hidden hidden hidden hidden

31-01-2014 2-gie Urodziny TAKICH IMPREZ JUŻ NIE MA !!! @ PROZAK, KRAKÓW

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
sabatielDołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 426
Skąd: Londyn

PostWysłany: 02-01-2014 20:53    Temat postu: 31-01-2014 2-gie Urodziny TAKICH IMPREZ JUŻ NIE MA !!! @ PRO Odpowiedz z cytatem
Po wielu udanych imprezach w nieistniejącym już klubie Literki, uwielbiany przez wszystkich miłośników elektroniki cykl "Takich Imprez Już Nie Ma" świętować będzie swoje drugie urodziny tym razem w Prozak 2.0!

DJ's:
WaxVax
Bug313
Biomodem
Edee Dee
OZZ
Bednarski
Sabatiel


Data: 31.01.2013

Wejście: do 23:00 z where2b free, później 10 PLN
Event on where2B with guest list/Wydarzenie na where2B z listą gości: www.where2b.org/event/2520


WaxVax:
Zaczynał jako DJ „Vaxine” i DJ „Max Wax”. „Wax” to w slangu DJ-ów płyta winylowa (winyl), z kolei „vax” jest skrótem oznaczającym w farmakologii szczepionkę.
Na scenie klubowej działa od 1996 r. Od początku pozostaje wierny połamanym rytmom muzyki jungle i drum’n’bass. Rozpoczynał od jej lekkich odmian (jump up, athmospheric), by w końcu przejść do odmian cięższych, takich jak darkside i techstep. W muzyce drum’n’bass poszukiwał hipnotyzującej nuty transu. Następnie wzięły prym treści bardziej chropowate i mroczne – wyraz buntu i niemal punkowych ideologii. Wreszcie, „dryfując z prądem ewolucji ukochanego gatunku muzycznego i próbując ominąć mielizny kiczu i bezdusznej łupaniny”, trafił do muzycznej przestrzeni soulful drum’n’bass, o silnie zakorzenionej tradycji i wpływach jazzu, funku, bluesa i latynoskich treści. Stara się pokazać bogactwo muzyki drum’n’bass, bawiąc się różnymi konwencjami muzycznymi. W swoich setach łączy brzmienia stanowiące przekrój przez całą muzykę klubową, od funku poprzez house, kończąc na minimalu i techno.
Wystąpił jako support wielu gwiazd muzyki klubowej (głównie z Wielkiej Brytanii). Grał u boku takich DJ-ów, jak: „Aquasky”, „Artful Dodger”, „Barry Ashworth”, „Blame & MC DRS”, „MJ Cole & Elizabeth Troy”, „Concord Dawn”, „Cyantific”, „Digital”, „E-Z Rollers”, „High Contrast”, „Klute”, „Krust”, „London Elektricity”, „Jacques Lu Conte”, „Nookie & MC Five Alive”, „Ostro & Levitate”, „Paul B”, „Seba”, „Smokin’ Jo” i „TeeBee”. Grał w klubach całej polski, nie wyłączając najlepszych klubów krakowskich, takich jak: Emergency, Electric Café, Hormon, Insomnia, Jupiter, Krzysztofory, Miasto Krakoff, Peweks, Pod Jemiołą, Rotunda, Strefa 22, Uwaga i Xclub/ No Name.
Od 2001 r. współtworzy organizację NeverAfter, skupiającą DJ-ów, producentów muzycznych oraz promotorów muzyki i kultury klubowej. W ramach DJ-skiego tercetu NeverAfter, który tworzy wraz z OsobaK-Size’em i „Claussem” (CLS) ze Świnoujścia, wziął udział w wielu istotnych wydarzeń muzycznych w klubach całej Polski, takich jak np.: Cytadela AoV (Warszawa, w latach 2000–2002), Drum’n’bass Connexion (Miasto Krakoff, 2000 i 2001 r.), Drum’o’fobia (Punkt, Warszawa 2001 r.), TNT Festival (Kielce, 1999 i 2000 r.), Electric Millenium (1999 i 2000 r.), Darkroller v. 8 (Toruń, 2002 r.), Crashtest 3 (Bydgoszcz, 2001 r.), Funk Fu (Kraków, w latach 2000–2002), Go! Overground (Strefa 22, 2001 r.), Progression Sessions 2 (Rotunda, 2002 r.), Londowanie MTV (Rotunda, 2002 r.), Funaberia 2 (Łódź, 2002 r.), MTV Xcite Nights (Rotunda, Kraków; Sfinks, Sopot, 2002 r.).
DJ „WaxVax” nagrał nieoficjalnie kilka promocyjnych mixtape’ów. Od 2002 r. – w ramach NeverAfter – tworzy z DJ-em „Claussem” tandem producencki. Są jednymi z nielicznych polskich twórców muzyki klubowej, których twórczość jest publikowana i wykonywana poza granicami naszego kraju. Jako pierwsi polscy twórcy drum’n’bass zaistnieli w ojczyźnie tej muzyki – na Wyspach Brytyjskich. Nagrali m.in. utwór pt. Why Don’t You na komplilację Weapons Of Mass Creation (2004 r.), wydaną przez Hospital Records, jedną z najprężniej działających oficyn wydawniczych z muzyką drum’n’brass w Wielkiej Brytanii. W październiku 2004 r. wytwórnia Defunked wydała kompilację Soulful Behaviour 2, na której znalazła się kompozycja duetu pt. Heat Of Love (2004 r.). Na przełomie lat 2004–2005 nakładem wydawnictwa Rubiks Cube ukazały się utwory Leisure i Smooth Out. Ich utwory grano na falach BBC Radio One w audycjach Fabio i Grooveridera, a także w BBC 1Xtra w audycji DJ-a „Flighta”. W swoich DJ-skich setach umieszczają je artyści tej klasy, co: High Contrast, The Insiders i London Elektricity ...


--------------------------
Bug313 :
Andrzej Maciek Biedrzycki muzyką zajmuje się od ponad 20 lat. Najpierw jako instrumentalista (saksofony, flet, bass) kompozytor i aranżer.
- 1982 Zespół DUPĄ (Narzędnik Osobowy)
- 1984 laureat Jazz Juniors z zespołem Acceptation, Jazz Nad Odrą (Wrocław) , Jazz Jantar (Gdańsk), Fama (Świnoujście)
- 1985 - 1996 współzałożyciel/muzyk zespołu Pudelsi (2 sp, 3 lp)
- 1996 - obecność na płycie PRL
- 1997 - Nagranie Płyty i koncerty z zespołem (Bachleda Józef)
- 1998/99 audycja autorska w Jazz Radio
Od czerwca 2000 kierownik muzyczny klubu Blue FM w Krakowie gdzie odkrywa nowy dla siebie instrument, jakim są gramofony i mixer.
Jesienią tego samego roku zaczyna grywać w krakowskich klubach jako dj Ladybug
- 2001 współorganizator trzech kolejnych edycji imprez "Funk Fu"
- w kwietniu uruchamia Pierwsze w Krakowie co tygodniowe ChillOuty w PeweksCaffe.
- maj 2002 uruchamia i krótko rezyduje, w Mezzanine Lounge.
- listopad 2002 uruchamia Antykwariat
- wrzesień 2003 pierwsza impreza formacji "Funky Virus" (dj Ladybug, dj Ozz + instrumenty live)
- od lutego 2004 rezyduje w klubie Prozak
- 7 maj 2004 uruchomienie Puls Cafe w Krakowie
- od jakiegoś czasu związany z WU-HAE (sax)
- były rezydent Electric Cafe w Jaworznie
- od 2012 roku w Ekipie Takich Imprez Już Nie Ma


---------------------------------------
Biomodem :
Działalność muzyczną rozpoczął od występów w kultowej formacji Wahehe Divagazione Universale (lata 1985–1987), której przewodził charyzmatyczny wokalista Marek „Beefheart” Seremak. Muzyka grupy wyrażała fascynację awangardowymi i industrialnymi dokonaniami The Residents, Throbbing Gristle, Cabaret Voltaire czy S.P.K. Jej koncerty stanowiły niepowtarzalne spektakle połączone z projekcjami filmowymi. Był to kolaż dźwiękowy, uzyskiwany przy pomocy instrumentów akustycznych, elektronicznych, przedmiotów codziennego użytku, a przede wszystkim specjalnie preparowanych taśm.
Po rozwiązaniu się Wahehe utworzył bardziej zaawansowany elektronicznie projekt o nazwie McMarian. Podążył w kierunku muzyki bliskiej formacjom: D.A.F., Kraftwerk, Criss & Cosey i Front 242. W duecie z Piotrem Kalinowskim tworzył dźwięki emitowane przy użyciu dwóch samodzielnie zbudowanych syntezatorów analogowych (jeden z nich łączył funkcje generatora dźwięku z sekwencerem i automatem perkusyjnym), wsparte loopami utworzonymi ze sklejonych krótkich odcinków taśmy magnetofonowej.
W 1995 r. – w dobie pierwszych krakowskich imprez techno (Krzysztofory) – utworzył wraz z DJ-em Osoba„Ozzem” i „G. Labem” 3-osobową formację Ongo. Grupa pasjonowała się odkrywaniem klimatów Detroit Techno oraz „nowej elektroniki” – wykonawców typu The Orb, Orbital, Air Liquide i Mouse On Mars. Członkowie Ongo byli bardzo zaangażowani w promocję techno na wielu obszarach. Tworzyli muzykę (nagrany album), założyli „Future Guide” – pierwszy w Polsce magazyn poświęcony muzyce techno, produkowali we współpracy z TV Kraków program o tej tematyce, w końcu otworzyli i prowadzili dwa legendarne kluby — Jupiter, a następnie Electric Café, w których organizowali imprezy techno.
Po przygodzie związanej z Ongo DJ „Ozz” poświęcił się ostatecznie muzyce klubowej, „G. Lab” powrócił do utworzonej przez siebie Grupy Lablador, natomiast Marcin Bednarski powołał do życia projekt Biomodem, z którym związany jest do dnia dzisiejszego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zgromadzonemu instrumentarium (wspartemu komputerem) obecnie sam decyduje o kształcie tworzonej muzyki. Biomodem stanowi najszersze spektrum działalności. To przede wszystkim nie pozbawiony walorów zabawowych klimatyczny chill out, choć porusza się w obrębie wielu stylistyk. W ramach tego projektu koncertuje (podczas imprez techno w tzw. chill out roomie) i realizuje wspólne nagrania z udziałem zaproszonych gości, takich jak: OsobaMarzena Boroń – voc. (ZespółKlandestein) czy Małgorzata „Malu” Luberda – voc. (Scena Niezależna). Występuje również z sekcją rytmiczną (gitarzysta i saksofonista), która wspiera elektroniczne dźwięki jego nagrań. Jako „Biomodem” nagrał dwie nieoficjalne płyty CD: The Prehistory Of Aviation i All That Jazz.
Inne kierunki swoich muzycznych poszukiwań wyraża, występując pod pseudonimami „Subotnick” i „Elektrostat”. Jako „Subotnick” łączy różne odmiany techno (Detroit techno, minimal) z elementami ambientu, ale też funku i jazzu (płyta Mystic Energy). Z kolei jako Elektrostat gra i nagrywa muzykę electro (płyta Musica Electronica), dźwięki nawiązujące do dokonań grupy Kraftwerk, jego zdaniem największych muzycznych rewolucjonistów. Na składance Funk Fu vol. 1 ukazały się trzy jego produkcje: The Sea (jako „Biomodem”), Teotihuacan i Machinery (jako „Elektrostat”).
Od 2012 roku wspiera i tworzy razem z ekipą Takich Imprez Już Nie------------------------
Edee Dee
"Naprawdę nazywam się Edward Gil-Deskur. Jestem producentem, realizatorem dźwięku, wokalistą, ale chyba przede wszyskim DJ`em grającym pod pseudonimem D.J Gipsyman, D.J. Edee Dee. Współpracuję z THC Underground, Funk Fu, Kinetic Formation. Pracowałem z takimi muzykami jak Michał Urbaniak, Wojciech Karolak, Joachim Menzel, Sławek Jaskułke, Jacek i Wojtek Fedkowicz, Jan Pilch i Jarosław Śmietana. Grałem razem z DJ Assault, UK Apachee, MC MC, Goldie, The Freestylers, Aron Spector, Black Sun Empire, Krime, Mk Fever, DJ Technic, DJ Dokuro. Uczestniczyłem w festiwalach w kraju i zagranicą m.in. Unsound, Międzynarodowym Festiwalu Perkusyjnym i Festiwalu Pollen kommen. Razem z Michałem Gorczycą ( DJ Dokuro) robiłem muzykę do przedstawień teatralnych jak “Werter w Nowym Jorku” (Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie) i Leonce i Lena ( Teatr Dramatyczny w Warszawie). Z moją siostrą Martą Deskur prowadziłem warsztaty dla małych klubowiczów w Krakowskim Bunkrze Sztuki. Prowadziłem audycje Muzykodelia w radiu Radiofonia"
------------------------------------------
OZZ:
Wojtek Wachowicz współtwórca "Electric Team" który powstał po zakoñczeniu działalności przez klub Electric Cafe w 1997 roku.
Wcześniej, od 1993 roku dj Ozz działał z Bernardem Szwabowskim i Marcinem Bednarskim tworząc formacje Ongo i Biomodem.
Za Djskimi gramofonami również od dawien dawna.
Również dj Ozz od samego początku wspiera działania Takich Imprez Już Nie Ma.
Preferowane gatunki muzyczne:
funky, breaks, electro , garage--------------------------------
Bednarski :
Od najmłodszych lat obcował z muzyką, jeden z najmłodszych bywalców klubów takich jak Electric, Peweks czy RTG.
Zafascynowany elektroniką, dobrym oldschoolowym funkiem oraz breakz, ale ostatnio gra głównie wszelkie odmiany garage przeplatając je z techno i starym housem.
Za aparaturą do grania w sumie od niedawna, bo od niespłena 3 lat.
Najmłodszy z grajków Takich Imprez Już Nie Ma.
------------------------------
Sabatiel :
Założyciel formacji Takich Imprez Już Nie Ma, gdzie zaprosił do współpracy Swych
mentorów i pod którymi czujnym okiem szlifował swój djski warsztat.
Za gramofonami od końca 2004 roku. Jego początki to współpraca z nie istniejącym
już cru Medical (Chilli,Cris Mouton,Paul-Er) oraz śp.klubem Puls. Zaczynał Swą przygodę z electro, tech-house by od pewnego czasu skupić się na Uk Garage oraz DnB.
Od grudnia 2013r. związany z Londyńskim Cru Enemy Line.


Klip promujący imprezę :
http://www.dailymotion.com/video/x19eesh_2-urodziny-takich-imprez-juz-nie-ma-31-01-prozak-2-0_music
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sabatielDołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 426
Skąd: Londyn

PostWysłany: 13-01-2014 1:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link do wydarzenie na FB :

https://www.facebook.com/events/430998643695203/?notif_t=plan_user_joined
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sabatielDołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 426
Skąd: Londyn

PostWysłany: 17-01-2014 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak wyglądali Biomodem i Ozz w 1997 r.

http://www.youtube.com/watch?v=fOns6IJNCy0

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sabatielDołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 426
Skąd: Londyn

PostWysłany: 31-01-2014 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już dziś !
Zapraszamy od 22:00
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

08-10-2011 All Good Friends! B-day - Rekonstrukcja Zdarzeń |INQ|
dofcip...poprostu :)
POSZUKIWANA DZIEWCZYNA.....:)
Strzel se gif'a
NUDA? Wklej Se OBRASSKA !! :P


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta