hidden hidden hidden hidden

15-02-2014 PROPANOISE 9 @ Młotkownia, Tychy

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
rascalDołączył: 07 Sty 2010
Posty: 46

PostWysłany: 11-11-2013 12:25    Temat postu: 15-02-2014 PROPANOISE 9 @ Młotkownia, Tychy Odpowiedz z cytatem


Kolektyw TORNADO CREW ma przyjemność zaprosić na dziewiątą już edycję imprezy PROPANOISE, która odbędzie się 15 lutego 2014 roku w tyskim klubie Młotkownia.
Mamy na celu głównie promowanie młodych, ambitnych DJów, ale chcemy także zapraszać tych, którzy na scenie techno są już od dawna lecz nie grają zbyt często, oczywiście nie zapominając o cały czas czynnie grających artystach.
Skład:
RAFAŁ FÜRST (Uncto, Furanum Records / Dąbrowa Górnicza)
LESAR (Pure Sounds / Tychy)
MAJKELSKI (SBUnion / Gliwice)
RIMEL (Crack Cherry / Bytom)
FEX (Pozdrowienia z Kanty / Mysłowice)
S.I.W.Y. (MK II Kollektiv / Sosnowiec)
TRISH D. (Tornado Crew / Katowice)
RASCAL (Tornado Crew / Bielsko-Biała)
DARIUSH CRUSHER (Tornado Crew / Bielsko-Biała)
Muzyka: Pumpin' / Acid / Industrial / Pounding / Hard TECHNO
Deko + Vizu: Solar Light
Adres: Klub Młotkownia, ul. Browarowa 7, Tychy
Wejście: 12 zł
Facebook: https://www.facebook.com/events/1374528669453033/
Plakat: http://tornadocrew.pl/img/Propanoise-9-full.jpg


RAFAŁ FÜRST

Uncto emerges from the soot-covered land of Upper Silesia, an industrial panorama interspersed with aging foundries, rusting ironworks, and derelict mines. Largely mementos of a once optimistic past, their form and function seemingly transcend their circumstance through the inspiration they afford to the musical vision of Dominik Müller and Rafal Fürst, the duo behind the project. Finding harmony in the cacophonous noise generated by a factory’s heavy machinery, purpose in the ceaseless oscillatory motion of an engine’s pistons, and aesthetics in the metamorphic stages of a stainless metal as corrosion takes its toll, they envision their undertaking as not only a confluence of that which is most personally meaningful to them, but also as an attempt to capture the existentially sublime sensation felt when witnessing monuments to an industrial age.
In their eyes, a densely layered scenery forged from extreme acoustic elements and roughly grounded within the paradigm offered by contemporary techno is the vehicle most capable of the embodiment and conveyance of their ideas. Driven by powerful rhythmic propulsion, theirs is a construct of industrial mimicry where vast collisions and mechanistic clangs violently yet symbiotically coalesce with the drone of grinding gears and abrasive discord of metal being torn apart by shearing forces. Ultimately, within the context of a live event and many-fold amplified, their intent is to overwhelm the senses with brute sonic force, so as to not only allow the beholder to become lost in the midst of an inexorable cycle of mechanic motion, but also bring about the euphoric assimilation of mind and body into a mechanized soundscape unfolding before a similarly transfixed audience.
http://www.furanum.com


LESAR

LESAR – na imię ma Adam. Mieszka w Tychach, gdzie wraz z ekipa Pure Sounds starają się zmienić opinię o swoim mieście, zwanym „miastem sypialnią”.
Muzyką elektroniczną zaraził sie dzięki bratu - Greg Oleksevic aka Dj Wary, który przekazał mu wiele wartości związanych z muzyka techniczną jak i ukierunkował go do dalszych poszukiwań, co doprowadziło do tego, że sam dzisiaj stoi za dekami.
Style, jakie preferuje najbardziej, to stare Hard Techno oraz Tribal Techno na których się wychował. Tak zaczyna się imprezowa przygoda, poznawanie nowych ludzi, nowych stylów i miejsc.
Jednymi z najlepszych, gdzie miał okazje się bawić i edukować muzycznie, były kluby Alergia (Chorzów), Starówka (Cieszyn), E-Club (Bielsko-Biała) oraz Kanty (Jaworzno)
Jak każdy miał marzenia by móc kiedyś wystąpić na większej imprezie, i w końcu pojawiła się upragniona okazja by zagrać na 2nd Friday w legendarnym klubie Kanty, gdzie w wyniku konkursu wyłoniony został do udziału w kolejnej dużej imprezie - „Meeting Polskiej Kadry”. Następnym krokiem do przodu, było przyłączenie się do ekipy Combat Corps, której założycielem jest Tomash WBPM, który wraz z Venomem organizował imprezy w Bielskim klubie Tlen.
Jednym z największych wyzwań dla Adama, była organizacja trzech edycji Electronic Sound Detonation, cyklu imprez, organizowanego wspólnymi siłami wszystkich przyjaciół z Pure Sounds.
W roku 2008 opuścił ojczyznę i wyruszył do Irlandii, gdzie wraz z bratem organizował imprezy. Nowy kraj, nowe pomysły - tak zradza się projekt GA Compound, w którym razem z bratem grali sety z 4 gramofonów oraz w zaciszach domowych bawią się produkcja muzyczną gdzie w niedalekiej przyszłości planują przedstawić światu .
Irlandia dala mu także szanse poznać wielu zagranicznych artystów. Po powrocie do Polski wraz z Pure Sounds Collective dalej wspierają śląską i polska scenę techniczną.
Grał z takimi postaciami jak: Dave the Drummer, Ant, DDR, Julian Liberator, Mike Humpries, Clodagh, A.P., Zoid, Rhythm Technologies, Jeff Amadeus, Crip, Waldhaus, Tim Rivers, Greg Oleksevic aka Dj Wary, Carla Roca, Gogo, Siasia, Venom, Marks, Tomash Gee, Tomash WBPM i wieloma innymi.
Ulubione wytwornie: Planet Rhythm, Highland Beats, Spiel-zeuge, Tresor, Hydraulix, Heroes, Blackout Audio, Bound, Superbra, Fine Audio, LK Rec, Adult, Ying-Yang, Spilo, Bang On itp.


MAJKELSKI

Młoda krew starej gwardii,
oficer śląskiego dywizjonu technicznego.
Klasyczny przekaz nut,
prosto z gliwickich hut.


RIMELFEX

Fex Pochodzi z Sosnowca. Nazywa się Tomasz Rak. Muzyką jak to zwykle bywa w przypadku dj'ow interesuje sie od najmłodzszych lat. Ze sztuką mixowania kawałków zapoznał go bliski znajomy Dj Sick oraz brat Raq, który również pasjonował się "graniem".
Wszystkie style muzyki technicznej są mu bliskie począwszy od pumpinu kończywszy na mocno pompujacych bitach. Preferuje również trochę lżejsze brzmienie typu progressive, electro oraz tech- house, a czasami potrafi oddać się refleksji przy nutce trance oraz progressive-trance.
Jest bardzo mocno związany z muzyką klubową. Jak to mówi jest to jego druga "miłość".
Zaczął spełniać się w roku 2004, kiedy to po raz pierwszy zorganizował wraz z wspomniamym wcześniej bratem - Dj Raq-iem imprezę techniczną w Klubie "Strefa" w Sosnowcu. Był to jego debiut.
Tak się zaczęła się jego " przygoda" z muzyką techno. Od tej pory zaczął spełniać swoje marzenie, grał już na imprezach klubowych regularnie. Kolejnym ważnym wydarzeniem dzięki, któremu był rozpoznawalny przez większość Dj-i polskiej sceny klubowej to Meeteng polskiej Kadry dj-skiej w Klubie Kanty w Jaworznie, w roku 2005 roku. Potem grał w tym miejscu nieustająco na niezwykłych imprezach, na które zapraszani byli goście zarówno z Polski jak i zza granicy. Grał tam i poznał sporą grupę znanych artystów, między innymi takich jak: Dj's Rush, Gogo, Conrad Kemp, Leo Laker, Arkus P, Carla Roca, Siasia, Whisper, Wazin, Lesar,Marks, Nexy, Lament, Rimel, Pet Duo, Marco Bailey, Angelo Mike, Diana D Rouze, Dark Bass, Karbon, a także Miss Toxi.
Oprócz klubu Kanty w Jaworznie grał w takich miejscach jak: Klub Regres Bytom , Przepraszam Tarnow, Pretekst Tychy, Akademia Azyl Rzeszow, Strefa Sosnowiec, Cosmo Katowice.
Należał do znanych agencji booking'owych takich jak: Arytmia oraz Destroyers Inc.
Jego ulubieńcy to:Dj Rush, Marco Remus, Umek, Sven Wittekind Chris Liebing, Valentino Kanzyani, Umek, Leo Laker, Marco Carolla, Redhead, Lucca oraz wielu, wielu innych.
Jego ulubione wytwornie to m.in: Clr Records,Skull Tunes, 4x4, Stigmata, Drumcode.
W 2008 roku wyjechał do Norwegii, tam też próbował swoich sił jak Dj.
Następnie po powrocie do kraju, w 2010 roku nadal kontynuował swoją pasję muzyczną grając na różnego typu imprezach głównie techno, ale również house i electro.
Kocha to co robi i pragnie realizować zamierzony cel propagując swoją grą tego typu gatunku muzycznego jakim jest niestety odchądzace już powoli w niepamięć zamiłowanie młodych ludzi do ciężkich brzmień specyficznej muzyki techno.


S.I.W.Y.

Od pierwszych dni nazywany dość pospolicie czyli - Siwy. Skromny, szczery i zawsze uśmiechnięty. Prosi wręcz by nie nazywać go DJ’em. Gra bo lubi to robić. Urodził się w Sosnowcu. Początkowo swoje zamiłowanie do muzyki rozpoczął od cięższych brzmień a konkretniej, kiedy Jego starsza siostra przyniosła do domu kasetę legendarnego zespołu NIRVANA. Wszystko odwróciło się dnia 2005-01-27 około godziny 00:15 gdy po raz pierwszy zabrali go znajomi DJ’e i rezydenci legendarnego już klubu KANTY w Jaworznie – czyli SICK i WAZIN i usłyszał tam bardzo mocne dźwięki grane przez Svena Wittekinda. Od tamtej pory wiedział jakie hobby w życiu chce szlifować. Za pierwszą wypłatę kupił sobie gramofony i 2 płyty, które tłamsił 2 miesiące. Wraz z biegiem czasu style muzyczne zaczęły się u Niego poszerzać. Raz na jakiś czas organizuje mniejsze, kameralne imprezy dla znajomych i czerpie z nich ogromną satysfakcję. Na tak dużej imprezie i w takim gronie będzie grał po raz pierwszy, więc postara się dać z siebie to co najlepsze!


TRISH D.

Pochodząca z Katowic Trish D. pozostaje w kontakcie z muzyką elektroniczną w różnej postaci od 2001 roku. Zabawę z dekami rozpoczęła w 2005 roku i od tamtej pory stale stara się szlifować swój warsztat. Mówi, że gra dla tych, którzy kochają hard tekno, a poprzez muzykę chce przekazywać ludziom takim jak ona energię i uniesienia.
http://tornadocrew.pl/
http://www.mixcloud.com/chilitrish/


RASCAL

Rascal, na imię ma Paweł, urodził się w 1990 roku w Mysłowicach. Obecnie mieszka w Bielsku-Białej. Muzyką elektroniczną interesował się od najmłodszych lat. Początkowo bardzo mocno zaangażowany w świat muzyki hard trance, jednak z wiekiem zaczął odkrywać nowe dźwięki, zadomawiając się na dobre w klimatach industrial, acid i hard techno. Za DJ-ką pierwszy raz stanął mając 18 lat. Jednak samo granie czyichś utworów nie dawało mu pełnej satysfakcji, tak więc zaczął tworzyć własne kompozycje, wydane w Depakine Records, Stereophonic Recordings, Orion Records oraz Dirty Stuff Records.
Końcem 2010 roku wspólnie ze swoim przyjacielem Dariushem Crusherem założył kolektyw Tornado Crew, który z czasem zaczął organizować cykliczne imprezy PROPANOISE, cieszące się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem na scenie niekomercyjnego techno.
Od Marca roku 2011 jest współwłaścicielem labelu Furchtbar Recordings, wydającego muzykę Acid, Tribal, Banging, Funky i Hard Techno.
http://tornadocrew.pl/
http://www.mixcloud.com/rascal/
http://soundcloud.com/rascal-music
http://www.facebook.com/Rascal.Music


DARIUSH CRUSHER

Dariush Crusher to postać pochodząca z Bielska-Białej, zafascynowana technicznymi dźwiękami. Uwielbia ciężkie i mocne odmiany, takie jak: industrial, pounding czy hard techno i to głównie te dźwięki dominują w jego setach. Końcem 2010 roku, wspólnie ze swoim przyjacielem Rascalem założył kolektyw Tornado Crew, który z czasem zaczął organizować cykliczne imprezy pod nazwą PROPANOISE, cieszące się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem wśród wielbicieli niekomercyjnego techno.
http://tornadocrew.pl/
https://soundcloud.com/dariushcrusher
JUŻ DZIŚ SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rascalDołączył: 07 Sty 2010
Posty: 46

PostWysłany: 14-02-2014 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TT:
21:00-22:00 - S.I.W.Y.
22:00-23:00 - EASY 72
23:00-00:00 - DARIUSH CRUSHER
00:00-01:00 - RAFAŁ FÜRST
01:00-02:00 - MAJKELSKI
02:00-03:00 - RASCAL
03:00-04:00 - LESAR
04:00-05:00 - TRISH D.
05:00-06:00 - FEX


To już jutro! Mam nadzieję, że wszyscy przygotowani na porządną dawkę techno! Do zobaczenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rascalDołączył: 07 Sty 2010
Posty: 46

PostWysłany: 18-02-2014 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmy z imprezy:

S.I.W.Y
http://www.youtube.com/watch?v=L-9teCgXnI0

EASY 72
http://www.youtube.com/watch?v=5b9ZTIQMpPo

DARIUSH CRUSHER
http://www.youtube.com/watch?v=GX18HEaRrjg
https://www.youtube.com/watch?v=lD11M6D2zjM

RAFAL FüRST
http://www.youtube.com/watch?v=YdgmHc_WBZg

MAJKELSKI
http://www.youtube.com/watch?v=6voxzCEvVdY

RASCAL
http://www.youtube.com/watch?v=6Lu0zCBvG3w

LESAR
http://youtu.be/Dg-IqpZByOs

TRISH D. & FEX
http://www.youtube.com/watch?v=jiXCXWVu5L4

Lub jak ktoś woli playlista :
http://www.youtube.com/playlist?list=PLbNqIDPzfRDnRjXpnFNZ_Rf4zBQQ76HBm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

nuda ???.wklej se linka .....
POSZUKIWANA DZIEWCZYNA.....:)
NUDA? Wklej Se OBRASSKA !! :P
12-03-2011 True Story of HouseMusic | INQbator
27-11-2010 TSYK'a press Download from UK |INQ|


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta