hidden hidden hidden hidden

11-09-2010 PRZEPLATANIEC @ Electric Cafe, Jaworzno

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Electric Cafe

PostWysłany: 17-08-2010 11:09    Temat postu: 11-09-2010 PRZEPLATANIEC @ Electric Cafe, Jaworzno Odpowiedz z cytatem

"PRZEPLATANIEC"

Przeplach to dj i b-boy w jednej osobie.Reprezentuje grupę Stylowa Spółka Społem - jedną z najstarszych ekip b-boyowych w kraju.
Gra od 2000, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Na stałe jest rezydentem klubu Ministerstwo w Krakowie.
Za gramofonami pojawia się głównie podczas walk b-boy`s, takich jak np. polska edycja Circle Prinz, europejskie eliminacje do freestyle session All About Style, czy wrocławskie Konfronta...c...je. Jego sety to duża dawka funku, breaków, klasycznego rapu i innych gatunków.
Na stałe współpracuje ze znanymi polskimi jazzmanami takimi jak Jarosław Śmietana (m.in. założyciel słynnego Big Band Katowice), gra także w hardcoreowym zespole Wu-Hae z którym wystąpił przed legendarnym zespołem Korn. Supportował również Dilated Peoples, i'am, Malę Rodriguez, Kultame, Afu-Rę, czy Scratch Perverts.

BUG czysta13 -Andrzej Maciek Biedrzycki muzyką zajmuje się od ponad 20 lat. Najpierw jako instrumentalista (saksofony, flet, bass) kompozytor i aranżer.
- 1982 Zespół DUPĄ (Narzędnik Osobowy)
- 1984 laureat Jazz Juniors z zespołem Acceptation, Jazz Nad Odrą
(Wrocław) , Jazz Jantar (Gdańsk), Fama (Świnoujście)
- 1985 - 1996 współzałożyciel/muzyk zespołu Pudelsi (2 sp, 3 lp)
- 1996 - obecność na płycie PRL
- 1997 - Nagranie Płyty i koncerty z zespołem (Bachleda Józef)
- 1998/99 audycja autorska w Jazz Radio
Od czerwca 2000 kierownik muzyczny klubu Blue FM w Krakowie gdzie odkrywa nowy dla siebie instrument, jakim są gramofony i mixer. Jesienią tego samego roku zaczyna grywać w krakowskich klubach jako dj Ladybug
- 2001 współorganizator trzech kolejnych edycji imprez "Funk Fu"
- w kwietniu uruchamia Pierwsze w Krakowie co tygodniowe ChillOuty w PeweksCaffe.
- maj 2002 uruchamia i krótko rezyduje, w Mezzanine Lounge.
- listopad 2002 uruchamia Antykwariat
- wrzesień 2003 pierwsza impreza formacji "Funky Virus" (dj Ladybug, djOzz + instrumenty live)
- od lutego 2004 rezyduje w klubie Prozak
- 7 maj 2004 uruchomienie Puls Cafe w Krakowie
- od jakiegoś czasu związany z WU-HAE (sax)
- od maja 2008 rezyduje Electric Cafe w Jaworznie

music: hip-hop, funky, groove, breakbeat

bilet: 10 zł

start: 22.00 stop: 5.00

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: