hidden hidden hidden hidden

07-02-2014 Piątek | BASSTEROIDY & Klasyk | Kraków / Prozak 2.0

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
breakDołączył: 17 Maj 2005
Posty: 365

PostWysłany: 04-02-2014 15:18    Temat postu: 07-02-2014 Piątek | BASSTEROIDY & Klasyk | Kraków / Proz Odpowiedz z cytatem

BASSTEROIDY feat. I LOVE PIERDOLNIĘCIE & Klasyk prezentują:

Na dwóch poziomach specjalni goście z całej Polski!
Znani producenci muzyki Drum'n'Bass oraz mistrzowie świata IDA.

07.02.2014 Piątek | Kraków | Prozak 2.0
Facebook Event: https://www.facebook.com/events/1375204449412134/✖✖ POZIOM DOLNY (-2) ✖✖

► BAD4YOU! / Live Show! / Wrocław

Bassowa Petarda prosto z Wrocławia czyli grupa BAD4YOU!
W swoich produkcjach i energetycznych występach na żywo nie zatrzymują się na drumowym i dubstepowym tempie. Przyśpieszają, dokładają dodatkową stopę i podkręcają ją o dodatkowe synthy. Sprawnie ślizgają się pomiędzy gatunkami muzycznymi , prezentując style: drum'n'bass, dubstep, drumstep, electro, glitch hop. Ostro zainspirowani energią The Prodigy i ciężkimi brzmieniami Noisii i Koan Sound, gotują swym słuchaczom rave'owo, rockową mieszankę mocnych dźwięków, oprawionych w ciężkie basowe brzmienie! Dobrą zabawę klubowiczów stawiają sobie za priorytet, tym samym kładą nacisk na kontakt z publiką!
• Zobaczcie sami - jest Moc!: http://youtu.be/2F60f9nxAGI

► INFINITY / Sonic Nation Ex Sonic Trip / Łódź

Dj , producent i promotor muzyki klubowej, główny Organizator imprez firmowanych marką SONIC NATION oraz jeden z członków legendarnej formacji SONIC TRIP. Ponadto jest współtwórcą projektu "I Love Pierdolnięcie".
Grał u boku takich gigantów muzycznych jak: The Prodigy, Chemical Brothers, Freestylers, Kosheen, Goldie, Aphrodite, RatPack, J Majik, Aquasky, Westbam, Dj Tonka, John B, Roni Size, Chicane, Paul Van Dyk, AudioBullys, EZ Rollers, Moguai, Bad Company i wielu innych.
Na swoim koncie ma udział w wielu Festiwalach w Polsce i zagranicą m.in. Mayday Polska, Mayday Niemcy,, Fesliwalu Nature One w Niemczech, Creamfields Polska, wszystkich Paradach Wolności w Łodzi, Soundtropolis, Festiwalu Boat-City, Festiwalu Silesia in Love itd.
Sety Infinity'ego przepełnione są eklektyzmem muzycznym jak i skocznością. Przenikające się wszelkie odmiany Drum'n'bass'u, Breakbeat'u czy Electro wprowadzają Nas w pozytywną podróż dźwiękową, która porywa prosto na parkiet.
• Pełna biografia, sety i produkcje na http://www.djinfinity.info

► BILLIONS STUPID THINGS / Bielsko Biała

Młody, zdolny i utalentowany producent obracający się w klimacie melodyjnego i energetycznego drum'n'bass'u. Twórca wielu remixów znanych artystów.
http://www.soundcloud.com/billions-stupid-things

► GRU-BASS / Em Cntrl & Kojack

Młody i utalentowany skład djski (EmCntrl & Kojack). Uczestnicy kilku znaczących dużych imprez Drum'n'Bass jak np.: Hospitality. Mają na koncie supporty takich zagranicznych gwiazd jak Audio, Camo & Krooked, Danny Byrd, Metrik, Rockwell, The Upbeats oraz Wilkinson. Ostatnio pojawili się również w audycji Huberta Augustyniaka na falach radiowych Programu Czwartego Polskiego Radia. Obecnie obracają się w połamanych rytmach z grubą linią basową i dużą dawką energii, nie ograniczając się do prób z mashupowymi i crossbreedowymi eksperymentami.
http://www.facebook.com/gruBA55

► NWR / I Love Pierdolnięcie

Od początku związany z marką "I Love Pierdolnięcie". Gra z zamiłowania od 2004r. Jego melodyjne mocno basowe sety DNB , wyszukane cukierki mashupowe poruszają wszystkich bez wyjątku. Obecnie w coraz większym stopniu zagłębia się w bezkompromisowe brzmienia dubstep i breakbeat.
http://www.facebook.com/eNWueR


✖ POZIOM GÓRNY (-1) ✖

Steve Nash & Dj Funktion (IDA World Champion!)

►STEVE NASH

Kacper Nowak ur. w Warszawie w 1990 roku. Występuje pod pseudonimem Steve Nash. Absolwent Liceum Muzycznego im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie, aktualnie student IV roku Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie fortepianu prof. Cezarego Saneckiego. Na swym koncie ma wiele sukcesów zarówno jako klasyczny pianista jak i producent i DJ. Jego ostatnim osiągnięciem jest dwukrotne zdobycie tytułu Mistrza Świata International Dj Association World Championships 2012 i 2013. Po grudniowym sukcesie rozpoczął współpracę z Radiową Trójką, z programem Hirka Wrony Soul. Jako pianista grał zarówno koncerty z orkiestrą (po raz pierwszy w wieku 8 lat), jak i recitale solowe i koncerty jazzowe. Występuje również jako kameralista. Jest czterokrotnym stypendystą Akademii Muzyki Kameralnej w Admont (Austria) oraz stypendystą Prezydenta Miasta Częstochowy.
Steve Nash to również producent muzyczny mocno związany z muzyką elektroniczną i szeroko pojętą muzyką eksperymentalną. Karierę producencką rozpoczął zainspirowany brzmieniami generowanymi przy pomocy komputera. W październiku 2013 roku ukazał się klip rapera Medium pt. Traper, wyprodukowany przez Steve’a Nasha, który w przeciągu trzech miesięcy został odtworzony na serwisie You Tube przez pół miliona odbiorców. Jego producencki potencjał dostrzeżony został także podczas nagrań utworu promującego IDA Championships 2013, gdzie towarzyszył mu m.in. legendarny polski raper Sokół. Choć jego przygoda artystyczna rozpoczęła się od klasycznych dźwięków fortepianu, instrument ten szybko stał się inspiracją i punktem wyjścia do dalszych poszukiwań muzycznych: kompozycji, produkcji oraz DJ’ingu. Zainteresował się brzmieniami z pogranicza takich gatunków jak: nu beatz, soul, jazzy hip hop, rap czy beats.
Artysta od 2011 roku współtworzy duet audio-wizualny „Steve Nash & Vj Pillow”. Projekt ma na celu łączenie muzyki elektronicznej prezentowanej w formie live act’u ze specjalnie przygotowaną oprawą wizualną. Jako producent tworzy również muzykę do filmów oraz spektakli teatru tańca (m.in. Shakespeare it, Lokator). Prowadzi liczne wykłady i warsztaty producenckie (m.in. w toruńskim WOAK-u, współpracując z Martą Zawadzką).
Od 2012 roku mieszka w Toruniu i współpracuje z Dj’em Funktionem. Dwukrotnie koncertował w Centrum Sztuki Współczesnej, urozmaicając swoimi autorskimi brzmieniami np. Wystawę Please call Stella.
W trakcie swojej działalności koncertowej występował na jednej scenie z czołówką polskich i zagranicznych Dj-ów, m.in.: Dj Fresh (UK), BAR 9 (USA), Novika i Lexus (PL), Dj Czarny & Tas, Ment XXL, Daniel Druz, Kamp, Goral, Bisz & B.O.K Band, Marika, Medium, L.U.C.
W 2013 roku Steve Nash uczestniczył w wielu prestiżowych festiwalach, takich jak: BRUK Festiwal w Olsztynie, Play More Fest we Wrocławiu, otwarcie Festiwalu Plaster w Toruniu, otwarcie Festiwalu Fama w Świnoujściu, SCABB Festiwal w Turku, Młodzi i Film - festiwal filmowy w Koszalinie, Festiwal Debiutantów Pierwszy Kontakt w Toruniu, Męskie Granie (wraz z O.S.T.R-em i Michałem Urbaniakiem).
Dokonania Steva Nasha docenili także liczni sponsorzy. Jest twarzą elitarnej grupy ELADE CREW, która zrzesza muzyków, tancerzy, malarzy oraz zawodników Freestyle-motocross’u, a także ambasadorem marki JVC. W grudniu 2013 roku, używając programu Ableton podczas obrony tytułu Mistrza Świata IDA World Champions 2013, został doceniony przez polskiego dystrybutora tej marki, z którym w 2014 roku rozpoczyna współpracę.

https://soundcloud.com/steve-nash
https://www.facebook.com/StevePillow

►DJ FUNKTION

Muzyk, DJ, turntablista, związany z toruńską sceną muzyczną od 2004 r. Rezydent klubu NRD współpracował z wieloma klubami
Karierę rozpoczął jako DJ klubu Art Cafe, samodzielnie rozwijając własne umiejętności. W 2005 r. przeniósł się do Poznania, gdzie pracował pod okiem DJ-ów takich jak: Top Cut, Piotruś Pan czy DJ Czarny, co dało mu solidne podstawy do doskonalenia się w sztuce DJ-skiej. Po powrocie do Torunia działał jako DJ w wielu toruńskich klubach, spośród których można wymienić: KontraPunkt, Underground, Pod Aniołem, Pod Arsenałem, OdNowa czy Bunkier. Współtworzył toruńską grupę Dj-ów „JoTam HEHE” (do której należeli: Pac One, Stosunkowodobry, DJ Chmielix), która brała udział w wielu wydarzeniach muzycznych, uczestnicząc m.in. w święcie muzyki „Operacja na Otwartym Sercu”.
Ma już za sobą występy z największymi gwiazdami świata muzyki takimi: Masta Ace, Dj Shadow, O.S.T.R., Fokus, Grubson, Łona, L.U.C, Rahim, Jarecki czy Wena.
Dodatkowo współdziałał w tworzeniu płyt z polskimi raperami –
„Kilka Numerów o Czymś” wydana przez Małpę, Medium „Teoria Równoległych Wszechświatów” i "Grall" oraz BOK "Ballady, hymny, hity" .
Jego umiejętności techniczne i wyobraźnia zostały
docenione na licznych ogólnopolskich zawodach dla Dj-ów, gdzie został wyróżniony wiele razy:
I Miejsce na Mistrzostwach Świata IDA 2012 kategoria "show"
I Miejsce na Mistrzostwach Polski IDA 2012 kategoria "show"
I miejsce na ogólnopolskim Bruk Festival 2010, kategoria „Crazy”
I miejsce na Scratch Sesja w Jaworznie w kategorii „Scratch”
I miejsce na ogólnopolskim Bruk Festival 2011, kategoria „Scratch”

►Dj Daaz

Dj Daaz, krakowianin z importu. Urodził się w 1988 roku, kiedy Rob Base & D.J. EZ Rock święcili triumfy. Jako kilkuletnie dziecko uczęszczał na lekcje gry na instrumentach klawiszowych, po kilku pierwszych spotkaniach jego nauczyciel odkrył w nim doskonały słuch muzyczny i wyczucie rytmu.
Jako nastolatek bawił się w klubach, z zazdrością patrzył na dj’i żąglujących płytami i jak zahipnotyzowany wpatrywał się w igłę na płycie winylowej. Zainspirowany ich poczynaniami sam zaczął próbować swoich sił jako dj. Doświadczenie zbierał od najlepszych w swoim kraju – Dj Eprom (IDA World Championship 2007), Dj Pistolet (ITF Europe Beatjuggling Vicechamp 2004), Dj Krime (2x Mistrz Europy Wschodniej Vestax Extravaganza 2001, 2002)
W chwili obecnej jego osiągnięcia to:

• IDA Polska 2013 kategoria show 2 miejsce
• IDA Polska 2011 kategoria show 2 miejsce
• Vchamps (Vestax) Polska 2011 kategoria mix/dvs 3 miejsce
• MPDJ Dj Promotion Polska 2011 4 miejsce

W trakcie swojej kariery dj’skiej zwiedził wiele większych i mniejszych miast polskich m.in Kraków, Zakopane, Warszawa, Poznań, Łódź, Katowice, Sopot, Rzeszów, Lublin, Tarnów i wiele wiele innych.
Kto kiedykolwiek był na imprezie na której grał Dj Daaz wie na co może liczyć tego wieczoru. Starannie dobrana selekcja, mnóstwo patentów, niebanalnych miksów i 100% profesjonalizmu sprawia że nie jest to zwykły puszczacz płyt. Łączy w spójną całość hip-hop, r’n’b, old school, funk, g-funku, mash-up, bmore czy elektro, a to iście wybuchowa mieszanka. Dodając do tego praktycznie nieograniczone możliwości sprzętu z którego na korzysta podczas swoich setów sprawia że na długo zapada w pamięć klubowiczów, właścicieli klubów i managerów.

► BC (Gang$teppaz)
https://soundcloud.com/badcommunity
https://www.facebook.com/GangsteppazOfficial

► ZEST (Hype City)
https://soundcloud.com/zestowski/z-x
https://www.facebook.com/zest.official

Oficjalny patronat:

IDA World Fan Page

Start: 22.00
Do 23:00 WEJŚCIE FREE z listy Where2Be:
http://www.where2b.org/event/3126

Partner:

★ SLOPE czapki
http://www.slope.com.pl

Patroni Medialni:

★ Sonic Nation
http://www.sonicnation.info

★ I Love Pierdolniecie
I love Pierdolniecie

★ Klasyk
http://www.facebook.com/KlasyKrk

★ Drum'n'Bass Kraków
http://www.facebook.com/dnbkrakow

★ where2B
http://www.where2b.org

★ OI bedzie sie dzało!
http://www.facebook.com/oi.kru

★ Dubstep Polska
http://www.facebook.com/GrimeWPolsce


ZAPRASZAMY - TEGO NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ!
http://www.sonicnation.info
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

24-03-2012 - SONIC NATION Back Home!! Łódź / Metro
14-12-2013 // HYPER ON EXPERIENCE // EZ ROLLERS // MOVING SHADOW // Klub Scenografia - Łódź
26-02-2016 _____!!! SONIC TRIP & WEEKENDERS !!!_____ Łódź - Lordis
26-10-2012 | HALLOWEEN WEEKEND!!! Montownia, Zduńska Wola
05-04-2014 || DRUM'N'BASS MELODY - DJ RAPID / UK || Scenografia / ŁÓDŹ


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta