hidden hidden hidden hidden

18-07-2009 HAPPY MAKERS @ PRETEKST

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
kedzior

PostWysłany: 21-07-2009 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.wikipedia.org/wiki/Interpunkcja

oraz http://pl.wikipedia.org/wiki/Ortografia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trzysty

PostWysłany: 21-07-2009 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.wyjebanemamnajednoidrugie.pl

kto chce zrozumiec to zrozumie moze i ja kiedys ze pasi pisac ze zrozumieniem
FUTURE sie robi.. cały czas..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mihou

PostWysłany: 21-07-2009 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obydwie strony sa siebie warte bo zjednej strony sam bym sie wkurwil jakby mi ktoś przylazl na impreze grac przed 22 i jeszcze mial dotego sprzet montowac (pan feniks chyba pamieta jak z kh przyjechali na zabokowana impreze do brzeska ok godz. 22 30 w sobote) niepowiem jest to wkurwijace ale zdrugiej strony zeby aż ztego powodu odwoływac cała impreze i grajków puszczac z kwitkiem to tez chora zajwka. Jak przeczytałem post fena odnoscnie tego ze brejków nie bedzie to sie troche przestraszyłem ze powturzyła sie historia z party print ze pan igor przestraszył sie połamanych dzwieków i poczesci wtym też bym sie upatrywał przyczyny całego zamieszania ale to tylko mój skromny domysł. A szkoda ze impreza sie nie odbyła bo mogła byc ciekawa alternatywa do tego całego skurwaiłego moim zdniem pomysłu projekt lato sorry nie ma to jak sciagnac wszytskich graków którzy mielą tam srednio raz w misiacu praktycznie tosamo i dojebac na dodatek dyche wstepu nic tylko pogratulować pomysłu. Ogólnie jak tak se patrze na ta cała tarnowska scene to niezła sie kupa robi trzeba troszke siwezosci co tu dużo gadac wiecej zrozumienia własnych potrzeb noi chyba jednak mniej mieszania w to wszytsko pieniedzy bo gdzies sie ta cała zajwka poszła jebac brakuje tego, wszedzie tylko kasa i kasa.

Hmmm, mówiąc że impreza mogła być ciekawą alt. do skur@#. projektu lato, biorąc pod uwagę że grajkowie tejże imprezy biorą wnim czynny udział, chyba jest zaprzeczeniem...Ale może to mój skromny domysł
Co do świeżości tarnowskiej sceny...czego potrzebujesz oprócz dobrej muzyki, występów kuglarzy?,klauna z balonikami?, czy egzotycznych tancerek? (chyba mają taki cykl tancerek w dorzeczy )
Większość ludzi robiących bibki w tym mieście, stara się żeby wypadły jak najlepiej. To że co imprezę nie zaprasza się grajka z "zewnątrz"(jak dla Ciebie to pewnie z zagranicy, może Berlin? tam ich dużo siedzi...), wynika tylko i wyłącznie z potencjału tego miasta, i chyba nie będziesz się o to spierał...A wszystko to zatacza kółeczko na pieniążki, które tak tutaj krytykujesz.
Podumowując, pragniesz świeżości imprez, ale nie chcesz mieszać w to pieniędzy...Tak to rozumiem.
Co do zajawki, to kolego nie mamy po 18 lat, Ty raczej też już nie , chciałbym żeby moja zajawka byłą moim źródłem dochodów, a nie tylko hobby na które wydaje pensję z fabryki...:]
Pozdrawiam
Powrót do góry
tufutuf

PostWysłany: 22-07-2009 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz powinna być przerwa na reklamę co dobry menadżer wyczuwa, jest to dla niego naturalne, bo jest dobry i wkleja aktualne promocje i zaprasza do klubu, polecając najbliższą imprezę, tak.
.
.
.
.
PROSIMY
PCHALLDAY | kulturamusibyc.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
trzysty

PostWysłany: 22-07-2009 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w prawym górnym rogu jest taki button "cytuj"

Jesli chodzi o grajków to nie pamietam kiedy ostanio feniks grał w prtx a jesli chodzi o padre to niewiem czy wogle miał taka okazje ale moge sie mylić.

Kasa kasa no wlasnie ciegle sie temat przewija ajakby tak czasem otym zapomniec zjawka to zajwka ja mimo swojego wieku mam ja ciegle i bede mial jesli by tak nie bylo to wygladalo bynato ze mnei by nie było. Codo świeżosci to ztym chyba troche trudniej ale fajnie by bylo usłyszec cos nowego zobaczyc jakies nowe twarze na imprezie (tak na dłużej) oglonie chodzi mi o klimat nowych ludzi aniejakies baloniki czy gwiazdeczki

btw jesli chodzi o klimat tarnowski to mysle cały czas o hds bo jak dlamnie prtx może byc tylko uzupełnieniem

nieiweidzec czemu mało kto docenia hds a ten cały projekt lato tez sie mi przezto nie spodobał bo odebrałem to troche jak odwrucenie sie od hds-u który mimowszytsko nie jest juz tak nastawiony na komercyjny sukces.
Powrót do góry
kedzior

PostWysłany: 22-07-2009 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@trzysty
zapomniales napisac: i chuj, zeby pokazac jak gleboko to masz w dupie
przy okazji czytajacych
Powrót do góry
trzysty

PostWysłany: 22-07-2009 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zapomniałem bo tak nie jest staram sie pracowac nad pisanymi postami ale coż czasami szybkosc myslenia i emocje sa mocniejsze noi nie mam jakiegos daru co do przekazu pisanego zdecydowanie wole wolna luzna rozmowe

a wracajac do wątku wtym temacie to polecam zapoznac sie z dwoma linkami które załaczam niżej może komus dadza do myślenia tak jak daja mi

http://brudnybrat.wrzuta.pl/audio/2uDsvqXTotW/16_human_traffic_-_we_re_all_in_this_together

http://brudnybrat.wrzuta.pl/audio/4kI3tGoercQ/17_primal_scream_-_come_together

Peace Love Unity & Respect
Powrót do góry
tufutuf

PostWysłany: 22-07-2009 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niekomercyjnie wydarzenie

d

dla lepszej promocji dodam, że zdobył w wieku lat 17 Licencje Dj ska dzieki której zagral w klubach takich jak: -Prima -Apollo11 -Riva -69 czy Harmonia 220
Powrót do góry
tufutuf

PostWysłany: 22-07-2009 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja też coś polecę:

http://w209.wrzuta.pl/audio/81C6wkwyaPv/13._sobota_-_z_dedykacja
Powrót do góry
pif paf

PostWysłany: 25-07-2009 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taa.. jak by nie bylo zenua w wujka:)

@trzysty dam Ci do myślenia : http://www.youtube.com/watch?v=9TBAO2VmI2w
Powrót do góry
trzysty

PostWysłany: 26-07-2009 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic tylko pogratulować przykładów muzycznych

troszeczke poziomu panowie to bibainfo.pl
niechiałem ciągnąć wątku bo mimowszytsko odbiegamy od tematu ale cóż POLECAM

http://www.youtube.com/watch?v=v-qtNU30CA8

btw to już 10 lat...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: