hidden hidden hidden hidden

10-09-2010 INTRUZ CLASH@PUB BYK, RYBNIK

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
djhwrDołączył: 20 Paź 2009
Posty: 40

PostWysłany: 03-09-2010 9:15    Temat postu: 10-09-2010 INTRUZ CLASH@PUB BYK, RYBNIK Odpowiedz z cytatem


‘INTRUZ CLASH’
10.09.2010 Klub BYK, Rybnik ul. Jastrzębska

Początek imprezy: 20:00
START: 20:45 – losowanie – system pucharowy – 4 ekipy

PROWADZĄCY: Majkel (MaxFloRec/RapPunks)
1. DJ Wojna & Mass Cypher (Jamajka) jako: GOORKY TEAM
2. Jahdas (Rainbow Hi-Fi) & Cheeba (Eastwest Rockers) jako: FORFITER SOUND
3. DJ Say.on & HK Rufijok (Rasowy Resordz) jako: RAP SIĘ KULO SOUND SYSTEM
4. DJ HWR (TruKru) & Metrowy(3ODA KRU) jako: LEGALIZE GANJA MOTHER FUCKER

I RUNDA: 21:00 – 23:00
½ godz. na każdą ekipę
- 15 min. DJ
- 15 min. DJ + MC
WALKA O III MIEJSCE: 23:10 – 23:50
20 min. na każdą ekipę
- 10 min. DJ
- 10 min. DJ + MC
FINAŁ: 24:00 – 01:00
30 min. na każdą ekipę
- 15 min. DJ
- 15 min. DJ + MC

CLASH TOCZY SIĘ O PUCHAR WUJA
ZWYCIĘZCA FINAŁU DECYDUJE O DALSZYM BIEGU IMPREZY

Współpraca: Intruz, Protest Song, Wolne Konopie, WUJO.pl, Zagroda, Fabryka Barw,

GOORKY TEAM


MASS CYPHER
Urodzony w latach 70tych w Montego Bay na Jamajce, od najmłodszych lat słuchał muzyki ucząc się od starszyzny Jamajskiej w Kingston, Montego Bay i Spanish Town.
Jego wujkiem był Hugh Mundell który w tamtym czasie grywał również razem z the Wailers i Black Uhuru. Niestety został zamordowany w początkach lat 80tych.
Mass Cypher jest sing dj i grał na koncertach na których grywali również Mickey Dread, Yami Bolo, Hurricane Gilbert, The Itals, The Gladiaters, Anthony B, Twinkle Brothers jak również rodzina Marley.
Oprócz tego że jest sing dj, jest również producentem wydał dwa mixtapy: International DJ Highgrade vol.1 and vol.2, ostatnią jego produkcją jest solowy album Mass Cypher - Champion Edition 2008.
http://www.myspace.com/masscypher


Dj WOJNA
Za gramofonami od 6 lat. Kooperant topowych postaci polskiej sceny reggae, hip hop, dancehall. Współpracuje min. z Blady Kris (Mistrz i V- ce Mistrz Polski BeatBox) RasLuta (EastWestRockers), Junior Stress (Love Senc Music SoundSystem), Natural Dread Killaz, BasTajpan, Fandango Gang, Talib Mc, Al - FatNuJah, Mass Cypher (MontegoBay Jamajka), Dj FeelX (MadCrew, K44, SilaZPokoju, V.REC) oraz wieloma innymi artystami sceny Reggae / HipHop.
Od zawsze zajarany rapem, reggae, dancehallem, funkiem - fan scratchingu oraz kolekcjoner winyli. Aktywnie udziela się w produkcjach KOLEKTYF (Rns, Ptr), Bubel (Więcej THC, PDG Kartel), Blady Kris, WZ (Komercyjna Zbrodnia) ,Siwers (Bez Cenzury), BasTajpan, Zbrodnia) zawsze godnie reprezentując RED EYE CREW.
Ostatnimi czasy ostro zajawiony dźwiękami dubstep, jungle, dnb i właśnie to oblicze zaprezentuje 19stego września…
http://www.myspace.com/djwarrec


FORFITER SOUND


CHEEBA
Aktywny na scenie klubowej Opola od połowy lat 90.tych jako DJ, wokalista i MC, najpierw w kapeli 3K Project później pod „opieka” Jarexa w projekcie Tabu Duby a do końca 2003 r. jako Mc ekipy TruKru grającej jungle/drum&bass. Po udziale w kiku typowo komercyjnych projektach przechodzi na stronę „światła” i pozostaje przy rytmach reggae/dancehall.
Współzałożyciel zespołu EAST WEST ROCKERS. Jego oryginalny głos i wokalne możliwości sprawiają, że łatwo odnajduje się w różnych stylistycznie utworach, zaśpiewa zarówno soul jako i superszybką nawijkę ragga. Obecnie współpracuje również z ekipą http://www.respecta.pl promując w PL RaggaJunglową scene.
http://www.myspace.com/cheebaewr


DJ JAHDAS
ur. 1984r. Swoje pierwsze płyty zakupił w 2001 roku, rok później pierwszy raz zagrał przed większa publicznością (w Sosnowcu na Black Soundz Party organizowanej przez Rub Pulse). Tam tez poznał Bob One’a, z którym od 2003 r. współtworzył Rainbow Hi-Fi, grając szereg imprez na Śląsku, a także poza m.in. mała scena na Sound Cashu w Poznaniu w 2004r. Rok później po odejściu Boba do Rub Plus, Rainbow Hi-Fi odrodziło sie w nowym składzie: Tasteman, Mikael (wcześniej 13 Chilli Pól Fuksa) Oko (Bezkres) i Jahdas. W tym składzie grają wiele imprez w całej Polsce u boku czołówki polskich, a także zagranicznych (Zion Train, Caveman, Dr. Ring Ding, Kingstone, Ragganoia) soundsystemów a także współorganizując cykle Rewind w Bytomiu i All Nite Jammin’ w Gliwicach, a także Air Jamaica w Katowicach. W 2006 roku brał udział w trasie promującej wydawnictwo Germaica Records „Polski Ogien” jako ‘tour selecta’ obejmującej 7 miast w Polsce. W lutym 2007 został zwycięzca Run De Riddim Cashu w Czestochowie, pokonując czołowych polskich selektorów reggae. Obecnie jest selektorem Fandango Gang. W selekcji Jahdasa można usłyszę najświeższe wydawnictwa reggae/dancehall z Jamajki i Europy, a także wiele ekskluzywnych dubeplate’ów.
http://www.myspace.com/jahdasRAP SIĘ KULO SOUND SYSTEM


HK RUFIJOK
Synek pochodzący z Rydułtów kole Rybnika. Do kultury wsionknył ok. 9 lot tymu ale z poczontku stoł biernie i suchoł... W końcu chyciył sie malowanio, ale że po czasie nie było już kompli do szkryflanio to wzion sie za pisanie śpiywek...Piyrsze teksty zaczynoł pisać kajś 5 lot tymu, ale że nie szło tego kaj nagrać to zaś to na połtora roku zostawiył. Przełomym w bani tego pierona było posłuchanie płyty HST ''Na Językach''(WIELKI SZACUN DO HASTA!). Tyn materiał doł mu do zrozumiynio, że jak chce rapować to ino z elymyntami naszyj godki, i tak zaś w nim muzykowani odżyło. Jedyny problym to był tyn, że dali nikaj nie szło tego zgrać, z kuli tego masa materiału kurzyła sie w szuflodach. Pod koniec roku 2007 poznoł dwóch synkow z Rybnika (Dzieci Buntu) kierzi pomogli mu w realizacji produkcji. I terozki sie zaczło....Zrobiył do kupy z nimi ich 3 nielegal ''Jak Jest'' i równolegle ukuloł se swoje demko ''SZYBKI SZPIL". Z biegiym czasu zaczon poznować różnych ludzi mających ta samo bania na rapy. W końcu sie synek rozkuloł i zaczon zgrywać konski w coroz lepszyj jakości. Terozki Rufijok współpracuje na stałe z Gajosem z WUEM i je z tego zadowolony, ponagrywoł pora fitów z fachmanami z Rybnika i okolic (m.in. 5 Żywioł, Beeloka, Gajos, Gorol). Na dziyń dzisiejszy wsionkniynty w rybnickie podziymie ogarnio se swoje piyrsze LP. Z kuli tego że nie chce sie śpiychać robocie prziświynco hasło POMAŁU A SZTYJC !
http://www.myspace.com/hkrufijok86

DJ SAY.ON
Sayon to dj z Rybnika wspierający hip-hopową scenę, organizator między innymi luźnych czwartków w Kulturalnym Klubie na które zaprasza czołowe gwiazdy sceny rapu. Grywa w Rybniku od kilku lat w wielu klubach z najróżniejszymi artystami. Sayon to również jeden z najlepszych Rybnickich perkusistów.LEGALIZE GANJA MOTHER FUCKER


METROWY
W 2001 roku powstaje pierwszy projekt; a mianowicie VIZJA ,Metrowy (jeszcze wtedy Meter) zostaje zwerbowany przez swojego sąsiada White'a w szeregi hip-hopowców. Wspólnymi siłami w pralni bloku budują studio nagrań. Dwuosobowy skład VIZJA nagrywa kilkanaście typowo hip-hopowych numerów do własnych bitów robionych jeszcze wtedy na Hip-Hop Ejay.
Jakiś czas później na zajęciach teatralnych poznaje Roberta (Lelo) i Artura (Stachu) rozwinięci muzycznie i wiekowo koledzy grający kolejno na bongosach i gitarze uświadamiają szybko Metrowemu różnicę między muzyką z żywych instrumentów a bitem.
Dzięki pomocy Łękawa udaje mu się dotrzeć do GrubSona, którego kawałki już wtedy były siepaczami na poziomie…. Jest rok 2004, chłopaki grają swój pierwszy wspólny koncert w Boguszowicach (dzielnica Rybnika w której mieszka Metrowy) występ udany mimo iż Metr próbował jeszcze wtedy nawijać zachrypniętym głosem. Kolejną bibę grają w Gliwicach w klubie B3 na urodzinach Oka gdzie w połowie imprezy zgasło wszystko co prądu potrzebowało mimo tego balanga trwała nadal dzięki Gliwickiej publiczności, która wybijała rytm na dupnej rurze wentylacyjnej, dodatkowo grając na byle czym …ale to już historia potem już migiem WSPÓLNY MIANOWNIK , DJ FEEL ’ X , INTRUZ TEAM , 3ODA KRU , MAXFLOREC , PROTEST SONG , WOLNE KONOPIE ,…
http://www.myspace.com/tometrowy


DJ HWR
DJ HWR (TruKru/MaxFloRec) - DJ, producent, kolekcjoner płyt z Pyskowic/Gliwic...Zaliczył mase imprez, grając w śląskich klubach (m.in.: Mega Club, Kocynder, Quasar, CK Wiatrak, Straszny Dwór, Voodoo, Red'z, Bohema, Kulturalny Klub...), polskich klubach w miastach: Kraków, Sopot, Tczew, Żywiec, Warszawa, Olecko, Bochnia, Kłodzko i nie tylko (Czechy: Hradec Kralove (HHKEMP), Jablunkov (ROCKCAFE))

Na imprezach granych przez niego można spotkać kolaż przeróżnych gatunków muzycznych jednak przede wszystkim jest to szeroko pojęta czarna muzyka : rap, reggae, dancehall, funk...Wszystko to okraszone jest sporą ilością skreczy i trików tworząc imprezową bombę!

Na korzyść tego DJ'a przemawia również blisko 100 zagranych imprez na przestrzeni tylko ostatniego roku (2009), co świadczy o sporej aktywności na scenie klubowej. Do tej pory zagrał u boku takich graczy jak: RAHIM, GRUBSON&3odaKru, Peja, Pezet, EastWestRockers, Fisz/EMADE, 3 Wymiar, Tetris, Molesta, Eldo/Daniel Drumz, O.S.T.R., Ten Typ Mes, TeWu, Majkel/Koligacja GieKa, Escobar, DJ Bambus, DJ Feel-x. DJ Tort, DJ Celownik, DJ Hopbeat i wielu, wielu innych...
http://www.myspace.com/djhwr
''Music Make Me High''
www.myspace.com/djhwr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MoMODołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 251
Skąd: Pyskowice | Silesia

PostWysłany: 04-09-2010 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rilrosqrfszitbro big up ppl


www.soundcloud.com/tocznique
www.dobrebity.pl
www.facebook.com/tocznique
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

bibainfo.pl ostateczna rozgrywka ;-)
Duży jednorazowy zarobek!!!
21-05-2011 Disrupt/Jahtari LIVE! @ Minimum-Maksimum, Lublin
20-11-2010 PRALKA projekt @Silver Olkusz
29-01-2011 Music4LMind:LadyDeeCee B-Day @ Poziom3, Katowice


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta