hidden hidden hidden hidden

13-02-2010 FOTELOVE @ HDS /TRN/

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Art.B

PostWysłany: 10-02-2010 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego"

a co to było? http://forum.bibainfo.pl/topic44941.html
bo jakoś tak wrzut gatunków na flayerze dość rozrzutny sie Waszmości trafił

nie przypinam, nie dopierdalam się, tak sobie tylko obserwuję

pzdr4all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tufutuf

PostWysłany: 11-02-2010 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pulp [FreeWorld]
3sty /freeworld/

trzysty ja Cię przepraszam ja nie wiedziałem, głupio się czuje.
PCHALLDAY | kulturamusibyc.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
trzysty

PostWysłany: 12-02-2010 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam jestem ciekaw cotam kaska napisała ale myśle ze przy najblizszej okazji sama mi to przkaze.

codo postu ArtB to już odpowiadam gatunki muzyczne na plakacie nie były az tak róznie bo przciesz mamy brejki dnb bigbeat noto chyba wiadomo a techno noto słuchaj nie kazde techno jest takie same i nie musi miec taka sama stupke na 140 bmp mi chodzilo bardziej o takie oldskolowe z połamana prekusja a elektro noto to powiedzmy z pod szyldu ed banger rekords a nie jakies tam podchdozace pod hałs jedynie co to popelnilem maly blamaż z którego i tak nikt sie nie przejoł ze zamaist progressiv breajks napisałem progressiv house z rospędu a to był akurat błąd.

codo tofika noto nosz kurwa myslałem ze jestes inteligentnijszy japierdole człowieku freeworld znaczy wolnyswiat takk czyli ze wolny nie zszeszowny grajek nieiwem gdziezes wygrzebał i skad ci sie skojazyło to z pulepm bo równie dobrze mogło ci sie kojazyc z innymi grajkami ale dla popracia moich słow masz : KILK chyba wiecej nie musze pisac i sam po 15 minutach do tego dojdziesz
FUTURE sie robi.. cały czas..
Powrót do góry
Marcin

PostWysłany: 12-02-2010 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzysty napisał:
zszeszowny

ło kurwa a co to ?
party all the time

każdy ma taką Monike Lewinsky na jaką zasługuje...
Powrót do góry
tufutuf

PostWysłany: 12-02-2010 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@trzysty:

Otóż uważam że nie, w subkulturze, nazwijmy ją clubbingu na potrzeby krótkiego wywodu, używanie nazwy własnej pisanej w klamerkach, nawiasach itp. przez dj’i umieszczonej po pseudonimie ma pewne cechy:
- pozwala określić przynależności dj’i do określonej grupy
- w pewien sposób określa styl muzyczny w obrębie, którego grupa się porusza
- nazwa własna określa również pewne postawy a czasem nawet poglądy
- pozwala na identyfikację osób /dj’i/
- pomaga w określeniu schematu poznawczego modelu myślenia jakim się kierujemy
- nazwy własne czasem określają status społeczny jaki grupa posiada w subkulturze
- ułatwia kojarzenie z określonymi działaniami w tym wypadku muzycznymi

Użycie przez Ciebie nazwy własnej /freeworld/ sugeruje, że miałeś coś wspólnego z Puplem, czyli, że mocno działałeś i angażowałeś się w rozwój sceny house na Śląsku, co z kolei skłonić może do kolejnego stwierdzenia że rozkręciłeś również INQ a Twoja rola jaką odegrałeś na Śląsku była bardzo znacząca.
Nie spotkałem się z taką sytuacją że jakiś lokalny DJ Śląskiej sceny, używał tej nazwy ponieważ zinterpretował Nazwę Własną /freeworld/ podobnie do Ciebie. Dlatego walczy się o Nazwy Własne Cykli imprez aby pozostawały przypisane do określonej grupy DJ którzy je rozkręcali, pisząc marketingowo oni budują marki i dbają o nie.

Także uważam, że popełniłeś faux pas, ponieważ podczepiłeś się pod Nazwę Własną która posiada swoja historię i kojarzy się bardzo dobrze z określonymi działaniami jest rozpoznawalną nazwijmy to marką.
Więc jako człowiek identyfikujący się z tą kulturą myślę, że powinieneś sobie zdawać sprawę z pewnych zależności jakie panują w środowisku i pewne rzeczy szanować.

Nic wielkiego się nie stało, ale jako człowiek dający dobre rady innym, czasami nawet próbujący pod dużą presją narzucić swoje zdanie innym, uważam że powinieneś być dużo bardziej krytyczny wobec samego siebie i nie tłumaczyć sobie swojego postępowania w sposób przedszkolny.
PCHALLDAY | kulturamusibyc.pl
Powrót do góry
Galek

PostWysłany: 12-02-2010 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tufutuf napisał:
Użycie przez Ciebie nazwy własnej /freeworld/ sugeruje, że miałeś coś wspólnego z Puplem, czyli, że mocno działałeś i angażowałeś się w rozwój sceny house na Śląsku, co z kolei skłonić może do kolejnego stwierdzenia że rozkręciłeś również INQ a Twoja rola jaką odegrałeś na Śląsku była bardzo znacząca.

Taaa
:::I:::B:::T:::
Tech-House Music
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
trzysty

PostWysłany: 12-02-2010 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kliknołeś w ten link ?

az sie mi pisac niechce google ci prawde powie(wpisz samo freeworld 4,760,000) to jest ogólne okreslnie nie moza sobie jej zastrzc zreszta jak masz taki porblem ztym to napisz do samego pulpa a jesli nawet jakims cudem by sie okazło ze niby se zastrzegł to itak mam czyste sumienie bo uwazam ze takiego okresnia nie mozna zastrzegać (mogłbym uzyc tez argumentu niewidzy ze niewiem kto na świcie sie posługuje takim okresleniem freeworld i ze na slasku sie nim pulp posługiwał i wogle ale to niejest argument jedynie taka ciekawostka) a i wogle wyskoczyłes ztym jak gumka z majtek jak miales problem to trzebabylo pisac odrazu wtemacie tamtej imprezy a nie szukac haka namnie na siłe zeby mnie dojechać bo to jest kurestwo którym sie nieraz nieudolnie chciałes posłużyc

lewy prawy prawy góra dół az sie boje kompa wyłączać bo niewiadmo coto kto jeszcze wysmyśli
FUTURE sie robi.. cały czas..
Powrót do góry
phill

PostWysłany: 12-02-2010 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

!czek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
kh

PostWysłany: 12-02-2010 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

se popuszczamy piosenki w takiej oto kolejności:

numero uno : meness
dywa: kh
tyrzy: qbek

żeby każdy wiedział kiedy przyjść a kiedy wyjść

zapraszamy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SubZeroType

PostWysłany: 12-02-2010 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
trzysty napisał:
zszeszowny

ło kurwa a co to ?

to samo co :
coto niechce zastrzc ztym itak świcie niejest odrazu
the best confidence builder is experience
Powrót do góry
czerwone_paznokcie

PostWysłany: 14-02-2010 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja choć kocham się w d'n'b umarła bym jakbym miała przez bite 5-7 godzin tańczyć do tego samego. Więc różnorodność się chwali. Niekoniecznie klimaty przeciwstawne do siebie, ale do mnie przemawia argument, że takie mieszanki są raczej od święta.

Poza tym trochę otwartości, ja choć nie lubię miniamalu to muszę przyznać, że w tą sobotę, dobrze się słuchało. Co przy tym gatunku naprawdę mi się nie zdarza. Good job meness
For me,impossible is nothing.
And what about You?
Powrót do góry
meness

PostWysłany: 15-02-2010 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki

i zapraszam za 2 tyg, na podobną miksturę: TECHNO / DUBSTEP

info niebawem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: