hidden hidden hidden hidden

04-04-2010 EASTER SOUNDZ @ HDS

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
feniks

PostWysłany: 04-04-2010 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bijcie sie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
meness

PostWysłany: 04-04-2010 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TRZYSTY: zajmij sie lepiej polityką, tam takich słomianych zazdrosnych krzykaczy jak Ty jest bez liku, zwłaszcza tych żyjących z przeświadczeniem, że "nam się wszystko należy" - nic Ci sie nie należy hipokryto.

Gdybyś był takim kozakiem, za jakiego się uważasz, dawno temu pieśni pochwalne by o Tobie śpiewano - a Ty tylko w kółko pierdolisz jak Ci żle - jacy wszyscy są okropni w stosunku do Ciebie, a w dodatku nie pozwalają Ci się realizować.

NAPISZ W KOŃCU CO WNOSISZ/LUB WNIOSŁEŚ..
JAKIE SĄ TWOJE SUKCESY I PORAŻKI?
DLACZEGO MAMY SIĘ Z TWOIM WŁAŚNIE ZDANIEM LICZYĆ?

albo ZAMKNIJ GĘBĘ

Ponadto w głębokim poważaniu mam Ciebie i Twoje imprezki, rób je sobie nawet codziennie.. ale pamiętaj o jednym - odemnie się odpierdol

a tego naucz się na pamięć: http://www.youtube.com/watch?v=CzpgK-XMCS4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
trzysty

PostWysłany: 04-04-2010 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurwa własnie sie mi skasowął mega post ale tak to jest jak sie cytuje życie. a wieć nie bedzie porsto no ale

meness napisał:
TRZYSTY: zajmij sie lepiej polityką, tam takich słomianych zazdrosnych krzykaczy jak Ty jest bez liku, zwłaszcza tych żyjących z przeświadczeniem, że "nam się wszystko należy" - nic Ci sie nie należy hipokryto.
hmm należy ok też jestem zdadnia że mi sie nie należy ale niestety troszke tutaj motasz wartościami już niewiem wco wybiegasz bo niezpominajmy że mowa tutaj poprostu o organizaji raz na jakiś czas imprezy w hds tutaj nie ma sie nic należec takie rzeczy sie poprostu dzieją. Naszczescie nie ty otym decydujesz. Też nieche rozpetywać tutaj jakieś wojny czy coś ze jak np sie dogadam z jackeim to wy sie odwrucicie czy cos bo takie akcje to ja zaprzeproszeniem pierdole. Jesli miało by byc tak to może nie tyle co odpusze ale przeczekam byle nie do usranej śmierci Mysle ze najlepszym wyznacznikem sa chyba mimowszystko ludzie którzy przychdoza na impreze i tutaj własnie wracamy do poczatku. Tarnów to dośc specyficzne miasto noicoby tu niepsiac stosunkowo małe. Dlamnie hades jest dośc sporą przewaga jesli chodzi taka powiedzmy rywalizacjie ale zastanówmy sie czy oto chodzi ? Poco robić konkurencje myśłe ze nie wpłyneło by to zbyt pozywywnie jest liczi mozna sie wyczilałtowac Ja reczej bym tego neichciał a naprawde chodzi juz o cały klimat o klub tydzien wtydzien albo częsciej. Czy naprawde było by to az takim problemem żeby jakoś sróbować urozmaicic to miejsce anóz może mi by sie udało wymyśleć cos nowego. A co ciekawsze bo pomysł to ja juz mam od whuj dawna niesety przy pierwszym razie to ty sie nie zgodziłes i od tego sie zczeło bo pozniej to juz wogle jakies dziwne akcjie sie porobiły. Kurcze znow sie pogbiłem i nieiwm czy wszyko napisałem oczym chciałem napisać ale coż zycie nie pierwszy i nie ostani raz.
meness napisał:

Gdybyś był takim kozakiem, za jakiego się uważasz, dawno temu pieśni pochwalne by o Tobie śpiewano - a Ty tylko w kółko pierdolisz jak Ci żle - jacy wszyscy są okropni w stosunku do Ciebie, a w dodatku nie pozwalają Ci się realizować.

Za kozaka sie nie uwarzam bynajmniej.I nie pierdole jacy wszyscy to sa zli bo sa też i ci dobrzy. Ja poporstu chciałbym raz na jakis czas zrobić jakoś bibe coby micha mi sie cieszyła np na widok usmiechnietych twarzy tych znajomych i tych nie znjaomych noi wogle takei tam zajawki nie powem bo przez takei coś człowiek odczówa też i dume ale czy to źle ?\
meness napisał:

NAPISZ W KOŃCU CO WNOSISZ/LUB WNIOSŁEŚ..
JAKIE SĄ TWOJE SUKCESY I PORAŻKI?
DLACZEGO MAMY SIĘ Z TWOIM WŁAŚNIE ZDANIEM LICZYĆ?

Oki doki co do porażek noto nikt otym nie lubi mówic wiec to pomine. A co do reszty noto hmm szczeże to bardziej mnie ineteresuej to co chciałbym wnieśc bo wnieśc napewno coś wnisłęm ale to też długa gadka. Imprezy też były ito te grube moża powiedziec że wyciskałem z mijscówek to co sie dało moge tylko onich trosze tutaj wspomniec bo to jest osobna historia. Więć PIEKRNIA totalny rozpizd w 100 metrowej hali bez dachu z pustakami na scianach zato zdobrą dawka energi świeżosci i totalnej zajwki miejsca i kliamtu CONG'N"BASS tez było ciekawie mimo luster i klmatu dichowego mi sie podobało i nie tylko mi, noi wreszcze ostaniej impreszy w przeporaszam FUTURE IS NOW no z przepraszam to wycisnelismy wiele i wiele nerów to kosztowało nie ma sie co rozpisywać bo ci co byli wiedzia occ chodzi a inni mam nadzieje słyszeli nawet kurwa wczoraj też z mojego mieszkania wyciagnołem tyle że sie nie spodziewałęm dlatego też sie dzis tak motam i mam wsumei zajawke bo kurwa od rana zajbisty humor mam a co do liczenia mojego zdania no coż to też nie oto chodzi chodzi o PARTY DZIANIE SIE !

meness napisał:

albo ZAMKNIJ GĘBĘ

geby nie zamknołem i nie zamkne
meness napisał:

Ponadto w głębokim poważaniu mam Ciebie i Twoje imprezki, rób je sobie nawet codziennie.. ale pamiętaj o jednym - odemnie się odpierdol

spoko
meness napisał:

a tego naucz się na pamięć: http://www.youtube.com/watch?v=CzpgK-XMCS4

to akurat hujowy przykład i niebede sie doniego zabardzo odnisił to nie ta bajka TOTALNIE NIE TA BAJKA TONIE JA !

i poroaz kolejny cos wrzuce bo mimo wszykso muzyka jest dlamnei whuj ważna i ma jakis tam wpływ na ogólna moją kondycje zastanawiałem sie czy nie dać tego na góre ale było by to troche pedlaskie hahhaahha

takze lajt :

http://www.youtube.com/watch?v=oEFbD7NOl_g

(te numer może byc wpewnym sensie przykładem KLIMATU)

oglnie to kurwa chujowo tak robic zczegos takiego taki problem ale wlaczyc o swoje niestety też i czasem trzeba a sposoby sa ku temu różne najważniejsze jest osiagniecie celu choc jak wsponialem nie po trupach.

uffff to chyab koniec po 3 podejsciach i jesli cos sie nei zgadza nie jest składnie czy ktos czegoś nie rozumie, pierdole nie poprawiam nie dodaje niechce mi sie

pozro I PEACE
FUTURE sie robi.. cały czas..
Powrót do góry
trzysty

PostWysłany: 04-04-2010 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jeszcze se dodam cytat przeczytany przed chwila na gg "zyjesz po wczoraj chyba napelniles siemeeega dobra eneria co:D? " DOKŁADNIE tak jest i oto własnie chodzi !
FUTURE sie robi.. cały czas..
Powrót do góry
ToYa

PostWysłany: 04-04-2010 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e.
If you try the best you can the best you can is good enough.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hz

PostWysłany: 05-04-2010 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za zapro jak dla mnie bylo przednio

do nastepnego 5
www.hds.is.net.pl
GG:1100521
mlody@bibainfo.pl

"BO ZYRANDOL TO JEST PRESTIZ"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: