hidden hidden hidden hidden

18-06-2010 RTS.FM Poland Studio Opening Party- Eskulap - Poznań

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
KayenneDołączył: 01 Sty 1970
Posty: 566
Skąd: [INQ]/Pszczyna

PostWysłany: 04-06-2010 19:02    Temat postu: 18-06-2010 RTS.FM Poland Studio Opening Party- Eskulap - Po Odpowiedz z cytatem

Line-up

Korablove - Live (RTS.FM / Rosja)
Alex Meshkov - dj set (RTS.FM / Rosja)
Ryba - dj set (RTS.FM / Rosja)

Inpulzz & Rain - b2b dj set (RTS.FM / szajse records)
Tube & Simone Passa - b2b dj set (RTS.FM / szajse records)

Visuals: Nazareth (Szajse Records)

Notka

RTS.FM web radio station to ewolucja projektu Radiotochka.ru z 2005 roku. Początkowo miał on skupiać i prezentować występy artystów grających w moskiewskich klubach. Audycje nie ograniczają się tylko do emitowania samego dźwięku ale co ważne także podglądu ze studia przy czym wszystko transmitowane jest w audycjach na żywo. To innowacyjne podejście sprawiło, że bardzo szybko na antenie RTS.FM zaczeli pojawiać się najciekawsi artyści nie tylko z Rosji ale i całego świata jak chociażby: Dirt Crew, Nick Hoppner, John Tejada, From Karaoke to Stardom, Touane, Radio Slave, Junior Lopez, SCSI-9 i wielu innych znanych i cenionych producentów muzyki elektronicznej. Z biegiem czasu RTS.FM rozpoczął swą ekspansję uruchamiając kolejne studia w Petersburgu (Rosja), Kharkovie (Ukraina) i Berlinie (Niemcy).
W maju, 2010 roku do grona rezydentów RTS.FM dołączyli także polscy przedstawiciele i didżeje z gnieźnieńskiego kolektywu Szajse Records, który w połowie czerwca zaprezentuje występy trzech gości zza wschodniej granicy. 18.06 na specjalne zaproszenie rezydenci i współzałożyciele RTS'u zaprezentują się zarówno w pierwszej audycji na żywo prosto z gnieźnieńskiego studia, ale także w trakcie pierwszej edycji cyklu pt: „RTS.FM Poland tour”, która odbędzie się w poznańskim klubie Eskulap.


Korablove Live (RTS.FM)
Roman Smirnow aka Korablove rozpoczął swą muzyczną przygodę w 1996 Roku. Pierwszy solowy występ na żywo, który odbył się w petersburskim klubie „Par” w 2004 roku pozwolił na jeszcze szybszą ewolucję jego pomysłów.
Już dwa lata później jego utwór "Deepets" ukazał się na kompilacji Plug & Play, która w 2007 roku opublikowała również pierwszy album Korablove - "The Secret of the Third Planet". Z biegiem czasu dostrzegło go całe środowisko. Anton Kubikov z SCSI-9 umieścił część jego produkcji w kompilacjach “Sonic Affairs” i “Nu:Gravity”. Kolejnymi przejawami twórczości Korablove'a były jego produkcje, publikowane w kompilacjach najlepszych moskiewskich labeli jak chociażby: Algorythmik ze swymi "Elektroschick Vol.2", "National Techno 3.0" u boku takich artystów jak: B-Voice & Khz, Mujuice, Daclip; Lazzich; D-Pulse czy kompilacji festiwalu MIGZ a wraz z nim Trentemøller, Masha Era, SCSI9, M.A.N.D.Y., Tobi Neumann i wielu innych. Z biegiem czasu stawał się coraz bardziej cenionym producentem, nie tylko w Rosji, ale także na całym świecie. W 2008r. ceniony label Pro-Tez Records wydał jego pierwsze 12” pt: „Yesterday (You Made Me Feel)”. Na chwilę obecną Korablove wydawany jest także przez: Night Drive Music, 3 Wave Music, 2600 Records, General Records, KGBeats, Apparel Music, Algorithmik, Electronica i oczywiście Pro-Tez. Współtworzy także wraz z Killahertz'em i Andrey Firsik'iem projekt "Dubolom" ujawniający się w eksperymentalnych dubowo – minimalowych i niewiarygodnie żywych liveach. Żeby tego było mało Korablove współtworzy także duet producencki "Rybalove" wraz z Rybą, występującą także w roli wokalistki (http://www.myspace.com/rybalove).
Jego styl jest trudny do sklasyfikowania w jasno określony sposób. Intuicyjne podejście do muzyki, określa jego korzenie w takich gatunkach jak: Detroit techno, deep house i muzyki dub.

Wydane produkcje:
The Secret Of The Third Planet (CD, Album) Plug&Play 2007
You Made Me Feel / Narcissus (vinyl) PRO-TEZ 2008
Elephantom (digital) Human Resources 2008
There's Nothing EP (digital) KGBEATS 2008
Pink Pong EP (digital) GeneralRecords 2008
Green Gull EP (digital) 3rd Wave Music 2009
Twen. T. Seven EP (digital) 2600 Records 2009
Light Easy Grief EP (digital) Night Drive Music 2009
Barracuda EP (digital) KGBEATS 2009
Pani Chacha EP (vinyl) PRO-TEZ 2009
Jazzy Mope EP (digital) Apparel Music 2010
V.A.
Deepets Plug & Play (CD, Comp) Cheburec Records 2006
In Sein Sonic Affairs (CD) Plug&Play 2007
Kaffeeklatsch Electrochik Volume2 (CD, Comp) DJ Mag 2008
Gorod National Techno3.0/B-Side (CD, Comp, Dig) Diamond Records 2008
Over the sky Night Drive Music Vol.1 (Comp, Dig) Night Drive Music 2009
Light Easy Grief Night Drive Music Vol.2 (Comp, Dig) Night Drive Music 2009
100 Jahre Einsamkeit Sputnik Vol.1 (Comp, Vinyl) PRO-TEZ 2009
Silence Salat Moskva (CD, Comp, Dig) Algorhytmik 2009

Remiksy:
Roman Pushkin Take control of me(Korablove love story rmx) (digital) KGBEATS 2007
Masha Era Ice touch(Korablove rmx) PRO-TEZ009 (vinyl) 2008
----------------------------------------------------

Alex Meshkov dj set (RTS.FM)

Alex Meshkov aka Amesh urodził się w starym rosyjskim mieście w obwodzie smoleńskim. W związku z bardzo częstymi wyjazdami rodziców już za młodu dużo podróżował, z czego spędził kilka lat w Niemczech Wschodnich. W roku 1989 przeniósł się do Moskwy gdzie w 1993 r. odnalazł w sobie zainteresowanie modą awangardową. W 1996 r. magazyn "PTUCH" przyznał Alexowi nagrodę "Golden Ptuch" w kategorii najlepszy projektant mody awangardowej. Alex poradził sobie z tą sława w dość dziwny sposób – krótko po tym stwierdził, że moda go znudziła. Jeszcze na długo przed tym sam aranżował swoje pokazy także pod kątem muzycznym, co często wiązało się ze sztuką djską.
W 1996 roku bywał już regularnym gościem klubu Aquatoria oraz rezydentem legendarnej „Substation underground radio station " z czym kojarzy się charakterystyczny mroczny klimat jego audycji zahaczający o Psychic TV i Throbbing Gristle, dark ambient i trip-hop, a także audycje techno i electro. Alex Meshkov występował także w rozgłośniach "Station 2000" i "Dynamite", 6 lat był rezydentem słynnego Deepmix Moscow. Dziś jego pseudonim należy utożsamiać z falą rosyjskiej sceny techno, a także ze znaczną listą klubów w całej europie, którą ma na koncie. Od 1999 roku Alex tworzy muzykę także pod pseudonimem Nooncat. Jego utwory są wydawane przez takie labele jak: Salo, Konvex-Konkav, Trapez, Treibstoff, MIS, Trenton, Phlegmatek. W 2004 roku Moskiweski klub 16tons.ru przyznał Nooncatowi nagrodę "Golden Gargoyle" za najlepszy projekt dance roku. W chwili obecnej grywa w najlepszych klubach jak "Solanka", "Shanti" i "Mio" a także klubach w Niemczech, Macedonii, Rumunii, Szwajcarii, Francji, Polsce, Anglii, Austrii, Serbii i całej Rosji.

Wydane produkcje:
•You! EP (12") / Salo•Last Summer E.P. (12") / Konvex-Konkav•Snowdust EP (12") / Trapez •Pop Corn EP (12") / Konvex-Konkav•Under The Moon EP (12") / Treibstoff•Under The Sun EP (12") / Treibstoff•Blue Screen EP (12") / Treibstoff•Down The Room EP (12") / Treibstoff•Time for... EP (12") / Trenton •It's Just a Game (mp3/wav) / Between Us•Seven cents EP (12'') / MIS Rec.•My june (mp3/wav) / Between Us•Underwater EP (12”) / Phlegmatek•Aquaerobics (mp3/wav) / Lichen Rec.•Dictum/Factum (12”) / Trenton•Enola (2x12") / Dilek
•Chase (12") / Pro-tez Remixes:

•Tom Clark / Midnight Traveller (Nooncat rmx)/ Highgrade Records•MosFamous / Galactica (Nooncat Remix)/ Solaris Records•Area & Till Von Sein / Angel Of The A7 (Nooncat rmx) / Trenton•Dub Dummies / Cicadas (Nooncat rmx) / Darek•Aka Aka - Tigerente mit Reis (Amesh rmx) / 3rd Wave•SCSI-9 - So Sweet (Amesh rmx) / Aleph Compilation I / Darek•Tomasz Wakulewski - Livia (Amesh rmx) / Plexi Rec.•Roberto Dessena & Beppe Casseta - Bolero (Nooncat rmx) / Trenton Tracks Appear On:

•Electronic Cosmetics (2xLP) /780 Km Nach Osten/ Salo 013 •The Midas Touch (2x12")/ Robot Attack/ Konvex-Konkav 019 •Deepmix 2.0 (CD)/ My June/ Deep Mix Moscow Radio •Moskau - Berlin Vol. 2 (CD)/ Teflon/ World Club Music•Beat Generation (12'')/Fuckaround/Trenton 012•Sputnik 1 CD-mix / Co On / Pro-Tez
-------------------------------------------------

Ryba dj set (RTS.FM)
Historia Ryba'y (Kate Lyasheva) sięga jeszcze czasów gdy była profesjonalną tancerką i wokalistka perwersyjnej nastoletniej rock – bandowej kapeli. Przez pięć lat stanowiła potężny filar agencji "Back-Up Productions” zajmującej się między innymi organizacją koncertów i festiwali. Jej ogromna chęć stworzenia czegoś nowego, co byłoby uznane za nowatorskie w muzyce i na parkietach, zapoczątkowało nagrywanie spinning rekordów na prywatnych imprezach. Bardzo szybko zyskała w ten sposób uwagę publiczności i przeniosła nagrywanie do dużych klubów. Jej nowatorskie podejście i brzmienie zyskało uznanie całej Moskwy, Rosji a także miast Łotwy, Ukrainy czy Niemiec.
Wraz z jej regularnymi występami w całej Rosji i za granicą, narodziła się współpraca z SCSI-9, słynnym rosyjskim projektem producentów muzyki elektronicznej. Od czasu wydania "The line of nine" albumu dla niemieckiej wytwórni Kompakt, a następnie „He Show is Not Mine" remix ( the vocal version)” dla Senorita Tristeza's, a także produkcji promowanych przez Klik Records (Grecja), grupa SCSI-9 wraz z Anton Kochnev z D-Pulse (Izhevsk, Rosja) w części basowej oraz Rybą na wokalu grywał na największych festiwalach i imprezach w Rosji i całej europie.
Kolejny projekt zatytułowany "Rybalove" jest wynikiem duetu wraz z Korablove. Znaczna część ich produkcji jak chociażby "Dreams over Roofs", "Over the Sky" czy "Lampion Lights" doczekała się cyfrowego wydania nakładem takich labeli jak: KGBeats Records (USA) i Night Drive Digital.

Sety Ryba'y zawierają w sobie mnóstwo energii, ekscytujących grooveów co wręcz samo wprawia ciało w ruch.
---------------------------------------------------

Inpulzz & Rain B2B dj set
Tube & Simone Passa B2B dj set
(RTS.FM / Szajse Records)
SZAJSE RECORDS to kolektyw skupiający didżejów, producentów, grafików i designerów. Od ponad 5 lat organizują, współorganizują i grywają na najciekawszych wydarzeniach klubowych i festiwalach w całej Polsce: od Poznania, Warszawy, Bydgoszczy, Radomia, Krakowa, Łodzi, Sopotu po rodzime Gniezno. Mają za sobą ponad 200 imprez z czołówką artystów z Polski, ale i nie tylko.
W ramach własnych projektów na zaproszenie Szajse Records do Polski zawitali tacy artyści jak:
Pushkarev (deepmix.ru - Rosja), Eclier (Rosja), Easy D (Francja), QG (Francja), Jay Shepheard (UK),
Shook (Holandia), Popf (Niemcy)
Wrodzony muzyczny egoizm i nieodparte chęci podejmowania się coraz to ambitniejszych wyzwań spowodowały, iż za sprawą Szajse Records, Gniezno doczekało się, pierwszego w historii tego miasta, festiwalu audio-wizualnego.
Pierwsza edycja CanDID Audiovisual Festival odbyła się w zabytkowej gnieźnieńskiej Parowozowni, a dzięki medialnemu sukcesowi i wysokiej frekwencji z całego kraju, ich projekt stał się obowiązkowym przystankiem na festiwalowej mapie Polski.
Wraz z ciągłymi kolaboracjami Szajse Records dołączyło do grona rezydentów moskiewskiej radiostacji, by jako kolejni, po: Moskwie, Berlinie, Petersburgu, Kharkovie skupiali artystów z całego świata, w gnieźnieńskim studiu radia RTS.FM.


!!ZAPRASZAMY!!


www.myspace.com/korablik
www.myspace.com/alexnooncat
www.myspace.com/rybalove
www.myspace.com/dubolomisto
www.youtube.com/watch?v=_8_0eez4LVw
www.youtube.com/watch?v=fsE7GL5MZYs

-=TSYKadelicious=-
:::I:::B:::T:::


Ostatnio zmieniony przez Kayenne dnia 04-06-2010 22:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KayenneDołączył: 01 Sty 1970
Posty: 566
Skąd: [INQ]/Pszczyna

PostWysłany: 04-06-2010 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Poznan
Ekipa zbierac sie

-=TSYKadelicious=-
:::I:::B:::T:::
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawiePowered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta