hidden hidden hidden hidden

04-11-2011 James Holden, Nu:Tone, Luke Abbott live @ Soho Factory, Warszawa

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
goreecDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 273

PostWysłany: 05-10-2011 22:20    Temat postu: 04-11-2011 James Holden, Nu:Tone, Luke Abbott live @ Soho Fa Odpowiedz z cytatem

Data: 4 listopada 2011
Miejsce: Warszawa, Soho Factory (hala nr 15), ul. Mińska 25
Klimat: tech house, tech trance, techno, drum & bass, dubstep
Bilety: 33 pln (promocyjna pula), 39 pln (po wyczerpaniu puli promocyjnej i w dniu imprezy)

WYSTĄPIĄ:
Main Floor
James Holden (www.bordercommunity.com, Wielka Brytania)
Luke Abbott (www.bordercommunity.com, Wielka Brytania)

Leon (Spółka Akcyjna)
Bshosa (Detroit Zdrój)

Second Floor
Nu:Tone (Hospital, Wielka Brytania)
Cls&Wax (Hospital, NeverAfter)
K-Size (NeverAfter, BassTheory)
Simba (Tension)

Wiele osób narzeka, że Audioriver odbywa się tylko raz w roku. Na szczęście organizatorzy tego festiwalu starają się innymi wydarzeniami uprzyjemniać oczekiwanie na coroczne płockie święto. Tym razem zrobią to sprowadzając do Warszawy niekwestionowane gwiazdy elektroniki: Jamesa Holdena, Nu:Tone’a oraz Luke’a Abbotta.

„O ściąganie Jamesa Holdena jesteśmy proszeni wielokrotnie i niemal nieustannie” - mówi Łukasz Napora, rzecznik Spółki Akcyjnej i Fundacji Jest Akcja!, organizatorów eventu. „To absolutnie genialny producent i wielki DJ, a wszystkie jego występy w Polsce zapisały się złotymi zgłoskami w pamięci fanów elektroniki. Sam do dziś wspominam jego set z Piekarni z 2003 roku, z Klatki z 2004 czy ten kończący Audioriver 2009, który – moim zdaniem – był jednym z najlepszych w historii naszego festiwalu.”

Świetnie w Płocku został w tym roku odebrany także Nu:Tone, który 4 listopada będzie główną gwiazdą drugiej sceny. Dan Gresham – bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko – jest jednym z flagowych okrętów wytwórni Hospital, który na koncie ma już trzy albumy autorskie, w tym wydany na koniec lutego „Words & Pictures“.

Trzeci z headlinerów to Luke Abbott, czyli artysta wydający od 5 lat, a wzięty pod skrzydła Jamesa Holdena i jego wytwórni w 2008 roku. W Border Community wydał serię EP-ek oraz album „Holkham Drones”, który przed rokiem wywołał mnóstwo zamieszania wśród fanów inteligentnej, tanecznej elektroniki. Słynie z niezwykle energetycznych i melodyjnych występów na żywo.

Oczywiście podczas imprezy nie zabraknie naszych rodzimych bohaterów. Holdena i Abbotta wspierać będą Bshosa i Leon, a do Nu:Tone’a dołączą Cls&Wax, K-Size oraz Simba. Wszystko to wydarzy się we wnętrzach nietkniętych jak dotąd „klubową” stopą. Soho Factory to dawne, industrialne hale produkcyjne, które zostały odremontowane i dziś służą jako świetna przestrzeń do wydarzeń kulturalnych.

„W tę noc bierzemy we władanie jeden z budynków i zamieniamy go w pełnowartościowy klub na światowym poziomie. Nagłośnienie, oświetlenie – wszystko dostarczamy sami. Ta impreza będzie nosiła znak jakości Audioriver.” – z uśmiechem dodaje Napora.

Trwa przedsprzedaż promocyjnej puli biletów, których cena wynosi 33 zł. Po wyczerpaniu puli i w dzień wydarzenia obowiązywać będzie cena 39 zł. Bilety będą dostępne w sieci Ticketpro, czyli m.in. w Empikach, salonach Media Markt, Saturn, Media Expert oraz wysyłkowo na www.ticketpro.pl.

Więcej na:
www.spolkaakcyjna.com
www.sohofactory.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
goreecDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 273

PostWysłany: 12-10-2011 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz wspomnienie z imprezy z Holdenem? Wygraj bilet na 4 listopada!

James Holden wystąpił w Polsce już kilkakrotnie i każdy z jego setów był bardzo długo wspominany. Niektóre nawet do dziś. Byłeś/aś może na jednej z tych imprez?

Klub Piekarnia: 2002 i 2003
Klub Klatka: 2004
Festival Muzyki Elektronicznej i Vizualizacji: 2005
Festiwal Audioriver: 2009

Jeśli tak, oto co musisz zrobić, żeby wziąć udział w konkursie o bilet na nadchodzącą imprezę w Soho Factory:
1. Kliknij "Wezmę udział" w tym evencie:
https://www.facebook.com/event.php?eid=255416631162513

2. Wyślij na konkurs@spolkaakcyjna.com jedno/dwa zdania, które najlepiej oddają Twoje wrażenia z imprezy z Jamesem Holdenem, na której byłeś/aś. Nagrodzone zostanie pięć najciekawszych wspomnień. Nie zapomnij dodać, której imprezy dotyczy Twoja opina.

3. W tym samym mailu napisz następujące zdanie:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie powyższej wypowiedzi w promocji imprezy "James Holden, Nu:Tone & Luke Abbott live" organizowanej przez Fundację Jest Akcja!

Czekamy do 16 października, do godziny 23:59.

Do wygrania jest 5 pojedynczych biletów na 4 listopada.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
goreecDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 273

PostWysłany: 20-10-2011 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz, gdzie zagrają James Holden, Nu:Tone i Luke Abbott

Jak fanom elektroniki przedstawić miejsce, w którym na co dzień nie odbywają się eventy z taką muzyką? Jak pokazać imprezowy potencjał pofabrycznej hali? Organizatorzy Audioriver znaleźli niezwykłą odpowiedź: artystyczne zdjęcia wykonane techniką HDR. Spójrzcie na galerię pokazującą miejsce, w którym 4 listopada zagrają m.in. James Holden, Nu:Tone i Luke Abbott.

High Dynamic Range Imaging polega na wykonaniu wielu ekspozycji tego samego kadru: od niedoświetlonych do prześwietlonych. Po komputerowym nałożeniu zdjęć, uzyskujemy bardzo dużą rozpiętość tonalną.

„Właśnie bogactwo kolorów i detali zainspirowało nas, by użyć tej techniki do pokazania potencjału Soho Factory” – mówi Łukasz Napora, czyli rzecznik organizatorów wydarzenia, Spółki Akcyjnej i Fundacji Jest Akcja – „Na co dzień w tym miejscu nie odbywają się imprezy klubowe i ludzie nie wiedzą, jak tam jest. W tygodniu jest to pusta, surowa hala. Jednak wchodząc tam, od razu czuć niesamowitą atmosferę. Taką, która aż prosi się o zorganizowanie porządnej imprezy. Szukaliśmy środka wyrazu, który przekażę tę atmosferę ludziom, którzy w Soho Factory nigdy nie byli.”

Trzy zdjęcia pokazują widok na główny parkiet, dwa pozostałe zrobione są z VIP Roomu. Ich autorem jest Jarek Budyta – kiedyś bardzo aktywny DJ o pseudoniemie Extase.

Link do galerii: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150421195871189.413450.347268241188&type=1

Przypomnijmy: 4 listopada w hali numer 15. warszawskiego kompleksu Soho Factory przy ulicy Mińskiej 25 wystąpią gwiazdy poprzednich edycji Audioriver: James Holden i Nu:Tone. Towarzyszyć im będzie Brytyjczyk Luke Abbott oraz polski support w składzie bshosa, Leon, Cls&Wax, K-Size oraz Simba.

Trwa przedsprzedaż promocyjnej puli biletów, których cena wynosi zaledwie 33 zł. Po wyczerpaniu puli i w dzień wydarzenia obowiązywać będzie cena 39 zł. Bilety dostępne są w sieci Ticketpro, czyli m.in. w Empikach, salonach Media Markt, Saturn, Media Expert oraz wysyłkowo na www.ticketpro.pl.

Więcej na:
www.spolkaakcyjna.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
goreecDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 273

PostWysłany: 24-10-2011 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 listopada coraz bliżej! W czwartek jeden z DJ-ów supportujących Nu:Tone'a zagra w naszej czwórkowej audycji. Więcej info:
http://soundcloud.com/lukasz-napora/k-size-live-on-dj-pasmo-promo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
goreecDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 273

PostWysłany: 29-10-2011 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilety idą świetnie i wszystko wskazuje na to, że w poniedziałek skończy się promocyjna pula w cenie 33 pln. Z tej okazji, przygotowaliśmy krótki film, którego zadaniem jest przekonać ostatnich nieprzekonanych, że dłużej z zakupem zwlekać nie warto Do zobaczenia dokładnie za tydzień!

http://www.youtube.com/watch?v=i4cDdAFuIjQ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
goreecDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 273

PostWysłany: 03-11-2011 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

James Holden a sprawa polska

Odliczanie do jednego z najważniejszych wydarzeń tej jesieni w muzyce klubowej rozpoczęte! Po pierwsze, organizatorzy przygotowali film, pokazujący co Polacy myślą o Jamesie Holdenie i z czym jemu kojarzy się nasz kraj. Po drugie, znamy godzinowy program tego, co wydarzy się w najbliższy piątek w Warszawie. Po trzecie, bilety idą szybko, więc radzimy korzystać z przedsprzedaży.

Film, o którym mowa, to m.in. zbiór wypowiedzi osób, które uczestniczyły w poprzednich występach Jamesa Holdena w Polsce. „Poprosiliśmy fanów Audioriver, o przesyłanie swoich wspomnień z koncertów tego artysty”– mówi Łukasz Napora, rzecznik organizatorów wydarzenia, Spółki Akcyjnej i Fundacji Jest Akcja – „Z nadesłanych maili opisujących – często – ekstatyczne wręcz emocje, wybraliśmy kilka fragmentów i zestawiliśmy je z wypowiedzią Holdena na temat Polski, którą zarejestrowaliśmy podczas Audioriver 2009. Gorąco zachęcam do przymrużenia oka i obejrzenia tej krótkiej produkcji.”

Film dostępny jest po tym linkiem: http://youtu.be/i4cDdAFuIjQ?hd=1

James Holden to oczywiście nie jedyna gwiazda imprezy, która 4 listopada odbędzie się w Soho Factory. Z headlinerów, oprócz niego wystąpi także Luke Abbott, a na drugiej scenie rządził będzie Nu:Tone. Żeby się nie pogubić, już dziś spójrzcie na właśnie ogłoszony rozkład jazdy:

Main Floor
22:00 – 00:30 Leon (Spółka Akcyjna)
00:30 – 01:30 Luke Abbott live (Border Community, Wielka Brytania)
01:30 – 04:30 James Holden (Border Community, Wielka Brytania)
04:30 – 06:00 bshosa (Detroit Zdrój)

Second Floor
22:00 – 01:00 Cls&Wax (Hospital) + K-Size (NeverAfter)
01:00 – 03:00 Nu:Tone (Hospital, Wielka Brytania)
03:00 – 05:00 Simba (Tension)

Jeśli chcecie rozgrzać się przed tym, co czeka was na drugiej scenie, zapraszamy na stronę Czwórki. W ubiegły czwartek w Polskim Radiu na żywo wystąpił K-Size, a set ten zarówno w audio, jak i video, dostępny jest pod tym linkiem: www.polskieradio.pl/10/1373/Artykul/469624,KSize-w-Czworce-(WIDEO)

Promocyjna pula biletów skończyła się w poniedziałek i od tamtego dnia wejściówki są w cenie 39 pln. Można je dostać w sieci Ticketpro, czyli m.in. w Empikach, salonach Media Markt, Saturn i Media Expert. Pula biletów będzie dostępna także przy wejściu do hali nr 15 w Soho Factory, lecz – żeby uniknąć kolejek – radzimy korzystać z przedsprzedaży.

Więcej na www.spolkaakcyjna.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

08-10-2011 All Good Friends! B-day - Rekonstrukcja Zdarzeń |INQ|
29,30,31-07-2011 Audioriver 2011 @ plaża w Płocku
19-11-2010 WORLD OF UNDERGROUND HOUSE @ HDS / TARNOW
Strzel se gif'a
"LOVE"(Rdza) - prawda czy mistyfikacja??


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta