hidden hidden hidden hidden

16-04-2011 Konferencja Muzyczna Audioriver + Radio Slave @ SGH & 1500m2 Warszawa

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
goreecDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 273

PostWysłany: 14-03-2011 21:29    Temat postu: 16-04-2011 Konferencja Muzyczna Audioriver + Radio Slave @ S Odpowiedz z cytatem

Konferencja Muzyczna Audioriver to kontynuacja zeszłorocznego debiutu Rynku Niezależnego. Wydarzenie to zostało objęte Patronatem Rektora SGH, a rzeczona uczelnia wesprze konferencję m.in swoją kadrą naukową. Z kolei Partner Muzyczny Rynku Niezależnego, Red Bull Music Academy, sprowadzi na tę okazję Radio Slave‘a – słynnego producenta muzyki elektronicznej.

Konferencja Muzyczna Audioriver to:
- Wykłady i dyskusje na temat muzyki, ...marketingu i managementu artystów
- Warsztat Red Bull Music Academy z Radio Slave
- Spotkanie z producentami festiwalu

Udział w konferencji jest bezpłatny! Ze względu jednak na ograniczoną liczbę miejsc, wymagana będzie wcześniejsza rejestracja na www.audioriver.pl, która zostanie uruchomiona już niebawem.

Po konferencji - Oficjalne After Party w 1500m2.

Wystąpią:
Main Floor
Radio Slave (Wielka Brytania, Red Bull Music Academy)
Catz’n Dogz (Mothership, Pets Recordings)
Leon (Audioriver, Spółka Akcyjna)
Bshosa (Detroit Zdrój, Radio Roxy)
Zwycięzca konkursu na Muzzo.pl (www.audioriver.muzzo.pl)


Second Floor
K-Size feat. CLS & Wax (NeverAfter)
Kwazar (Red Bull Music Academy)
Tom Encore (Rottun, Concrete Cut)


Third Floor
Luke Hiero (BeachBoys.pl)
Ice (BeachBoys.pl)
Pavlo (BeachBoys.pl)
ADSF aka Furiitaa (Audiosfera.net)


Start After Party: 22:00

Ceny biletów na After Party:
20 pln – przedsprzedaż w sieci Ticketpro i na ticketpro.pl
25 pln – w dniu imprezy, w kasie 1500 m2

Możliwość zakupu biletów w specjalnej cenie, 15 pln, będą miały osoby, które wezmą udział w Konferencji Muzycznej Audioriver. Wejściówki będą do zdobycia tuż po każdym z wykładów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wkrótce ruszy internetowa rejestracja na to wydarzenie.

Kup bilet na After Party: http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/617844-audioriver-prezentuje-radio-slave.html
(liczba biletów ograniczona)


Ostatnio zmieniony przez goreec dnia 16-03-2011 21:22, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
goreecDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 273

PostWysłany: 16-03-2011 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

16 kwietnia nabiera coraz ciekawszych kształtów! Zanim jednak poznacie dokładną listę osób i paneli składających się na pierwszą w historii Konferencję Muzyczną Audioriver, mamy dla Was wieści na temat Oficjalnego After Party, które tego samego dnia, wieczorem, odbędzie się w klubie 1500 m2 do wynajęcia.

Po pierwsze
Do wcześniej ogłoszonych artystów dołączają reprezentanci dwóch pozostałych scen. Trzy parkiety i nazwiska, które sprowadzimy do 1500 m2 gwarantują, że tej nocy będzie co robić!

Na After Party wystąpią:

Main Floor
Radio Slave (Wielka Brytania, Red Bull Music Academy)
Catz’n Dogz (Mothership, Pets Recordings)

Leon (Audioriver, Spółka Akcyjna)

Bshosa (Detroit Zdrój, Radio Roxy)

Zwycięzca konkursu na Muzzo.pl (www.audioriver.muzzo.pl)
Second Floor
K-Size feat. CLS & Wax (NeverAfter)

Kwazar (Red Bull Music Academy)

Tom Encore (Rottun, Concrete Cut)Third Floor
Luke Hiero (BeachBoys.pl)
Ice (BeachBoys.pl)

Pavlo (BeachBoys.pl)

ADSF aka Furiitaa (Audiosfera.net)

Po drugie
Właśnie ruszył konkurs zorganizowany wspólnie z Muzzo.pl, w którym do zdobycia jest występ na głównej scenie powyższej imprezy.

Co trzeba zrobić?
- Jeśli jesteś DJ-em, nagraj maksymalnie 20-minutowego seta i wrzuć go na swój profil na Muzzo.pl

- Jeśli jesteś producentem, umieść co najmniej 5 autorskich utworów na swój profil na Muzzo.pl lub nagraj maksymalnie 20-minutowy live act.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 kwietnia, a wszystkie informacje znajdziesz pod tym linkiem: audioriver.muzzo.pl. Zapraszamy!

Po trzecie
Ruszyła przedsprzedaż biletów na After Party. Wejściówki w promocyjnej cenie 20 pln możecie zdobyć w kilkuset punktach Ticketpro w całej Polsce (lista) lub pod tym linkiem. Radzimy nie zwlekać, bo liczba biletów jest ograniczona!

Ceny biletów na After Party przedstawiają się następująco:
20 pln – przedsprzedaż w sieci Ticketpro i na ticketpro.pl
25 pln – w dniu imprezy, w kasie 1500 m2

Możliwość zakupu biletów w specjalnej cenie, 15 pln, będą miały osoby, które wezmą udział w Konferencji Muzycznej Audioriver. Wejściówki będą do zdobycia tuż po każdym z wykładów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wkrótce ruszy internetowa rejestracja na to wydarzenie. Sama Konferencja jest BEZPŁATNA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
goreecDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 273

PostWysłany: 01-04-2011 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarejestruj się na Konferencję Muzyczną Audioriver

Właśnie ruszyła rejestracja na pierwszą w historii Konferencję Muzyczną Audioriver, która 16 kwietnia odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Znamy już dokładny program tego wydarzenia oraz nazwiska większości bohaterów debat. Przypomnijmy, że konferencję swoim Patronatem objął Rektor SGH a Red Bull Music Academy jest Partnerem Muzycznym tego przedsięwzięcia. Rejestracja jest bezpłatna, ale liczba miejsc jest ograniczona!

KMA 2011 rozpocznie się wykładem Łukasza Napory, który nakreśli podstawy marketingu oraz pokaże jak je stosować w świecie muzyki elektronicznej i alternatywnej. Napora kieruje markietingiem Audioriver od początku istnienia festiwalu, jest absolwentem Szkoły Strategii Marki SAR oraz ma kilkuletnie doświadczenie pracy w agencji reklamowej jako copywriter i dyrektor kreatywny, więc jego spostrzeżenia i wskazówki mogą się okazać bardzo przydatne dla osób pracujących w organizacjach muzycznych czy też samodzielnie pracujących na swoje marki.

Kolejnym punktem programu będzie debata na temat roli wydarzeń muzycznych w promocji miast i marek, czyli rozmowa m.in. o sponsoringu publicznym i prywatnym. Udział w niej wezmą m.in. Grzegorz Kiszluk, Ewa Czeszejko-Sochacka, Michał Zioło, dr Marek Goleń i dr Rafał Kasprzak. Grzegorz Kiszluk to jeden z pionierów polskiej reklamy – założyciel i redaktor naczelny magazynu „Brief“. Ewa Czeszejko-Sochacka to pełnomocnik prezydenta Warszawy do spraw Europejskiej Stolicy Kultury 2016, a Michał Zioło to współzałożyciel jednej z najprężniej działających agencji eventowych w Polsce, czyli Good Music Productions. Dr. Marek Goleń i Rafał Kasprzak to eskperci z ramienia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, która jest także Partnerem Naukowym konferencji. Pierwszy z nich jest adiunktem w Zakładzie Rozwoju Lokalnego i Regionalnego w Katedrze Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego SGH. Drugi jest autorem wielu publikacji z zakresu wdrażania funduszy strukturalnych w Polsce oraz doradcą i certyfikowanym trenerem z zakresu pozyskiwania środków pochodzących z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej.

Po przerwie na lunch czeka nas kolejna debata – tym razem na temat managementu artystów w Polsce. Tu z ramienia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wystąpi dr Teresa Dudzik oraz prof. Artur Nowak-Far. Dr Teresa Dudzik to starszy wykładowca w Instytucie Międzynarodowego Zarządzania i Marketingu SGH oraz kierownik studium podyplomowego Menadżerów Kultury w SGH. Prof. Artur Nowak-Far jest kierownikiem Katedry Prawa Europejskiego w SGH – prowadzi zajęcia nt. prawa autorskiego i aspektów prawnych przy zarządzaniu kulturą. Do nich dołączą m.in. Brian Allan i Jarek Czechowski znany również jako Angelo Mike. Pierwszy z nich to szkocki muzyk, przedsiębiorca i producent muzyczny. Jego wieloletnie doświadczenie w pracy w Stanach Zjednoczonych będzie ważnym wkładem w dyskusję o polskich realiach. Z kolei Jarek Czechowski na pewno podzieli się spostrzeżeniami na temat managementu w świecie muzyki klubowej. Wkrótce ogłosimy pozostałych bohaterów obu debat.

Na koniec dnia odbędą się dwa luźniejsze spotkania. Najpierw warsztat z zagraniczną gwiazdą z ramienia Red Bull Music Academy, czyli Radio Slavem. Będzie to świetna okazja by zadać pytanie temu niezwykle cenionemu producentowi i DJ-owi z Wielkiej Brytanii (spotkanie w języku angielskim). Dużo pytań padnie pewnie także podczas ostatniego punktu w programie konferencji. Przez godzinę, producenci festiwalu Audioriver będą odpowiadać na wszystkie palące Was kwestie.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na www.rynekniezalezny.pl. Rejestracja trwa do 15 kwietnia, ale radzimy nie zwlekać, bo miejsc może zabraknąć dużo wcześniej!

Przypominamy też, że po Konferencji przenosimy się do klubu 1500 m2 na Oficjalne After Party. Na trzech scenach wystąpią Radio Slave, Catz’n Dogz, K-Size feat CLS & Wax, Bshosa, Leon, Kwazar, Tom Encore, Luke Hiero, Ice, Pavlo oraz ADSF aka Furiitaa. Wejściówki w promocyjnej cenie 20 pln możecie zdobyć w kilkuset punktach Ticketpro w całej Polsce lub pod tym linkiem:
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/617844-audioriver-prezentuje-radio-slave.html

Więcej na www.audioriver.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
goreecDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 273

PostWysłany: 15-04-2011 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Godzinowy rozkład jazdy na jutrzejszą noc w 1500m2:

Main Floor
22:00 - 23:30 Mario K

23:30 - 00:30 Leon 

00:00 - ogłoszenie gwiazd Audioriver

00:30 - 02:00 Catz'n Dogz

02:00 - 04:00 Radio Slave

04:00 - : BshosaSecond Floor

23:00 - 01:00 Kwazar

01:00 - 03:00 K-Size feat. CLS & Wax 

03:00 - 05:00 Tom EncoreThird Floor - all night show:

Luke Hiero
Ice
Pavlo
ADSF aka Furiitaa

Są jeszcze bilety na tę imprezę. Wejściówki w promocyjnej cenie 20 pln możecie zdobyć w kilkuset punktach Ticketpro w całej Polsce. Radzimy nie zwlekać, bo liczba biletów jest ograniczona!


Ceny biletów na After Party przedstawiają się następująco:
20 pln – przedsprzedaż w sieci Ticketpro i na ticketpro.pl
25 pln – w dniu imprezy, w kasie 1500 m2

Do zobaczenia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

12-03-2011 True Story of HouseMusic | INQbator
25-06-2011 :: Open Air Airport 1@ Lotnisko-Gotartowice ::
31-12-2010 | Happy New Year Party 2010|
08-10-2011 All Good Friends! B-day - Rekonstrukcja Zdarzeń |INQ|
26-03-2011 | machina parano | śliwa b.day


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta