hidden hidden hidden hidden

19-12-2009 BACK2HOUSE @ PRETEKST

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
ygor

PostWysłany: 15-12-2009 8:51    Temat postu: 19-12-2009 BACK2HOUSE @ PRETEKST Odpowiedz z cytatem

back2house

sq.lab
qbek
audioplast

start 20.00 / wstep 10 pln
do kazdego biletu do wyboru piwo ZUBR 0,5l lub BACARDI BREEZER

Do rozdania mamy 10 pojedynczych wejsciowek na impreze - wystarczy wyslac e-mail na adres ygor@poczta.fm z tekstem "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji reklamowych na temat Klubu Pretekst" i poczekac na e-mail zwrotny z potwierdzeniem wpisania na liste VIP
Uwaga ! bilet VIP rowniez uprawnia do otrzymania Zubra lub Bacardi Breezer

Rezerwacje stolikow pod nr tel. nr 014 699 00 24 lub 621 53 33 lub pod adresem e-mail ygor@poczta.fm (rezerwacje przez e-mail podobnie jak w przypadku darmowych wejsciowek rowniez wymagaja otrzymania zwrotnego e-maila potwierdzajacego)

zapraszamy
Dobry Pretekst ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
trzysty

PostWysłany: 15-12-2009 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aja chciałem isc na Mix NIGHT w klimatach DiscoClub i co teraz hee moje plany , marzenia legly w gruzach ...

a tak napoważnieto sie zastanawiam czemu wlot 10 pln skoro powiedzmy np w troche mniejszym hds bylo to 7,5 pln (bo ponoć kasa za wstepy idzie na didżejsów, a skład taki samiutki ) niechodzi oto coby mnie niestać na taki wydatek ale poprostu dziwi mnie polityka włodaża lokalu ( pewnie nie pierwszy i nie ostani raz) boo na MIX NIGHT wtep był za darmoche wogóle nie czaje zeby w ostatnim czasie w prtx była pobierana jakas opłata, a sa tacy ludzie którzy nato zwracaja duża uwage (wiadomo grosz do grosza a bedzie kokosza)

no ale tak wogóle to rzycze powodzenia coby w prtx znow sie dzialo cos na pozniomie anie jeskies smieszne łacznie pseudo "electro" hałsu i rnb (OMG) noi coby temet nei wylądował w szambie jak jakaś tam informacja po pamietnej akcji z projektu lato ( dobrze że qbek ma wtyki )

pozdro

&

stay tuned
FUTURE sie robi.. cały czas..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
qbek

PostWysłany: 15-12-2009 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zobaczylem, ze ostatni jest wpis 3stego, to az balem sie kliknac w ten temat i tutaj zagladnac ; )
ale nie bylo tak zle... ufff...

co do wtykow, mimo ze to napisane bylo z usmiechem w formie zartu, juz spiesze z wyjasnieniami - faktem jest, ze jestem malo aktywnym modem, nie udzielam sie... ale rzucilo mi sie w oczy, ze jakies tematy z imprezami w pretekscie wylecialy do szamba, co w sumie nie bylo dla mnie zaskoczeniem - powod byl prosty, nie pasowaly do formatu tego formu, badz co badz tematycznego oraz/lub nie spelnialy wymogow okreslonych jasno w regulaminie przylepionym u samej gory tegoz dzialu w ktorym sie znajdujemy : )
temat z ta impreza spelnia wszelkie wytyczne, wiec i nic nie powinno mu sie nic stac : ) i tak sie dzieje z kazdym jednym tematem, ktory spelnia okreslone jasno warunki : )

co do reszty, to pytania sa skierowane do konkretnej osoby, wiec nie ruszam tego...
napisze tylko, ze my ze swojej strony staramy sie solidinie wywiazywac z umowy zawartej z danym klubem jak na "zawodowcow" przystalo : )

do zobaczenia : )
http://soundcloud.com/qbek
http://www.mixcloud.com/qbek/
http://www.facebook.com/dj.qbek
Powrót do góry
trzysty

PostWysłany: 15-12-2009 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buuuuuuuuuuu .... ( )

wiedziałem że tak jest ale nie przejmuj sie qbek nie tylko ty tak masz
Powrót do góry
xFm

PostWysłany: 16-12-2009 1:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzysty, a'propos Mix Night, to nawet wiem co masz na mysli, niestety klub nie zdecydował się na współpracę z portalem i informacje w tym przypadku publikowane są "domyślnie", ale mam nadzieje że kiedyś będzie inaczej, bo to nic nie kosztuje, a wyjdzie na dobre dla klubu jak i odwiedzających NocnyTarnow.pl tak jak to jest w przypadku innych tarnowskich lokali rozrywkowych
NocnyTarnow.pl - imprezy i wydarzenia kulturalne, PracaTarnow.pl - darmowe ogłoszenia pracy w Tarnowie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trzysty

PostWysłany: 16-12-2009 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale fakt faktem fajnie sie zgrało... no chyba że to nei przypadek pozdro
Powrót do góry
ygor

PostWysłany: 16-12-2009 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W cenie biletu do wyboru Bacardi Breezer lub duży browar
Dobry Pretekst ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sypho_Low

PostWysłany: 16-12-2009 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzysty napisał:
a tak napoważnieto sie zastanawiam czemu wlot 10 pln skoro powiedzmy np w troche mniejszym hds bylo to 7,5 pln (bo ponoć kasa za wstepy idzie na didżejsów, a skład taki samiutki )

bo tu dostajesz browara w cenie wjazdu
www.myspace.com/p0stscriptum
Powrót do góry
trzysty

PostWysłany: 16-12-2009 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niby tak ale ja bede dalej przy swoim ze 10 zł wygłąda toche gorzej niż jedno cyfrowa liczba a i może ktos nie lubi żubra czy tez brezerka noi noi z 0 zł wyjechac na 10 to jakoś tak niebardzo z marketingowegpo punktu widzenia noi dziwnie też wygląda start 20 ozgrozo wiem wiem czepiam sie SORRY
Powrót do góry
ygor

PostWysłany: 17-12-2009 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe wiecznie marudny - nic Go nie zmienia, ni czas ni przyzwyczajenia - jak mawiał mój kolega z Iławy
Dobry Pretekst ...
Powrót do góry
tufutuf

PostWysłany: 17-12-2009 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ygor napisał:
... nic Go nie zmienia, ni czas ni przyzwyczajenia - jak mawiał mój kolega z Iławy

To stwierdzenie to miecz obusieczny Panie Ygorze
PCHALLDAY | kulturamusibyc.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
qbek

PostWysłany: 17-12-2009 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzysty napisał:
niby tak ale ja bede dalej przy swoim ze 10 zł wygłąda toche gorzej niż jedno cyfrowa liczba

nastepnym razem proponuje zrobic 9,99 ; )
http://soundcloud.com/qbek
http://www.mixcloud.com/qbek/
http://www.facebook.com/dj.qbek
Powrót do góry
trzysty

PostWysłany: 17-12-2009 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ozgrozo qbek to już 3 cyfry

ale dobrze kombinujesz z marketnigowego punktu wiedzienia

podro
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: