hidden hidden hidden hidden

10-12-2010 Broken Structures 01 with Razor Point & Yabol-Melin Cafe-Wrocław

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
sydking

PostWysłany: 22-11-2010 23:48    Temat postu: 10-12-2010 Broken Structures 01 with Razor Point & Yabol Odpowiedz z cytatem

Broken Structures 01 with RAZOR POINT & YABOL

Zapraszamy na pierwszą odsłonę nowego cyklu imprez drum and bassowych we Wrocławiu

Razor Point (Drone Audio/Nasdia)

Razor Point to łódzki duet producencki w składzie Ender i Jobe, od prawie dekady wspólnie tworzący i

grający na żywo muzykę drum’n’bass. Założenia projektu są niezmienne od samego początku – grać tylko i

wyłącznie własną muzykę, nie ograniczać się do jednego nurtu w ramach gatunku, wyróżnić się wśród tłumu

formacji DJskich poprzez formę występu na żywo. Razor Point byli pierwszą polską formacją grającą

drum’n’bass w formie live-actu, łączącego dynamiczny miks Endera w części rytmicznej z umiejętnymi,

atmosferycznymi improwizacjami Jobe’a. Grali dotychczas u boku m.in. Johna B, Phace, Andy'ego C, DJa

Inka, Pendulum, Big Buda czy PBK.

Ich utwory to pełne spektrum stylistyczne drum’n’bassu, od brzmień mocnych, agresywnych (techstep,

neurofunk) po lżejsze, syntetyczno-atmosferyczne. Jednocześnie posiadają one swoje charakterystyczne

brzmienie, które stało się ich znakiem rozpoznawczym. Razor Point mają na swoim koncie kilkanaście

wydawnictw w Polsce i za granicą (Niemcy, Holandia), w tym te najważniejsze - tegoroczny autorski album

"Deeper Wounds" wydany w niemieckim Drone Audio, poprzedzony winylowym singlem DRONE002 „Together As One

John B Re-edit / Amygdalae”.

Na listopad 2010 planowane jest kolejne wydawnictwo winylowe, na którym Razor Point pojawią się do spółki

z dobrze znanym reprezentantem mocniejszej strony dnb: Switch Technique.

Dyskografia:
01. VA - "Boat People Compilation '97" MMS Records 1997 CD
02. VA - "Interlock '98" Trans Records 1998 CD
03. VA - "Zakrecona Paczka 2 / Parada Wolnosci '99" Palac Kultury Records 1999 CD
04. VA - "Pepsi Faza 3: Fresh" Machina 2001 CD
05. VA – "Made In Poland – The Finalists” Sonic Trip Recordings 2002 Promo CD
06. VA - "1st Selection Of Made In Poland" Sony Music 2003 CD
07. VA - "Silence! New Faces" Silence! 2003 CD
08. VA - "Made In Poland 5" Sonic Trip Recordings 2004 Promo CD
09. VA - "The Prime Mover EP" Camino Blue 2008 Digital
10. VA - "At Low Frequency" Substance 2008 CD
11. Radicall/razorPoint - "Eclipse/Reign Of Tears" Soultropia Digital 2008 Digital
12. VA - "No-Dex Compilation" Langweiligkeit Rec. 2008 CD/Digital
13. VA - "10 lat Nocnego Transu" Radio Lodz 2008 CD
14. VA - "Multiscan" Scantoys/Nasdia 2008 CD
15. VA - "Strangers From Nowhere" Absys Records 2009 CD
16. Razor Point – "Together As One JohnB Re-Edit / Amygdalae"
Drone Audio 2010 12"
17. Razor Point - "Deeper Wounds LP" Drone Audio 2010 CD/Digital
18. Razor Point / Switch Technique – “?” Nasdia 2010 12” (forthc.)

http://myspace.com/razorpoint
http://razorshop.otwarte24.pl/

YABOL (Mechaplex/Sinuous Rec.) Łódź

YABOL - czyli Kuba Jabłoński. '83 Łódź
Minęło już 10 lat odkąd wystapiłem po raz pierwszy, grając wtedy jeszcze z płyt winylowch. Na początku

byłem zafascynowany artystami takimi jak - Usual Suspects, Stakka & Skynet, Unusual Incident, Pyro czy

Cause 4 Concern. Jednak szybko pojąłem, że prawdziwa zabawa zacznie się dopiero w chwili, kiedy spróbuję

sił w produkcji. Szybko zdobyłem uznanie jako producent, czego potwierdzeniem może być fakt,że moje

utwory grało wielu zagranicznych Dji i prodcentów. Jednak na wydawnictwo przyszło mi poczekać do 2008

roku, kiedy to w wytwórni Sinuous rec. został wydany utwór "Dyskinesia". Następne miesiące były już

bardziej owocne, dzięki czemu na swoim koncie mam 12 releasów (Ruse, Tilt, Impakt, Sinuous, Venom Inc. ,

Substance).Obecnie czekam na wydanie składanki na Perkussive. Dzięki uprzejmości europejskich

organizatorów imprez, nawiedziłem Anglię, Włochy, Szwajcarię, Estonię, Litwę, Białoruś, Czechy i Austrię

promując własne i nie tylko dźwięki z gatunków Drum'n'Bass, Techno-Dnb, Neurofunk. Niedawno poczułem

natchnienie na mieszankę dobrego Techstepu z lat 2000-2003 w połączeniu z Psytrance.
Kilka słów o sobie - Uwielbiam nonsens, dyskusje na temat filozoofii życia, filmy sci-fi i mądre kobiety.
Nie cierpię hip-hopu, amen break'a, ludzkiej głupoty i zup owocowych.
Pozdrawiam i zapraszam na imprezę.

Ybl

Dzako (Wrocław)
http://soundcloud.com/dzako/dzako-october-2010-djmix

M.Builder (SPD Crew)

Saltea (SPD Crew)

VJ Glitch [Punkt.] (DiP)

Melin Cafe
Plac Solny 14/Szajnochy 4
start: 21
enter: 10pln[/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: