [Deepersense - Chorzów]Primal stara się wprowadzać słuchaczy za pomocą starszych, sprawdzonych brzmień, czasem wręcz sięgających zamierzchłych (pierwotnych) czasów w dziedzinie elektronicznej muzyki, lub też dzięki wybranym, współczesnym utworom, które oddają ducha starych czasów w muzyce. Przy okazji miesza ze sobą różnorakie style muzyczne, nie tylko związane ze sceną psychedelic/goa, ale także z deep progressive house i „zwykłym” transem. Grając na scenie chill out (które to granie bardzo lubi i sobie ceni), stara się zabrać ludzi w głęboką, melodyczną podróż, czasem zmierzająca w gwiazdy, czasem w egzotyczne zakątki świata, a innym razem w nieodgadnione psychedeliczne obszary. Pierwsze dźwięki ze świata psychedelic/goa trance usłyszał w audycji Techno Terror nadawanej w radiu 95,1 FM w 2002 roku, gdzie podczas trwania jednego z programów, usłyszał utwory takich klasyków gatunku jak: Prana, Ra, czy też Pleiadians.
Swój klubowy debiut Primal zaliczył nie gdzie indziej, jak właśnie na scenie chill out zorganizowanej przez Ashokę, grając w zastępstwie za innego dj’a podczas imprezy Mushroom Tales, która odbyła się w 2008 roku w klubie Inqbator w Katowicach. Od tego czasu miał już okazję zaprezentować się na kilku mniejszych, jak i większych imprezach.

#DECOinfo

O udekorowanie #Psylesia Stage zadba Cyril z kolektywu Cybofunk. Prace Cyrila można było już podziwiać podczas: Carnaval Tales i Spiritual Tales.

CYRIL [Cybofunk - Czechy]
--> http://cyreal.eu/
--> HTTP://www.facebook.com/kukerovic.cyrko#WIZUALinfo

VORTEX VISUAL DIVISION
--> https://www.facebook.com/bogienvortex
--> http://www.bogiennn.wix.com/portfolioBogna Przewoźniak, urodzona w 1989 roku. Ukończyła gimnazjum i liceum plastyczne o profilu metaloplastyka, malarstwo i sztukę mediów na ASP, we Francji "pozaformatem" działania obejmujące audiowizualne formy performatyczne. Na swoim koncie ma wystawy a od 2012 roku można zobaczyć jej wizualizacje na imprezach techno we Wrocławiu . Jej przygoda z muzyka zaczęła sie ok. 2001 roku, a od 2006 z przetwarzaniem jej na obrać, od pierwszych eksperymentów z audiowizualnych w przestrzeniach postindustrialnych i po garażach. Jednak w tym pierwszym okresie nie towarzyszyła im wtedy jeszcze elektronika a ciężkie, gitarowe brzmienia. Pierwsze wizualizacje generowane na żywo tworzyła do projektu MainChain - pół instrumentalny, pół elektroniczny projekt, którego późniejsze efekty przypominały realizacje Massive Atack. Równolegle ściśle współpracowała z zespołem Palm Desert- ciężkim, transowym stoner rockiem. Dopiero po wyjeździe do Francji jej wizualne zaczęły tworzyć całość z czysto elektronicznymi dźwiękami, gdzie wraz z kolektywem Wecomunnity wizualizowała muzykę progresywną oraz minimal. Na terenie Polski wizuale jej autorstwa można było zobaczyć na imprezach takich jak Jebno Fusion Open Air, wszystkie edycje Powrót do Źródła, Audio-City Festival, Minds Circus 2, Dance After Death/ psylvester. Obecnie ściśle współpracuje z kolektywami dekoratorskim Pasieka,DJami z Deepersense.pl oraz współtworzy scenę Breslau Techno. Wykorzystywane przez nia techniki to miedzy innymi: mapping, instalacje video, projekcje wieloelektronowe i konstrukcje świetlne.


--------------------------------------------------------------

Zdjęcia & video z naszych poprzednich imprez możecie znaleźć i pobrać z naszych stron - http://www.psylesia.org & http://www.ashoka.com.pl

KONTAKT & INFO:

:arrow: styropian[małpa]psylesia[kropka]org
gg: 1783632
icq: 191-863-991
skype: styropianpl
fb: http://www.facebook.com/styropianpl

www.psylesia.org -- www.ashoka.com.pl -- www.psytrance.pl -- www.inq.pl
Kaja_____________________
+48 668 372 433 | kaja@inq.pl
www.inq.pl | www.myspace.com/inqbator
Facebook : INQbator klub
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
StyropianDołączył: 30 Mar 2003
Posty: 310
Skąd: Katowice

PostWysłany: 19-09-2014 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZASÓWKA

# Psylesia Stage
22:00 - 23:20 Marion
23:20 - 00:40 Bubblegum
00:40 - 02:10 Artha LIVE!
02:10 - 03:40 Psysutra LIVE!
03:40 - 05:00 Styropian
# Ashoka Stage
22:00-23:00 Styropian
23:00-00:15 Axis
00:15-01:30 AMB
01:30-02:45 Marion
02:45-04:00 Primal
04:00-05:00 Bubblegum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
StyropianDołączył: 30 Mar 2003
Posty: 310
Skąd: Katowice

PostWysłany: 23-09-2014 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcie z imprezy znajdziecie na
www.psylesia.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

22-11-2013 Vision Tales |INQ|
20-06-2014 Kupała Night Tales |INQ|
28-06-2014 | Domowa Muzyka - Tupot Różnych Gupot | INQ
27-03-2015 | Showcase! | |INQ|
29-03-2014 | Housemusique | & Sharky B-Day @ SOHO, Gliwice


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta