hidden hidden hidden hidden

29-05-2010 Egodrop v5.0 @ Caryca, Kraków

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
meffDołączył: 30 Maj 2007
Posty: 44
Skąd: Krakow

PostWysłany: 20-05-2010 9:49    Temat postu: 29-05-2010 Egodrop v5.0 @ Caryca, Kraków Odpowiedz z cytatemZ wielką przyjemnością zapraszam Was na już piątą (to chyba jakiś mały jubileusz) odsłonę carycowej psytupanki pod szyldem Egodrop!

Tym razem odwiedzi nas aż 5tka gości, zarówno z wysp, naszej rodzimej dalekiej północy, zachodu, jak i niedalekiego Śląska. Oprócz Peyote'a żadne z nich nie miało jeszcze okazji grać w Krakowie, będą więc to wyjątkowe występy!
Trójka gości (Ash, Silicium, War) jest członkami działającego głównie na pomorzu kolektywu Medulla Oblongata, który organizuje tam cyklicznie imprezy, jak również większe przedsięwzięcia, jak festiwal Xibalba.
Silicium działa też kolektywie Neverending Story, mający również bardzo ambitne plany imprezowe związany z Trójmiastem, wystarczy spojrzeć na kalendarium imprez!
Przybywający z Chorzowa Primal Terror jest z kolei jednym z założycieli forum deepersense.pl poświęconemu głównie różnym odmianom muzyki progressive i zapowiada odrodzenie tychże nurtów na Śląsku.
Peyote z kolei grał w Krakowie już nie raz, gdy Syndromm organizował cykliczne imprezy transowe między innymi w Off Centrum, od ponad 2 lat przebywa poza granicami kraju i dlatego jego występ również będzie nie lada gratką!
Oprócz w/w zagrają jak zwykle: Acme i Meff.
Od strony wizualnej przyjdzie Wam podziwiać dekosy Medulli, jak i Syndromm i Egodrop.

Poniżej bio naszych gości i wszelkie inne info dla tych, którym nie chce się zbytnio czytać.
Impreza rozpocznie się nieco wcześniej niż zwykle, a na początku z głośników będą sączyć się brzmienia ambient/downtempo, które delikatnie wprowadzą nas w psychodeliczną krainę.
Cu on the trancefloor!

Ash (Medulla Oblongata)
Asia pochodzi z Bydgoszczy, studiuje grafikę projektową w Poznaniu a czas wolny spędza w Trójmieście.
Z psytance'm zetknęła sie po raz pierwszy w Londynie, gdzie w ramach prezentu imieninowego koledzy postawili jej wstęp do klubu SE1, gdzie akurat grała Talamasca. Od tamtego dnia uważa psytrance za element absolutnie niezbędny do życia, podobnie jak kwaśne żelki i wielogodzinne sesje z rybkami na Facebookowym Fishville.
Deków po raz pierwszy dotknęła pewnego zimowego dnia w lutym 2008, i poruszona magią guziczków i suwaczków miesiąc później zagrała już na swojej pierwszej imprezie w Poznaniu. Jednak jej największą muzyczną radością było dołączenie w kwietniu 2009 do kolektywu Medulla Oblongata, pod szyldem której regularnie gra na imprezach w swoim ukochanym Trójmieście i okolicach. Występowałą również na imprezach w Bydgoszczy, Poznaniu oraz Warszawie.
Debiut w Krakowie jak zwykle przysparza jej sporo niepokoju natury „spodoba czy sie nie spodoba”, ponieważ jak sama mówi w graniu jedynym isotnym dla niej celem jest dobra zabawa przybyłych na imprezę ludków. Jako, że jej ulubioną muzyką jest night psy, dostarczy wszystkim przybyłem tego rodzaju dźwięków w satysfakcjonujących ilościach i o słusznym poziomie energii. W Krakowie jak znalazł!

Silicium (Medulla Oblongata/Neverending Story)
Silicium <Dominik "Krzema" Krzemiński> zadebiutował na imprezie Togi Dansverg Project wiosną 2007 roku. W latach, gdy "Prodigy – Firestarter” podbijało kluby, Krzema uczył się podstaw mix'u na komputerze. Rewolucja nastąpiła gdy w domu pojawił się profesjonalny sprzęt DJski. Wkrótce potem trafił do gdańskiego klubu GGOG, gdzie odbył pierwszą psychodeliczną podróż na imprezie kolektywu Toga Dansverg Project. Ta właśnie impreza zapoczątkowała fascynację transowymi dźwiękami.
Od września 2008 zaczął współpracować z Tczewskim klubem Protokultura, gdzie regularnie pogrywał na imprezach. Rok później, zarażony progressive transem, zaczął wypełniać swoje sety magiczną energią, pompującą linią bassową i płynnymi długimi przejściami.
Grywa głównie na Pomorzu, jak dotąd na openerach: Małpi Gaj, Transfuzja, Kalaczakra i w klubach: Mandragora, Mojave, Sfinks, CSG, Enzym, Protokultura, RedLight, KlubowaSopot, Alchemia, Faktoria, Desdemona, Andersen. W Warszawie wystąpił w Apartamencie i w Obiekcie Znalezionym.
Najważniejsze sety dla Silicium'a to m.in. zagrane na: Małpi Gaj III i IV, Transfuzja '08 i '09, Synestezja, Lunar Cycle, Toga Dansverg Project etc.
Ulubione wytwórnie Silicium'a to: Nano, Twisted, Spin Twist, iBoga, Iono Music, Tribal Vision, Spun, Tip World, Dragonfly.
Aktualnie przeprowadza dogłębną selekcję utworów, które ukażą się na składance i planuje skoncentrować się na produkcji własnych psychodelicznych dźwięków w budowanym przez siebie studiu.
Jako, że to pierwszy występ Krzemy na południu, wypada zgotować mu godne przywitanie!


War (Medulla Oblongata)
Z muzyką związany od lat wczesno-dziecinnych, psychedelic odkrył podczas pierwszej wizyty w GGOG-u na gdańskich fortach, po tej imprezie nic już nie było takie samo.
Z kolektywem Medulla Oblongata luźno związany od początku jego istnienia, jednak oficjalnie do grupy dołączył stosunkowo niedawno. Michał rzuca nieco światła na mroczną i pokręconą twórczość Medulli, działa na zasadzie kontrastu – bez światła nie ma mroku, więc skupia się na nieco wolniejszych i jaśniejszych formach, co jednak nie znaczy że unika mocnych, mrocznych i zrywających skalp brzmień. Wpływ na gust muzyczny War'a miały projekty takie jak: Juno Reactor, Digital Samsara, Shpongle, Orion, Raja Ram, Prometheus oraz mocniejsze, ociekające kwasem wydawnictwa z Ameryki Południowej, ma przykład pochodzące z Dark Prisma Rec.
W życiu prytwatnym jest niestrudzonym kontestatorem życia politycznego, konsumentem pizzy, wielkim fanem Johnego Casha i gorszą połówką swojej lepszej połówki.
W Krakowie War pokaże się od swojej jaśniejszej strony, rozpocznie imprezę ambientową podróżą, która delikatnie wprowadzi nas do krainy po drugiej stronie lustra!


Primal Terror (Deepersense.pl)
Współzałożyciel forum muzycznego Deepersense.pl o różnych odmianach progressivu, chill outu/ambientu a także o klasykach transowych. Na imprezach jednak gra także mocniejsze odmiany elektroniki takie jak morning/goa/psy trance. Często wykorzystuję do tego starsze, sprawdzone brzmienia, czasem wręcz sięgające wiele lat wstecz lub też dzięki wybranym, współczesnym utworom, które oddają ducha starych czasów w muzyce.
Pierwsze dźwięki ze świata psy/goa trance usłyszał w audycji Techno Terror nadawanej w Katowickim radiu 95,1 FM w 2002 roku, gdzie podczas trwania jednego z programów, usłyszał utwory klasyków goa trance.
Od czasu swojego debiutu w 2008 roku na imprezie Mushroom Tales w klubie Inqbator w katowicach, miał już okazję zaprezentować się na kilku mniejszych, jak i większych imprezach na Śląsku i poza jego granicami. Chociaż w samym Krakowie jeszcze nie grał, to miał okazję się zaprezentować małopolskiej publiczności podczas festiwalu CommonLive 2009 w Choczni/k Wadowic.

Peyote (Syndromm)
Piotr Pięta – dj, współzałożyciel kolektywu Syndromm, zagorzały wielbiciel progresywnego brzmienia.
Pierwszy kontakt z muzyką trance Piotr miał około 2003 roku, kiedy to dostał, od nieznajomego wtedy jeszcze Koddy, płytkę z muzyką goa. Płytka uświadomiła mu szybko, że to jest właśnie ten gatunek, którego szuka. Jakiś czas później zdecydował wejść w „spółkę” z Koddą zakładając grupę Syndromm. Na początku kolektyw ten miał na celu wspierać działalność sceny elektronicznej w rodzinnym mieście Mielec. Grupa szybko poszerzyła zarówno grono członków wchodzących w jej skład, ale także obszar działania w Polsce.
Pierwszą imprezą, podczas której zagrał Peyote, była „Trasakcja 2” w mieleckim Night clubie w lutym 2005 roku. Ulubiony wówczas jak i obecnie gatunek Piotra – progressive trance spotkał się z dużym entuzjazmem mieleckiej publiki. W ten sposób na przestrzeni zaledwie kilku lat Peyote zwiedził wiele imprez zarówno w klubach, jak i poza nimi… Można go było usłyszeć m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Gdańsku czy Jeleniej Górze. Charakterystyczny styl Piotrka, nazwany kiedyś „roślinnym graniem”, to fuzja najlepszych brzmień nurtu progressive trance oraz jego hybryd w stronę energetycznego grania, czy też głębokich, minimalowych dźwięków, w zależności od miejsca, pory dnia i atmosfery...
Bieg wydarzeń narodził decyzję wyjazdu do Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczął zakochał się w winylach i rozpoczął ich kolekcjonowanie. Ulubione wytwórnie Peyota to: Iboga, Digital Structures, Zenon, wybrane produkcje IONO czy Spiral Trax. Im starsze, tym lepsze...
Tak więc po 3 latach przerwy Peyote powraca na Wielopole 15, znów będzie pięknie!

::Lineup::
Ash (Medulla Oblongata - Poznań)
Silicium (Medulla Oblongata/NES - Gdynia)
War (Medulla Oblongata - Wejherowo)
Peyote (Syndromm - Mielec/UK)
Primal Terror (Deepersense.pl - Chorzów)
ACME (Nu:Gen, Kraków)
Meff (Syndromm/Egodrop, Kraków)

::UV Deco::
Medulla Oblongata
Syndromm
Egodrop

::Music::
Ambient
Progressive
Psychedelic
Full On
Dark

::Info::
29.05.10
Caryca - ul. Wielopole 15, Kraków
Start: 21:30
Wjazd: FREE!


::Timetable::
21:30 - 22:45 War
22:45 - 00:00 Primal Terror
00:00 - 01:00 Meff
01:00 - 02:30 Silicium
02:30 - 04:00 Ash
04:00 - 05:00 Acme
05:00 - 06:15 Peyote
06:15 - :

Nasza grupa na fb: http://www.facebook.com/event.php?eid=104837876229244#!/group.php?gid=101310983247152&ref=ts

Event: http://www.facebook.com/group.php?gid=101310983247152&v=app_2344061033&ref=ts#!/event.php?eid=104837876229244&index=1

Jedyne radio internetowe poświęcone w całości muzyce psychedelic: http://psyradio.pl/
PSYCHEDELIC!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kukuesDołączył: 11 Paź 2002
Posty: 39
Skąd: krk

PostWysłany: 29-05-2010 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może się dotoczę na aftera
tytyryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meffDołączył: 30 Maj 2007
Posty: 44
Skąd: Krakow

PostWysłany: 01-06-2010 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fotki

http://www.flickr.com/photos/mefsko/sets/72157624183928470/


tu do ściągnięcia:
http://www.sendspace.pl/file/e0209df662f15e6a2a13720
PSYCHEDELIC!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawiePowered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta