hidden hidden hidden hidden

10-07-2010 | OFFICIAL RESPECTA NIGHT @ Reggaeland Festiwal, Płock

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
playamanDołączył: 07 Paź 2003
Posty: 287

PostWysłany: 27-05-2010 17:32    Temat postu: 10-07-2010 | OFFICIAL RESPECTA NIGHT @ Reggaeland Festiwal, Odpowiedz z cytatem

Respecta Booking Agency Prezentuje:

10.07//OFFICIAL RESPECTA NIGHT @ REGGAELAND FESTIWAL - Edycja 2010
(Sounsystem Stage hosted by Respecta Kru)
Ponownie jak to miało miejsce rok i dwa lata temu, Respecta Kru przy współpracy festiwalem Reggaeland, organizuje swój dzień na oficjalnej scenie soundsystemowej. Festiwal rozpoczyna się 09 lipca (piątek) i trwa do poniedziałku, czyli do 12go lipca. Nasz dzień wypada w samym środku festiwalowego szaleństwa, czyli w sobotę 10go lipca. Muzycznie zaprezentujemy artystów/producentów/załogantów związanych z Respecta Booking Agencją, poruszających się głównie w świecie muzyki Jungle/Ragga Jungle zachaczając o Dub i Dubstep. Aktualnie prowadzimy rozmowy z zagranicznymi artystami "grubego formatu", których na pewno nie zabraknie podczas naszego dnia!!


A więc szczegóły wyglądają tak:

GŁÓWNY HEADLINER:
GENERAL LEVY / UK - jungle / ragga jungle wokal set

Official Line Up
10.07. Sobota / Soundsystem Satge:


18.00 - McQ (Polska)
19.00 - BIRDMAN (Polska)
20.00 - SMOKEDACRACKOFF: SMOKESYSTEM, CRACK.OFF.SKY, KASIA MALENDA, MC KING (Polska)
21.00 - HAJER BOSS: DJ KABAK FEAT. MC KALINA (Polska)
22.00 - KWAZAR FEAT. CHEEBA & MASS CYPHER (Polska)
23.00 - MK FEVER FEAT. MC EDEE DEE AKA GYPSYMAN (PL)
00.00- PLAYAMAN FEAT. GENERAL LEVY (Polska / UK)
02.00 - DJ MONO FEAT. CHEEBA (Polska)
03.00 - RESPECTA KRU + GOŚCIE (Polska)


Vissual:

Jah LapTop (Eastwest Rockers, Respecta ) / PL
Hurden Husket (Visual Support, Respecta) / PL***

***

Artist Info:

GENERAL LEVY (Wlk. Brytania)Bio:
General Levy jest niekwestionowanym weteranem brytyjskiej urban scene. Urodzony w 1971 roku w Wielkiej Brytanii artysta, swoje wczesne młodzieńcze lata spędził na przedmieściach Londynu, dorastając w multikulturowym otoczeniu, związanym głównie z muzyką reggae. Jego pierwszym muzycznym przewodnikiem był jego starszy brat Winston Irie, który posiadał wielką kolekcję czarnych płyt winylowych, które były ogromnął inspiracją dla Generala. W wieku 12 lat zaczął pisać piosenki, w dwa lata później wraz z przyjaciółmi założyli swój pierwszy sound system, nazywając się Third Dimension. Dalszy swój rozwój był gównie związany ze sceną soundsystemową, m.in. z Vigilante soundsystem ze Stonebridge, Java Nuclear Power ss, oraz TipperTone Sound, z którym General Levy zyskał uznanie na brytyjskiej scenie MCs. Po kolejnych latach zdobywania doświadczenia, spotyka się z Lloydy Crucial oraz Robbo Ranx`em, pierwszymi profesjonalnymi producentami na swojej muzycznej drodze. Efektem były takie utwory jak ‘Tell Me Why’ czy ‘You Can’t Hurry Love’. Krótko po spotkaniu z oboma panami, Levy rozpoczyna współpracę z Fashion Records, jedną z największych, niezależnych wytwórni reggae/dancehall. Przy współpracy z producentem Gussie P powstały takie utwory jak ‘Original Length and Strength’, ‘Heat’, ‘Breeze’, ‘The Wig’ oraz ‘Champagne Body’. W roku 1992 General Levy wydaje swój pierwszy album „Double Trouble”, przy którym współpracował między innymi z Capletonem, który oficjalnie włączył Leviego w krąg profesjonalnych reggae nawijaczy. W kolejnych latach jego wokalne zdolności w parze z oryginalnym stylem dostrzegły takie wytwórnie jak Justice Records, czy ponownie Fashion Records (wydanie drugiej płyty ‘Wickeder General’, która znalazła się wśród najlepszych reggae wydawnictw w 1992 na wyspach brytyjskich). W tym samym czasie Levy był również nominowany do nagrody na najlepszego reggae DJ/MC mijającego roku, a jego utwór „Heat” był nominowany w kategorii najlepszy singiel roku. Po tych sukcesach General na dobre zagościł w brytyjskim „ wokalowym” świecie, jako doceniony i przede wszystkim utalentowany artysta.
W 1994 roku rozpoczyna się jego przygoda z muzyką jungle. Po spotkaniu ze świeżo upieczonym producentem M Beat, związanym z labelem Renk Records, powstał niekwestionowany hit ‘Incredible’. Sukces tego utworu był ogromny, w UK uzyskał status Top 10 mainstreamowej listy przebojów, został rewydany w London Records, a przede wszystkim rozniósł się echem na wszystkich undergroundowych scenach europy i innych krajów. Kolejne lata to niezliczone kolaboracje z wiloma artystami, m.in.: Sly & Robbie and Sting International, Shaggy, Steelie & Cleevie, Artful Dodger, Jetstar, Ajang, Joe Grind, Gussie P, Stingray, Heartical Records i wielu innych.
Jego długa sceniczna kariera trwa do dziś. Poprzez współpracę z wieloma różnorodnymi artystami, odcisnął on piętno na wielu stylach muzycznych, w których się udzielał. Nadal jest jednym najbardziej charakterystycznych wokalistów brytyjskiej sceny reggae/dancehall/jungle.

Linki:
www.myspace.com/wwwmyspacecomgenerallevy
www.myspace.com/sixtounge

Audio/Video
www.myspace.com/sixtounge
http://www.youtube.com/watch?v=mL2Bgj-za5k

***
HAJER BOSS: DJ KABAK FEAT. MC KALINA / PLBio:

Formację tworzą dwaj goście ze Śląska, Kabak (dj, promotor) i Kalina (wokal, melodyka). Jako HAJER BOSS zaczęli funkcjonować od marca 2010 roku, choć wcześniej wielokrotnie mieli okazję spotykać się, grając na wielu imprezach jungle i drum'n'bass. Wystarczyła jednak jedna wspólna impreza, aby nagle coś muzycznie zaiskrzyło. Na efekty nie trzeba było długo czekać, ich pierwsza wspólna produkcja zostanie wkrótce wydana przez załogę Respecta Kru.
Muzycznie podróżują zawsze w okolicach reggae, żonglując połamanymi stylami jungle, ragga jungle, d'n'b, dubwise. Uwielbiają bawić się muzyką i tym co robią. Jest to przede wszystkim skład koncertowy, wspólne granie i wymiana energii z publicznością zawsze napędza wulkan pozytywnych wibracji. Jednym słowem to skład tworzący muzykę płynącą prosto ze śląskiego serca.

Linki:
www.myspace.com/hajerboss
www.myspace.com/kabakdj
www.myspace.com/kalinaspace

***
SMOKEDACRACKOFF: SMOKESYSTEM, CRACK.OFF.SKY, KASIA MALENDA, MC KING / PLBio:

SmokeDacrackOFF to świeża i pożywna piguła foniczna, zrodzona w mózgach dwóch krakowskich basoholików. Ojcami projektu są kultowy już rezydent Błędnego Koła - Smokesystem, wojownik i infektor soundowy krakowskich parkietów oraz Piotr Krakowski muzyk, producent, niestrudzony eksplorator muzycznych przestrzeni, podczas występów mielący trąbę przez mroczne delay'e.
Wokalnie zasila ich Kasia Malenda - koncertowy demon wokalny, na co dzień żeglująca po funkowo-drumowych wodach,oraz Mc King - tajemniczy nawijacz rodem z dalekiej afrykańskiej ziemi obiecanej - Ghany. Jego nawijki są tak mocne i celne, że dosięgną każdego, nawet afgańskich Talibów..
Muzycznie SmokeDacrackOFF prezentuje styl stworzony w studiu Crack.off.skiego. Zagłębiają się w świadomy przekaz, prezentując światu rasową roots-dubową selekcje okraszoną różnymi efektami. Nie stronią od rub'a'dubsów czy junglizmów infekując dźwięki, ich zdaniem niezbędne zabieganemu światu.
We wrześniu 2009 światło dzienne ujrzała składanka prezentująca polskich wykonawców z nurtu dub/dubstep - „ Dub Out of Poland vol.3”, wśród których znalazł się utwór SmokeDaCrackOFF - „Rzeczywistość”. W najbliższym czasie planowane jest wydanie EP z nowymi utworami, jako przedsmak nadciągającego albumu.

Linki:
www.myspace.com/smokedacrackoff
www.myspace.com/kasiamalenda

***
RESPECTA KRU (Playaman + Mono + Kwazar + Cheeba) / PLBio:
Respecta Kru – kolektyw DJsko-przyjacielsko-producencki działający nieprzerwanie, choć w zmiennym składzie od 2004roku. Założony przez DJów Playamana i Mellow Yakuzę jako przykrywka do grania i głośnych jungle’owych imprez, szybko przerodził się w instytucję skupiającą sklep winylowy online oraz aktywną grupę promotorów brzmienia. Ponoszą oni odpowiedzialność za cykl Junglizm is Massive, dzięki któremu promocja nurtu nabrała rozpędu w kraju nad Wisłą. Dzięki Playamanowi i Spółce jungle na stałe zagościło w klubowych podziemiach. Częste wizyty Aarona Spectre, Bong Ra, Endusera, Shitmata, Twinhookera & Paulie Walnutsa, Testera, Debasera, Mz Revolution, R:Coli, Mel Smith, U-ome’a, RAW aka 6Blocc, General Malice’a, Tricky D, cykl Junglizm Spring Meeting i Junglizm Winter Meetingi pokazały, że jak mawia wielki guru polskiej radiofonii –Trzeba siać!
Przełomowym wydarzeniem było połączenie sił Respecty z kanadyjskim producentem R: Colą [Jungle - X // Royal Crown], który uznając członków kolektywu za swoich „warriors" zlecił dopilnowanie rozwoju rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Rok 2006 przyniósł zmiany. Z Respecta Kru odchodzi Mellow Yakuza. Playaman ojciec założyciel składu zaprasza do współpracy wojowników z Warszawy i Łodzi. Obecnie skład współtworzą Playaman oraz: warszawski DJ i producent, finalista Red Bull Music Academy, inżynier dźwięku - Kwazar i łódzki weteran sceny dnb, DJ, grafik, flashdeveloper - Mono. Skład regularnie wspiera krzykacz MC „Więcej ognia” Cheeba (EastWest Rockers) oraz kolektyw VJski : Visual Support (Hurden Husket i Jah Lap Top). Rok 2008 to kolejna rewolucja. Respecta jednoczy siły z kultowym Karrot Kommando, z którym współpracuje przy imprezach i wybranych produkcjach.
Kolejny rok to kolejne wyzwania. W okresie letnim, po raz trzeci, Respecta Kru w całości organizuje namiot sound systemowy na festiwalu Reggaeland w Płocku. Gwiazdami głównymi byli słynny nawijacz Daddy Freddy (UK) oraz towarzyszący mu Dj Terry T reprezentujący znany junglowy label Knowledge and Wisdom. Koniec roku to realizacja jednego z top bookingów sceny Jungle, czyli wizyta w krakowskich Krzysztoforach niekwestionowanego weterana sceny – Congo Natty aka Rebel MC. Na mikrofonie wspierał go równie znany MC – To Cat (UK).Koniec roku to również odpalenie nowej oficjalnej strony kru, czyli www.respecta.org
Początek roku 2010 to finalne przygotowania do pierwszego oficjalnego wydawnictwa Respecta 01, które powinno pojawić się tuż przed wakacjami. To również przygotowania do tegorocznej edycji festiwalu Reggaeland, gdzie tradycyjnie Respecta Kru ma swój jeden dzień na scenie sound systemowej.

Linki:
www.respecta.org
www.mysepace.com/djplayaman
http://myspace.com/djkwazar
http://eastwestrockers.com
http://www.visualsupport.pl/
http://www.burninglion.com/

***
CHEEBA / EastWest Rockers, Respecta Kru / PLBio:
Mc, Singjay od kilku lat w stałym składzie ekipy Respecta. Od połowy lat 90 tych aktywny na scenie klubowej w Opolu jako Mc na junglowych i breakbeatowych imprezach. Współzałożyciel znanej z licznych imprez w Polsce ekipy promującej drum,n,bass – Tru Kru. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych coraz częściej bierze udział w projektach reggae i dub (Tabu Duby z Jarexem, EMZ Soundsystem – nagrania na Dub out of Poland). Póżniej coraz częściej Mc na jamajskich bashmentach pojawia się również na imprezach Respecta. Od końca 2003 wokalista i Mc znanego polskiego soundu East West Rockers, niebawem też zostaje stałym żołnierzem Respecty. Doświadczenie na scenie oraz niespożyta i wieczna zajawka na brzmienia jungle są gwarancją dobrego kontaktu z publiką i ognia na imprezie w wykonaniu tego mc. Aktualnie występuję na najwiekszych imprezach w naszym kraju jaki za granicą.

Linki:
www.respecta.org
www.eastwestrockers.com
www.myspace.com/eastwestrockers

***

MK FEVER FEAT. MC EDEE DEE AKA GYPSYMAN / PL

Edee Dee aka Gypsyman Bio:
Naprawdę nazywa się Edward Gil-Deskur. Jeste producentem, realizatorem dźwięku, wokalistą, ale chyba przede wszyskim DJ`em grającym pod pseudonimem DJ Gipsyman aka DJ Edee Dee. Współpracuje z THC Underground, Funk Fu, Kinetic Formation. Pracował z takimi muzykami jak Michał Urbaniak, Wojciech Karolak, Joachim Menzel, Sławek Jaskułke, Jacek i Wojtek Fedkowicz, Jan Pilch i Jarosław Śmietana. Grał razem z DJ Assault, UK Apachee, MC MC, Goldie, The Freestylers, Aaron Specter, Black Sun Empire, Krime, Mk Fever, DJ Technic, DJ Dokuro. Uczestniczy w festiwalach w kraju i zagranicą m.in. Unsound, Międzynarodowym Festiwalu Perkusyjnym i Festiwalu Pollen Kommen. Razem z Michałem Gorczycą ( DJ Dokuro) rtworzą muzykę do przedstawień teatralnych jak “Werter w Nowym Jorku” (Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie) i Leonce i Lena ( Teatr Dramatyczny w Warszawie). Ze swoją siostrą Martą Deskur prowadził warsztaty dla małych klubowiczów w Krakowskim Bunkrze Sztuki. Obecnie pracuję w radiu Radiofonia prowadząc audycję Muzykodelia.

Linki:

www.edeedee.blogspot.com

MK Fever Bio:
Czołowy przedstawiciel sceny klubowej w Polsce i jej pionier w Krakowie. W połowie lat 80tych zaczął zbierać płyty z muzyką electro, hip-hop (m in.: Grandmaster Flash, Soulsonic Force, Mantronix, M. Marl) i wczesnym house’em (m.in.: Maars, Phuture, S’Express, Todd Terry). Na przełomie lat 80. i 90. zainspirowany brytyjskim nurtem rave/ bleep/ acid house, wspólnie ze znajomymi zaczął organizować pierwsze imprezy (jako LSDJ’s). Zaczynali od grania w mieszkaniach, kiedy jeszcze nikt w Krakowie nie znał muzyki klubowej. Pierwsze oficjalne party zagrał w 1991 r. w nie istniejącym klubie „Krokodyl”. W 1992 r. ruszyły z jego udziałem imprezy w Krzysztoforach, co było właściwym początkiem muzyki klubowej w Krakowie.
Gdy eksplodował breakbeat i jego połamane rytmy, „MC Fever” zmienił nieco muzyczne zainteresowania, by na przełomie lat 1992 i 1993 oddać się muzyce jungle, której pozostaje wierny do dnia dzisiejszego. Jest ceniony za szerokie spektrum prezentowanych gatunków muzycznych, od muzyki old school, disco, electro, house i rave z lat 80. i 90., po brzmienia najnowsze, takie jak: speed garage, bassline house, jungle, breaks, drum’n’bass, happy hardcore, freeform, ghetto tech, miami bass, a czasami nawet chill out i experimental.
Powołał do życia kolektyw THC Underground, do którego należą DJ-e: Bassiv, Dokuro, Krime, Edee Dee oraz pochodzący z Łodzi MC Mikee. Współpracował z takimi formacjami DJ-skimi, jak: krakowskie – Electric Team, Funk Fu, Kinetic Formation, Never After, Krak Garage, a także – Burning Lion, Dope Smokers Crew i Respecta Records Kru.
Na koncie ma setki imprez w całym kraju. Najczęściej można go usłyszeć w krakowskich klubach, takich jak: Krzysztofory, Ministerstwo i Roentgen, w Zakopanem (Ampstrong) i w Warszawie (Piekarnia, Muza, Punkt, On Off). Występował z wieloma gwiazdami muzyki klubowej (i nie tylko), m.in.: Adam F, Africa Bambaataa, Artful Dodger, DJ Assault, E-Z Rollers, Goldie, Herbalizer, LTJ Bukem, MJ Cole, Stanton Warriors czy UK Apache.
Oprócz miksowania płyt winylowych, nagrywa również własne produkcje, od czego zresztą zaczynał. Na tym polu współpracuje m.in. z DJ-em Dokuro, z którym remiksował utwory takich wykonawców, jak: Kaliber 44, Bolec i Electric Rudeboyz.

***
Mass Cypher (Single Dreag Soundsystem) / PLBio:
Mass Cypher – urodzony w późnych latach 70 w Montego Bay na Jamajce. Od najmłodszych lat słuchał i uczył się od starszyzny jamajskiej o muzyce Reggae. Część jego rodziny udzielała się w chórze kościelnym, jak również na scenie muzycznej. Osobą z rodziny, która pozostawiła po sobie wiele nagranych albumów muzycznych, był wujek Mass Cyphera – Hugh Mundell. Był to Artysta który w tamtym czasie tworzył i grał wraz z Bobem Marleyem, The Wailers, Jacob Miller i Augustus Pablo.
Mass Cypher zaczął śpiewać w chórze kościelnym w wieku 16 lat. W wieku 18 lat wyjechał do USA, gdzie mieszkała jego mama. Tam zaczął grać swoje pierwsze koncerty. Każdego roku dowiadywał się więcej o muzyce, nawiązywał więcej kontaktów i zaczął nagrywać swoje pierwsze kawałki w różnych studiach muzycznych.
W chwili obecnej Mass Cypher ma na koncie około 600 zagranych koncertów na całym świecie. W latach 2004-2010 koncertował bardzo dużo w Europie. W tych latach nawiązał on również współpracę z SingleDread Sound System, którego jest teraz wokalistą. Mass Cypher gościł jako Artysta na wielu festiwalach w Europie: Heineken Open Air Festival w Gdyni, Ostróda Reggae Festiwal w Ostródzie, One Love Festiwal we Wrocławiu, Solibash Festiwal w Wiedniu, jak również festiwale w Hiszapnii, Czechach i Niemczech. W USA otwierał festiwale dla Cypress Hill, Del Tha Funkee, Micheal Franti, Guru, Gza, Wutang Clan, Erika Badu, KRS1, TameOne, Eeka Mouse i wielu innych.
Na co dzień Mass Cypher koncertuje w Polsce wraz z SingleDread Sound System jak również uczestniczy w hip-hopowym projekcie EJ-TM. Poza współpracą z SingleDread nagrywa i udziela się w różnych projektach muzycznych na całym świecie.
W chwili obecnej Mass Cypher pracuje nad swoją solową płytą o nazwie “High Quality” która ukaże się w 2010 roku.

Mass Cypher można usłyszeć na płytach:
Champion Edytion Mixtape – Lyrics Unlimited Production,
Roots Reality and Culture Mixtape – SingleDread Production,
3ODAKRU Mixtape – MaxFlow Production.

Linki:

http://www.myspace.com/masscypher

***
Birdman (Polska)

Bio:
Birdman - Romans z muzyką zaczął się w 2000 gdy wraz z lokalną ,puławską ekipą hip-hopową brał czynny udział w legendarnych już imprezach w klubie SITPCH-em. Częste wizyty w Lublinie na densingach Love sen-c music zaowocowały zainfekowaniem jego młodego , podatnego na wpływy organizmu muzyką jamajską. 2005 rok to krótki pobyt w Szwajcarii, a zaraz po powrocie szereg zagranych imprez w Puławach i Lublinie. W 2007 roku przenosi się do Krakowa, gdzie wpada w „podejrzane” towarzystwo...oczywiście nadal poszerzając swoje djskie skilsy. W jego setach usłyszycie właściwie wszystkie gatunki ''czarnej" muzyki z naciskiem na ragga-jungle , reggae oraz dub. Wszystkie utwory w secie są łączone w niekonwencjonalny sposób z wykorzystaniem tzw. skreczu:). Od maja 2010 jest organizatorem cyklu ''ALIVE" w krakowskim klubie "Krzysztofory", który jest połączeniem jam session oraz ''klasycznych" imprez DJ-skich, bez zamykania się na konkretne style muzyczne. Do tej pory miał zaszczyt występować u boku takich artystów jak:Rasta Sepomatik(LSM),Man-G (Shamanagurus), Azbest (Soultropia), Synaptic Kid, Lajosz Koszut, PZG, CLN (Blootklaat Rave),Ronin, Playaman (Respecta Crew), Partizans Crew, Mad DEM Sound (USA).

***

McQ (Polska)Bio:
Dj i producent. Swoją przygodę z graniem zaczynał od muzyki house i minimal techno, jednak nigdy nie ograniczał się do słuchania tylko i wyłącznie muzyki elektronicznej.
Od wczesnych lat wychowywał się na dźwiękach Led Zeppelin i Black Sabbath, z wiekiem przyszedł death/black metal i hardcore. Do reggae i dubu było już z górki.
Od 2004 roku zajmuje się produkcją muzyki, na swoim koncie ma kilka wydawnictw w klimacie minimal / tech house m.in dla hiszpańskiego Flumo oraz rodzimego Homage Records.
W 2007 roku wraz z Ptr1 powołał do życia projekt live Kaosbreed, któremu obecnie najbliżej jest do dubstepu, gdzie niskie częstotliwości basowe spotykają się z jamajską tradycją i coraz rzadziej połamanym bitem.
Od 2008 roku odpowiada za dobór artystów do wytwórni Apparition Recordings, w której to została wydana pierwsza polska składanka okołodubstepowa Lowfreq Poland.
W dubstepie odnalazł to, czego od dawna szukał w innych gatunkach muzycznych, karaibski pierwiastek, niskie częstotliwości i rytmikę, która coraz częściej ociera się o techno. Lubi Beatę Kozidrak.


***
WIZUALIZACJE

***


VJ Hurden Husket (Visual Support, Respecta Kru) / PLBio:
Formacja Hurden Husket powstała w Opolu u schyłku millenium (2000) w składzie: Tomek Augustyn aka Og2t i Damian Bogusiak aka thEND. Początkowo ich działalność objemowała głównie grunt muzyczny, w chwilę potem cały projekt ewoluował w stronę multiprzedsięwzięcia, łącząc dźwięk, obraz i performance.
Obecnie trzon ekipy rozdwoił się - Tomek wyjechał do Glasgow, a Damian osiedlił się w Krakowie. Tym samym profil Hurden Husket uległ przekształceniu. Obecne projekty dotyczą głównie tworzenia i prezentacji wizualizacji. Rozdarcie nie spowodowało jednak rozpadu współpracy, wszelkie projekty odbywają się nadal pod szyldem Hurden Husket, chociaż zwykle w opcji "podwójne solo".
Do tej pory oprócz projekcji do własnych występów mają na koncie vizuale min. dla takich DJ jak: dj Assault / Future Engineers / Paul Maurphy / MK Fever / Krime / Envee & Maceo Wyro (Niewinni Czarodzieje) / Adamus / K.Mill / TresBien / Cookie_M / Master_G / Mafia Mike / MP Cossy / Psilo / Spring / Larsen / Grendy and Jazzy / Cure / Mat G / Novicky / Seb / Silva / These Are Ideals / Mind The Gap / Ellen Allien / Le Petit Orb / Jennifer Cardini / Jonas Bering / [T]ékël / Phonique / Rex The Dog / Jerome Pacman / Guy Called Gerald.

***
VJ Jah LapTop (Eastwest Rockers, Respecta Kru) / PL
PEACE!!
www.brokenmusic.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawiePowered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta