hidden hidden hidden hidden

02-09-2010 RNB 4 LIFE with dj SKY @ Prozak, Kraków

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Ian

PostWysłany: 31-08-2010 13:31    Temat postu: 02-09-2010 RNB 4 LIFE with dj SKY @ Prozak, Kraków Odpowiedz z cytatem

Start:22:00

Wstep: free

zagra: dj Sky

muzyka: soul, rnb, hh

W pierwszy czwartek miesiaca, czyli 02.09 odbędzie się kolejna impreza cyklu RNB 4 Life

Na kolejnej edycji cyklu specjalnie dla was zagra dobrze znany dj Sky !

---------------SPECJALNA PROMOCJA-----------------

W ten czwartek będą obowiązywały następujące MEGA promocje !

- Kupujac dowolnego drinka kolejnego otrzymasz GRATIS do godizny 24:30

- Piwo w cenie 7zl do godziny 24:30

---------------SPECJALNA PROMOCJA-----------------

DJ Sky

Od połowy lat 90 pasjonuję się czarna muzyką (głównie hip hopem i Rn'B) i kolekcjonuję płyty. Imprezy gram od 2003 roku. Przez lata kojarzony byłem głównie z nieistniejącym już klubem Fusion w Krakowie, gdzie pełniłem rolę rezydenta. Miałem również przyjemnosć wystepować w wiekszości czołowych klubów w moim pięknym mieście, jak również poza nim. W latach 2005 - 2008 byłem członkiem grupy promotorskiej i DJskiego teamu DHI.Obecnie jestem luźno zwiazany z miejscami takimi jak Frantic, Ministerstwo czy Midgard, gdzie najczęściej mozna zobaczyć (i usłyszeć) mnie za deckami.

Swoje sety najczęściej składam z imprezowych, bounce'owych kawałków rapowych, Rn'B i Dancehallu - zarówno starszych, jak i bardziej współczesnych produkcji, tych popularnych, a także mniej znanych polskiej publiczności. W miarę mozliwosci chętnie powracam do klasycznych hip hopowych rytmów "złotej ery" które prywatnie są moim ulubionym rodzajem muzyki. Proporcje w jakich wspomniane gatunki występuja na moich imprezach uzależnione są głównie od klubu i publiki w nim zgromadzonej

Zapraszam na imprezy nie tylko fanów czarnych brzmień, ale również wszystkich którzy są otwarci na zabawę do rytmów innych niż powszechnie rozumianej muzyki klubowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: