hidden hidden hidden hidden

25-02-2011 | Carnival Tales | INQbator - Katowice

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
INQbatorDołączył: 20 Maj 2009
Posty: 775

PostWysłany: 07-02-2011 19:53    Temat postu: 25-02-2011 | Carnival Tales | INQbator - Katowice Odpowiedz z cytatem#MAIN FLOOR
ELEPHANT [Spectral Sound - Słowacja]
GYRRO [Spectral Sound - Słowacja]
KARY [Psyverse - Słowacja]
STYROPIAN [Psylesia/MAE - Katowice]
MARION [Psylesia/Ashoka - Rybnik]

#CHILL OUT
PSYSUTRA Live [Katowice]
PRIMAL TERROR [Deepersense.pl - Chorzów]
MARION [Psylesia/Ashoka - Rybnik]
STYROPIAN [Psylesia/MAE - Katowice]

#DEKORACJE
CYRIL [Cybofunk - Czechy]
PSYLESIA
ASHOKA

Gdzie: Inqbator Club, Katowice ul. Dworcowa 2 [Dojście z Dworca PKP około 5 minut]
Mapa: Inq_Mapa_1 - Inq_Mapa_2 - Google Maps
Kiedy: 25.02.2011 (piątek)
Wjazd: Panie 10zł | Panowie 12zł
Start: 21:00
End: 05:00

#INFO
Poro rozpocząć psychedeliczny rok 2011 na Śląsku. 25 lutego mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejną odsłonę "opowieści" Psylesii. Tym razem pora na Carnival Tales. Ważna wiadomość dla fanów Chill Out'u - Ashoka wraca na małą salę w jeszcze lepszej formie! I jeszcze tak na koniec tego krótkiego wstępu, jak to w karnawale - przebrania mile widziane! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami imprezy!

#MAINinfo

Tym razem naszymi głównymi gośćmi będzie trzech muszkieterów ze Słowacji: Gyrro, Kary i Elephant. Każdy z nich prezentuje odmienne brzmienie przez co będziecie mogli usłyszeć różne style psytrance. Tradycyjnie usłyszeć będziecie mogli także Marion'a oraz Styropian'a.GYRRO [Spectral Sound - Słowacja]
--> http://www.myspace.com/gyrrospectral

Gyrro słowacki DJ i producent. Jedna z najbardziej aktywnych postaci słowackiej sceny psychedelic trance. Podobnie jak u wielu poprzedników, rozpoczynał jako DJ, a dopiero później pochłonięty przez trans zaczyna tworzyć własne nagrania. Poza wieloma utworami, które nie doczekały się oficjalnego wydania, Gyrro osiągnął swój pierwszy wydawniczy sukces – jego nagranie "Intimate Together" znalazło się na kompilacji "Hammock Vol.2" wydanej przez Synergetic Records. Gyrro jest jednym z członków organizujących Mystika OA.

ELEPHANT [Spectral Sound - Słowacja]
--> http://www.myspace.com/sloniik

Elephant z psychedelic trance zetknął się w roku 1999. Psychedeliczne dźwięki tak go urzekły, że sam zapragnął grać taką muzykę na imprezach - tak zaczeła się jego przygoda jako DJ. Mroczne klimaty, tajemnicza atmosfera i moc muzyki, to wszystko sprawiło że Elephant do dnia dzisiejszego pozostaje jednym z najbardziej aktywnych postaci na słowackiej scenie psytrance. Jego sety to mieszanka energii i szczypty mroku, z artystów których najbardziej ceni wymienia m.in: Electrypnose, Derango, Deep South, Dohm, Parus, Ghreg On Earth, C.P.C., Kluster, Olien, Penta, Plasmotek, Noisy Pipes, Krankov, Demonizzz, Ilmush i Pondscum. Zapewne nagrania kilku z wcześniej wymienionych artystów będziecie mogli usłyszeć w secie Elephant'a w nocy z 25 na 26 lutego. Poza graniem na imprezach klubowych i open air'ach, Elephant wspólnie z Gyrro oraz kilkoma innymi przyjaciółmi, jest organizatorem największego słowackiego festiwalu psytrance - Mystika, który od 2006 roku odbywa się w Blatnicy niedaleko Martin'a.

KARY [Psyverse - Słowacja]
--> http://www.myspace.com/karypsyverse

Gra od dziesięciu lat. Jest jeden z pierwszych, jeśli nie jako pierwszy, zaczął grać progressive na Słowacji. Zyskał tym samym wielki szacunek fanów łagodniejszych dźwięków. Jego sety do dnia dzisiejszego cieszą się ogromną popularnością przez trudno się nie dziwić, że grywa na największych imprezach klubowych i plenerowych na Słowacji. W jego setach można znaleźć nagrania takich wytwórni jak Blue Tunes, Iono Music, Spin Twist i Iboga.

Poza gośćmi ze Słowacji na głownej scenie zagrają rezydenci "opowieści" Styropian i Marion. Nie zabraknie więc sporej dawki energii i melodii.

STYROPIAN [Psylesia/MAE - Katowice]
--> http://www.myspace.com/styropian

MARION [Psylesia/Ashoka - Rybnik]
--> http://www.psylesia.org/marion.htm#CHILLinfo

Zapewne stęskniliście się już za chill out'em na "opowieściach". Tym razem już bez zbędnego owijania w bawełnę - Ashoka będzie na drugiej sali! Pojawi się także Kasia z ChaiShop'em oraz Tofik z wizualizacjami - jak sami widzicie na Carnival Tales kolektyw Ashoka będzie w pełnej wersji! Wiemy, że się cieszycie dlatego mamy nadzieję, że gdy zabraknie Wam energii po szaleństwach na "mainie", gdy zapragniecie porozmawiać ze znajomymi i posłuchać relaksującej muzyki, przekąsić w ChaiShopie Kasi lub po prostu uwielbiacie chill out - pojawicie się na drugiej salce.Tym razem na Chillu zagrają Styropian, Primal Terror, Psysutra oraz Marion. Wszystkich z nich mogliście już poznać podczas poprzednich imprez. Trójka z nich miała okazję zaprezentować się już Wam na Chill'u więc wiecie na co ich stać. Debiutantem na Chill Out'cie będzie Psysutra, dla którego będzie to jednocześnie pierwsza okazja do zaprezentowania swojego drugiego oblicza, pierwsze (energetyczne) mogliście okazję poznać podczas Sunlight Tales. Ten młody producent coraz mocniej szturmuje naszą rodzimą scenę i kto wie, może niebawem usłyszy o nim większe grono psychedeliczno chill out'owych klimatów.PSYSUTRA [Katowice]
--> http://soundcloud.com/psysutra

Pod pseudonimem Psysutra ukrywa się urodzony w 1989 roku Łukasz Wiącek. Jego pierwszy kontakt z muzyką elektroniczną nastąpił w roku 2004, przez znajomość z kuzynem zaczął słuchać rozmaitych odmian Techno reprezentowanych m.in przez Jeffa Millsa, Blake Baxtera, Dave'a Tarridę, Cristian Vogela, Drexciya'ę oraz innych styów reprezentowanych głównie przez AFX-a i Kraftwerk. Jego przygoda z psychedelic trance zaczęła się od utworu "Elation Station" Infected Mushroom. Kolejnymi krokami było zapoznanie się z dorobkiem producentów takich jak X-Dream, Astral Projection, Koxbox, Hallucinogen, Miranda, Goa Gil. Zakochał się bez pamięci w oldschoolowych analogowych dźwiękach, a zwłaszcza kwasie TB-303 znanych wcześniej z produkcji technicznych. W tym samym roku zapadła decyzja by uczestniczyć w tworzeniu historii muzyki GoaTrance jako MindHunter (MH). Na początku 2008 z dwoma przyjaciółmi założył formację PsySutRa, która po kilku miesiącach przekształciła się w jego solowy projekt. PsySutRa pracuje nad wyrazistością stylu swoich produkcji pierwotnie opartego o Oldschool pokroju SFX i innych wykonawców z lat 90-tych. Poza oldschoolem inspiracjami są przez starożytne cywilizacje z naciskiem na Amerykę łacińską, atmosferyczny Drum'n'Bass, filmy Sci-Fi oraz eksperymentalne formy muzyczne. Cechami charakterystycznymi dla stylu PsySutRy są głównie przesterowane i wściekłe dźwięki TB-303, kryształowe brzmienia SH-101, perkusje klasycznych automatów TR oraz złożone tekstury. Z muzyką Psysutry możecie zapoznać się na jego profilu w serwisie Soundcloud.

PRIMAL TERROR [Deepersense.pl - Chorzów]
--> http://www.myspace.com/melodrifter

Współzałożyciel forum muzycznego Deepersense.pl o różnych odmianach progressivu, chill outu/ambientu a także o klasykach transowych. Na imprezach jednak gra także mocniejsze odmiany elektroniki takie jak morning/goa/psy trance. Często wykorzystuję do tego starsze, sprawdzone brzmienia, czasem wręcz sięgające wiele lat wstecz lub też dzięki wybranym, współczesnym utworom, które oddają ducha starych czasów w muzyce. Pierwsze dźwięki ze świata psy/goa trance usłyszał w audycji Techno Terror nadawanej w Katowickim radiu 95,1 FM w 2002 roku, gdzie podczas trwania jednego z programów, usłyszał utwory klasyków goa trance. Od czasu swojego debiutu w 2008 roku na imprezie Mushroom Tales w klubie Inqbator w katowicach, miał już okazję zaprezentować się na kilku mniejszych, jak i większych imprezach na Śląsku, Warszawie, Czechach i na Słowacji.

#DECOinfo

O udekorowanie dużej sali podczas Carnival Tales zatroszczy się Cyril z kolektywu Cybofunk. Cyril'a mieliśmy okazję już gościć na naszej imprezie - miało to miejsce 6 października 2009 podczas Psychoactive Tales. Wówczas duża sala wyglądała TAK - Kliknij. Chill Out udekoruje oczywiście Ashoka.

CYRIL [Cybofunk - Czechy]
--> http://www.myspace.com/cyrealis
--> http://www.cybofunk.psytrance.cz/decos2.htmlCyril Kucera - jest absolwentem Uniwesytetu Ostravskiego. Urodził się w miejscowości Novy Jicin. Malarstwo interesowało go od dziecka, po szkole średniej rozpoczął studia artystyczne na Uniwersytecie w Ostrawie. Latem 1999 roku udał się na swoją pierwszą imprezę w klimatach psytrance - był zachwycony niesamowitą muzyką, a jego wrażenia spotęgowane zostały przez dekoracje, które zobaczył na imprezie. Zbyt długo się nie zastanawiał i sam postanowił spróbować tworzyć dekoracje fluoroscencyjne. W latach 2001-2003 należał do kolektywu Fluorobotanics, w tym czasie namalował dziewięć obrazów. Pod koniec roku 2003 wspólnie z innym członkiem Fluorobotanics – Borutem, postanawiają odejść z grupy i założyć swój własny kolektyw. Tak powstaje Cybofunk. Cyril ma na swoim koniec już prawie 30 backdrop'ów, jego prace zdobiły największe imprezy i festiwale w Czechach i na Słowacji oraz imprezy w Londynie i Portugalii, a wspólnie z Borutem mają na koncie udekorowanie imprez we Włoszech, Szwajcarii, Paryżu i Budapeszcie.

#ENDInfo

Nie było nas w INQ 3 miesiące! Nie widzieliśmy Was 3 miesiące! Dlatego mamy nadzieję, że ten długi okres sprawił, że zatęskniliście za dobra dawką psychedelic trance. My damy z siebie wszystko i mamy nadzieję, że cała impreza będzie w takim klimacie jaki stworzyliście na końcu Liquid Tales - byliście fantastyczni i chcemy do tego wracać. By zachęcić Was do przybycia na Carnival Tales dodamy tylko, że wraz z nadejściem nowego roku Psylesia skończyła 6 lat, a Ashoka 3. Tak więc warto by się spotkać. Pamiętajcie o przebraniach - jak karnawał to karnawał!

--------------------------------------------------------------

Zdjęcia & video z naszych poprzednich imprez możecie znaleźć i pobrać z naszych stron - http://www.psylesia.org & http://www.ashoka.com.pl lub zobaczyć pod poniższymi linkami:

2010.11.26 Liquid Tales | Foto | Video
2010.09.24 Moon Tales | Foto | Video | Chill Out Foto | Chill Out Video
2010.07.23 Sunlight Tales | Foto | Video| Foto by Ashoka
2010.05.22 Atomic Tales | Foto | Video | Chill Out Foto | Chill Out Video
2010.03.19 M.A.E. Tales | Foto | Video | Chill Out Foto | Chill Out Video
2010.01.22 V-te Urodziny Psylesii | Foto | Video | Chill Out Foto | Chill Out Video
2009.11.06 Psychoactive Tales | Foto | Video | Chill Out Foto | Chill Out Video
2009.09.18 Mystic Tales | Foto | Video | Chill Out Foto | Chill Out Video
2009.07.25 Summer Tales | Foto | Video| Main by Ashoka Foto | Main by Ashoka Video
2009.05.22 Warriors Tales | Foto | Video | Chill Out Foto | Chill Out Video
2009.03.13 Ritual Tales | Foto | Video | Chill Out Foto | Chill Out Video
2009.01.17 Acid Tales | Foto | Video | Chill Out Foto | Chill Out Video | Relacja
2008.11.21 Mushroom Tales | Foto | Video | Chill Out Foto | Chill Out Video | Relacja
2008.09.12 Goa Tales | Foto | Video | Chill Out Foto | Chill Out Video
2008.06.13 Rainbow's Tales | Foto | Video | Chill Out Foto | Chill out Video
2008.03.28 Orbital Tales | Foto | Video
2008.02.01 Winter Tales | Foto | Video
2007.11.09 Twisted Tales | Foto | Video
2007.09.14 Tribal Tales | Foto | Video
2007.05.25 Magic Tales | Foto | Video
2007.02.22 Fractal Tales | Foto | Relacja

KONTAKT & INFO:

:arrow: styropian[małpa]psylesia[kropka]org
gg: 1783632
icq: 191-863-991
skype: styropianpl

www.psylesia.org -- www.ashoka.com.pl -- www.psytrance.pl -- www.inq.pl
Kaja_____________________
+48 668 372 433 | kaja@inq.pl
www.inq.pl | www.myspace.com/inqbator
Facebook : INQbator klub
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
StyropianDołączył: 30 Mar 2003
Posty: 310
Skąd: Katowice

PostWysłany: 21-02-2011 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DARMOWE WEJŚCIÓWKI

Podobnie jak przed poprzednimi imprezami, także i tym razem mamy dla Was 5 pojedynczych wejściówek. Pierwsze pięć osób, które pojawi się w klubie w przebraniu/masce wejdzie na Carnival Tales za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
StyropianDołączył: 30 Mar 2003
Posty: 310
Skąd: Katowice

PostWysłany: 23-02-2011 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karnawałowa Czasóweczka

#MAIN

21:00 - 23:00 Marion
23:00 - 00:30 Styropian
00:30 - 02:00 Gyrro
02:00 - 03:30 Elephant
03:30 - 05:00 Kary

#CHILL

22:00 - 00:00 Primal Terror
00:00 - 01:30 Psysutra LIVE
01:30 - 03:00 Styropian
03:00 - 05:00 Marion

Na Main'ie rozpoczynamy i kończymy progressywnie, później powrót do źródeł Goa & Psychedelic drugiej połowy lat 90-tych a w szczytowych fragmentach imprezy brzmienia brytyjskie oraz dobry mrok. Czyli każdy znajdzie coś dla siebie. Chill Out startuje od 22:00. No to do zobaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
apemanDołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 31

PostWysłany: 27-02-2011 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Photos:
ASHOKA

Video:
ASHOKA Youtube

Download: (640x480)
PART 1
PART 2


www.ashoka.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
StyropianDołączył: 30 Mar 2003
Posty: 310
Skąd: Katowice

PostWysłany: 02-03-2011 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Foto i Video z CARNIVAL TALES

Miło nam poinformować, że na naszej stronie --> www.psylesia.org pojawiły się zdjęcia oraz materiał filmowy z Carnival Tales. Filmik dostępny jest w dziale PsylesiaTV, można go także ściągnąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

08-10-2011 All Good Friends! B-day - Rekonstrukcja Zdarzeń |INQ|
12-03-2011 True Story of HouseMusic | INQbator
24-04-2011 | definition | triple bday party
26-03-2011 | machina parano | śliwa b.day
20-11-2010 | bardzo okrągłe urodziny by Chillum |


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta