hidden hidden hidden hidden

10,11,12-05-2010 @ fest. Czas Kina / imp. towarz. / Stary Targ - Cieszyn

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
stary_targDołączył: 04 Lut 2010
Posty: 50
Skąd: cieszyn

PostWysłany: 08-05-2010 14:27    Temat postu: 10,11,12-05-2010 @ fest. Czas Kina / imp. towarz. / Stary Ta Odpowiedz z cytatem

7. Studencki Przegląd Filmowy "Czas Kina: Szersze Spojrzenie"
10-12 maja 2010

-----------------------------------------------------------
- Imprezy Towarzyszące -
-----------------------------------------------------------# # # # # # # # # # # # # # # # #

Miejsce :: Klub Stary Targ / Cieszyn
Start :: 21
Bilet :: bez karnetu 5zł


# # # # # # # # # # # # # # # # #
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

# dzień pierwszy # 10.05 # poniedziałek #

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #


The Complainer & The Complainers
[www.myspace.com/thecomplainer]

+ after party *retro*sex*galaxy*
[mikmusik.org]

# # # # # # # # # # # # # # # # #

# dzień drugi # 11.05 # wtorek #

# # # # # # # # # # # # # # # # #


I love 69 popgeju [Czechy]
[www.myspace.com/ilove69popgeju]

Jesus is a noise comander [Kraków]
[www.myspace.com/jesusisanoisecommander]

Paracetamol vs. kaseta się zacieła [Cieszyn]
[www.myspace.com/tapeisbroken]

# # # # # # # # # # # # # # # #

# dzień trzeci # 12.05 # środa #

# # # # # # # # # # # # # # # #


- „AV-synchro vol. II” -
-----------------------------------------------------

Vj Van + Magda Makar [FLU projekt] ft. Gotri [Dub Lovin' Criminals]

vj One_vision [Break Brain art] ft. Siloq [Break Brain art]

Vj Koletz [Break Brain art] ft. Kicó [Disturbia Sounds]

Vj Agr… [Funk-tha-mental] ft. Bliss [Sound4Soul / Funk-tha-mental]

vj W0i [ZŁO-tEk.AV.system] ft. Bejb!k [ZŁO-tEk.AV.system]

vj Yaro [ZŁO-tEk.AV.system] ft. Fiftifitfi [ZŁO-tEk.AV.system]


muzyka - minimal, dubstep, jungle, drum&bass, free-tekno


----------------------
# INFO #
----------------------

TAK NAPRAWDĘ TO SIĘ WSZYSTKO DOPIERO ZACZYNA

The Complainer & The Complainers

Początkowo projekt solowy Wojciecha Kucharczyka, w 2007 zamieniony w zespół.
Grają muzykę, gdzie post-punkowe wpływy mieszają się z tropikalnymi inspiracjami, nie tracąc z oczu największych zdobyczy popu. Instrumentarium może być akustyczne i elektroniczne, zwyczajne i egzotyczne.
Koncerty TC&TCS są wypadkową niespożytej energii, humoru, zabawy i rozwichrzonych opowieści o życiu a także tradycji i aktualności.
Słyną ze współpracy z nieoczekiwanymi gośćmi, co przynosi zawsze intrygujące nagraniowe i sceniczne efekty.
Trzy płyty: "sponsored by retro*sex*galaxy (mik.musik.!. 2005), "...& The Complainers" (mik.musik.!. 2007), "Power Joy Happiness Fame!" (Mystic Prod./Ars Cameralis 2008) oraz kilka darmowych wydawnictw internetowych.
Koncertowe oblicze grupy spotyka się z ciągłym uznaniem. TC&TCS byli już dwukrotnie nominowani do Nocnych Marków magazynu Aktivist w kategorii TRASA ROKU. Według portalu uwolnijmuzyke.pl "TC&TCS są w stanie zagwarantować najlepsze muzyczne show w naszym kraju." Koncertowe zapotrzebowanie zawiodło także zespół wiosną 2010 na koncerty w USA i Meksyku.
Wystąpili także m.in. na takich festiwalach jak: Eurocultured w Manchesterze, Off Festival w Mysłowicach, New! New! w Brnie, Pulse w Londynie, Skif w St. Petersburgu, Transvizualia w Gdyni, Unsound w Krakowie, Ars Cameralis w Katowicach czy Nowa Muzyka w Cieszynie oraz zagrali wiele koncertów od UK przez Berlin, Bratysławę, Mińsk, Moskwę aż po Miami Beach i Mexico City. W samym tylko 2009 roku zespół dał ponad 50 koncertów.
Na początku był The Complainer (TC). Po entuzjastycznym przyjęciu albumu "...& The Complainers" TC postanowił rozbudować występy sceniczne do rozmiarów kwartetu. Tym samym tytuł płyty przemienił się w prawdziwy zespół. Zagrali pierwszy koncert 07.07.07. i już sam ten fakt był zapowiedzią czegoś wyjątkowego.
Projekt natychmiast zaczął żyć własnym gorącym życiem i od tej pory ten czterogłowy muzyczny monster przetoczył się z hukiem po kraju, fundując sobie dodatkowo liczne zagraniczne wycieczki.
Wszystko - od intymnych ballad, przez piękne przeboje po stadionowe hymny grane jest na nieprzebranej ilości mniejszych i większych instrumentów, którymi muzycy często na scenie się wymieniają. Koncert, a właściwie prawdziwy show dla wszystkich zmysłów, który dają TC&TCS pozostawia zaskoczoną publikę zawsze w lekkim niedowierzaniu i przede wszystkim z szerokim uśmiechem na twarzy.
TC&TCS to kompletnie nowa forma dla mniej lub bardziej zużytych terminów: art-dance, disco-punk, new-wave, twee-pop, salsa-rave, folk-bossa czy stary poczciwy rock'n'roll. Szczególnie temu ostatniemu skutecznie ogolili długą siwą brodę.
TC&TCS znani są także ze swoich projektów związanych z szeroko pojętą sztuką, takich jak wystawy czy instalacje, przy okazji nadając nowe znaczenie terminowi kapeli „art.-rockowej”.
Od czasu wydania płyty "POWER JOY HAPPINESS FAME!", czyli listopada 2008, z powodu rosnących potrzeb koncertowych połączyli siły z kwartetem smyczkowym O'SKUAd, prowadzonym przez Piotra Steczka (Aukso, Esus) i kiedy tylko to możliwe starają się grać w poszerzonym składzie. Od czasu do czasu pojawiają się goście specjalni Artur Rojek, Asia Ficek, Kajetan Luteracki i inni.

Dyskografia:
THE COMPLAINER & THE COMPLAINERS - THE DARK SIDE OF THE F****** MOON _ EP (2009)
THE COMPLAINER & THE COMPLAINERS - POWER JOY HAPPINESS FAME! (2008)

REWOLUCJA JUŻ JEST TU
*retro*sex*galaxy*
Co to jest Retro*Sex*Galaxy? Solowy projekt Wojtka Kucharczyka. Retro*Sex*Galaxy w przewrotny osób realizuje swoje dźwiękowe (anty)utopie. Pełno tutaj humoru i licznych wywrotowych nawiązań do popkultury. Podstawą prac może być stara propagandowo-popularnonaukowa książka ("Zajmująca Fizyka") wydana w 2000), za nadto zużyty instrument klawiszowy z tendencją do samby i hard-rocka (DISPOP 2001), problemy z podróżowaniem (mistakes in geography 2002), humanitarna emigracja (concrete steps 2003), fenomen bollywoodzkiej off-elektroniki (with bolly and netto - time is rupee and love cost nothing 2003) i wiele innych spraw. wydawnictwo "Zajmująca Fizyka" doczekało się wznowienia na winylu pod rewolucyjnym sztandarem wytwórni Gagarin Rec. z Hamburga prowadzonej przez Felixa Kubina, z którym Wojtek pracuje także w projekcie TerriTerrorTorium, wspólnie zrealizowali wielowątkowe, zaawansowane słuchowiska radiowe dla Deutschlandaradio/de i ORF/at. Wojt3k występuje i wydaje także pod własnym nazwiskiem (patrz wojt3k k.), to jest zarezerwowane dla najbardziej prywatnych projektów. Współpracuje także z innymi artystami

Dyskografia:
*retro*sex*galaxy* & bolly and netto - Time is rupee and love costs nothing (2003)
*retro*sex*galaxy* & dreams of Tall buildings & digital etah - concrete steps (2003)
*retro*sex*galaxy* - le bootlegoue parisien (2002)
*retro*sex*galaxy* & Ksawery Kaliski - mistakes in geography/błędy w geografii (2002)
*retro*sex*galaxy* - dispop (2001)
*retro*sex*galaxy* - Zajmująca fizyka/Entertaining Physics [CD] (1999)


I Love 69 popgeju

Czeski duet przekraczający swojej twórczości granicę między muzyką i sztukami wizualnymi. Podkłady z keyboadra pompowane w różnym tempie są kombinacją wielu stylów muzycznych, a całość brzmi brudno i niegrzecznie. To randka z dyskoteką o dziwacznej atmosferze. Trashowy dźwięk analogowych śmieci doskonale harmonizuje się z melodią, czego ukoronowaniem są tekstowe krwiaki rodem z plastikowej epoki. Na żywo obnażają swój zwierzęcy apetyt i burzą stareotypy. Ten vlak zatrzymuje się na stacji Fuck! Aktualnie przygotowują swoją debiutancką płytę "Let's Gold Corrydor" która ma się ukazać nakładem Arty Maniacs Discs. Ich muzyka urozmaicana jest wizualizacjami tworzonymi przez polską artystkę Magdę Jańczuk, czasem współpracują również z Peterem Markiem (filmowiec, lider zespołu MIDI LIDI). Członkowie zespołu są założycielami Vole Love Production, udzielają się również w projektach Marius Konvoj oraz The Happy New Ends.


Jesus is a Noise Commander

Projekt harshnoise/trash zmyślnie skonstruowany przez zaangażowanych w aranż multi-dysharmonijnej-wizji w fonii i faunie powstał wraz z nadejściem 2002 roku pańskiego. Podczas jego dojrzewania narodził się nurt kreacji dźwieku, tożsamej z cywilizacyjnym protestem nad po.dupa.dłością brzmienia powszechnego, w którym jeden strumień emocji mając doczynienia z możliwością nieopisanej recepcji, marnym jest rejestratorem… Zatem projektanci zdając sobię sprawę z potrzeb nieświadomych istnień oferują osiągniecie tego stanu poprzez swój muzyczny przekaz, który szczególnie na występach wzbogacony jest aspektami kostiumowo-persfazyjnymi. Jesus is a Noise Commander to projekt znany z intensywnych, energetycznych i kolorowych występów, łączących koncert z elementami performance'u. Związani z wytwórnią 77industry.


Paracetamol vs kaseta sie zaciela

Kolektyw muzycznych ignorantów poszerzajacych przestrzen pojmowania muzyki o niebezpiecznie nieprzemyslane dzwieki...
Powstal z polaczenia grupy Paracetamol (biedna elektro-akustyka) oraz Kaseta Sie Zaciela Sundsistema (regge-elektro-dub). Działalność członków zespołu związana jest z cieszyńskim Uniwersytetem Śląskim oraz Galerią Szarą, znani z projektu "Strefa AV", aktualnie wydają w netlabelu By?em Kobieta.


FLU project - vj Van + Magda Makar [fotograf] – - interaktywny vj duet

VJ Van Seleecta / FLU project / Dub Lovin' Criminals

Od kilkunastu lat aktywnie modyfikuje obraz miejskiej przestrzeni Górnego Śląska. Poszukując coraz nowszych środków wyrazu przemyca swoją zajawkę graficzną poprzez freestylowe kolaże do ciemnych piwnic klubowych, sal kinowych i przeszklonych galerii. Wirusem wizualizacyjnym zarazili go oldschoolowcy: Lobokop i tVJ Neon; podczas cyklu imprez Seleecta, które organizował począwszy od roku '03 w klubach całego regionu. Pełen szacunku dla pasjonatów uprawiających sztukę niełatwą i nieczęsto docenianą wykazywał się sporym zaangażowaniem w jej rozwój. Wysoki poziom ilustrowania dźwięku, który niebawem miał się objawić, zwiastował jego debiut na szczycie góry Polenica latem '05. Od tamtej pory często gości na drumowych, breakowych, electro-housowych czy całkiem inaczej brzmiących bibach w Inq, Gugalandrze oraz innych klubach i scenach w kraju. Oświecił m.in. trasę koncertową MTV Pokahontaz R+TOUR2006 oraz festiwale: Mediawave i Off Festival. W międzyczasie współtworzył z DJem 5:cet jako 2sipectfilm oraz jako The Syntetic z Człowiekiem Widmo. Obecnie wzmacnia szeregi kolektywu adorujących dubstep chłopców z Dub Lovin' Criminals.


Gotri - Dub Lovin' Criminals

Młody kreatywny Dj. Swoje pierwsze kroki stawiał na drum’n’basowej scenie w Chorzowskim Zanzibarze w 2005 roku. Pasją zgrywania vinyli zaraził go starszy brat… Swojego pierwszego vinyla dotknął w wieku 13 lat, od tego czasu jego życie zmieniło się diametralnie…
W domowym zaciszu, początkowo zaczął zgrywac muzykę house, czerpiąc inspiracje od swojego brata. Po krótkim czasie odkrywa katowicki klub inqbator, gdzie zaczyna zgłębiać tajniki podziemnego klimatu imprez klubowych. Następny przełomowy momęt w jego życiu wywodzi się z przypadku, kiedy trafia na imprezę drum’n’basową. Od tego momentu postanawia zmienic preferencje muzyczne na bardziej połamane… W 2007 roku wyjeżdza do Holandi i tam trafia na nowy nurt muzyczny zwany Dubstepem. Wspaniała rytmika, soczysty bas sprawiają, że Gotri momentalnie zakochuje się w tej muzyce i postanawia kontynuowac swoją podróż muzyczną z tym właśnie gatunkiem…
http://dublovincriminals.wordpress.com
http://www.myspace.com/dublovincriminals
http://www.mixntrix.net/dj/823


Break Brain Art - wizualizacje Live! Mix sampli video, animacji i grafiki przygotowywany do muzyki na żywo

Vj Koletz / Break Brain Art


Vj One_vision / Break Brain ArtKICÓ / Disturbia Sounds / Venom Minds

Pomysłodawca i współzałożyciel MDFK cru. Swoją przygodę djską zaczął 9lat temu w bytomskim klubie "Jazz Club FANTOM" podczas cyklu drumowych imprez "Airport" zagrał tam m.in z MK Feverem i Sonic Trip. Został rezydentem tego klubu co rozszeżyło jego horyzonty muzyczne na twórców takich wytwórni jak: Warp, Ninja Tune, Mo Wax.Obecnie można posłuchać jego postjazzowych setów również w "Jazz Clubu Hipnoza" oraz indrustialnych dzwięków w "Elektro". Miał okazję zagrać przed: Funki Porcini, Dj Vadim, Amon Tobin, Dj Food, Kid Koala, Killa Kela, Skalpel, DJ DK, Pest, Jamie Lidell, Dj Krush i przed wieloma innymi. Najchętniej wyraży siebie poprzez d'n'b brzmienia. Jego sety są różnorodne z długiemi przejściami i częstą zmianą klimatu, a wszystko po to aby zaskoczyć i wciagnąc słuchacza w parkietowe szleństwo Od 2005 roku MDFK cru wspólnie z Djami z Tyskiego G.Had.sqadu zapoczątkowali serie cyklicznych imprez d'n'b w śląskich klubach. Zawiązanie nowych kontaktów z polskimi jak i zagranicznymi dj-mi.( m.in. z: LTJ Bukem, Black Sun Empire, EBK, Vicious Circle, Leon Swith, X&Trick....), pozwoliło na zaprezentowanie swoich umiejetności w różnych klubach w Polsce.


Funk-tha-Mental

VJ Agr/ funk-tha-mental

Z wykształcenia plastyk, z zamiłowania grafik komputerowy. Od 2006 roku wabi, bawi i prowokuje - kolorem, kształtem, formą... Dba o estetykę doznań wzrokowych bywalców wielu imprez elektronicznej na Ślasku. Ceniona za umiejętność dostosowania się do klimatu muzycznego - od sielankowych obrazów do apokaliptycznych wizji zła i zniszczenia. Do tej pory miała okazje zadbać o oprawę wizualną występów mn. Future Engineers, Jonh B, Cooh, DJ Hidden, Eye-D, Materia, Switch Technique, Pylon, Yabol, Razor Point i wielu innych gwiazd zarówno polskiej i zagranicznej sceny elektronicznej

Bliss/ Sound4Soul

Jego inspiracje muzyczne związane z dnb sięgają roku 2004. Początkowe fascynacje z pogranicza neuro/tech stepu pod wpływem dwuletniego pobytu za granicą szybko ewoluują w stronę liquid-funk/ ragga-jungle. Po powrocie do kraju zdecydował wieść swój żywot w województwie Śląskim gdzie jest częstym gościem imprez w Chorzowskim klubie "Zanzibar" oraz Katowickim "INQ" a także innych imprez na terenie województwa. Od początku roku 2008 współtworzy kolektyw "Sound 4 Soul" gdzie wspólnie z DJ TeQ, działa aktywne na rzecz promocji liquidowych brzmień.


ZŁO-tEk.AV.system

Czyli free-tekno i hardkor w konwencji audio-vizualnej, tworzony przez 6-ciu dobrze zorientowanych w temacie chłopaków. Aktualnie związani z czeskim klubem Liberte i cieszyńskim Starym Targiem. Po przez imprezy z cyklu "TANKS" oraz "bassTURBACJE" propagują tekno kulturę na rewirze południowej Polski . Motywacją do ich działania jest właśnie działanie, czyli kreowanie sceny free-tekowej inspirowane alterkulturą. Zajawkowicze z natury. Entuzjaści ekstremalnego tempa i zielonej propagandy. Uwielbiają decybele, lumeny i sporo dymu. Lubią też przymelanżować do 15 dnia następnego.

------------------------------
- Repertuar -
------------------------------

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
babikDołączył: 27 Sty 2005
Posty: 1121
Skąd: Mikołów/Cieszyn

PostWysłany: 08-05-2010 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
.GotripDołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1452

PostWysłany: 08-05-2010 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze że dwóch świętochłowiczaninów gra
DLC
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
babikDołączył: 27 Sty 2005
Posty: 1121
Skąd: Mikołów/Cieszyn

PostWysłany: 08-05-2010 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a i jedna świętochłowiczanka nawet ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
babikDołączył: 27 Sty 2005
Posty: 1121
Skąd: Mikołów/Cieszyn

PostWysłany: 08-05-2010 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ergh, znaczy swiecic bedzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawiePowered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta