hidden hidden hidden hidden

11-07-2009 dżanglex @ HDS /TRN/

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Kath

PostWysłany: 13-07-2009 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzysty napisał:
(...)

ogólnie moim skromnym zdaniem dud sie nie popisał fajnie jest miec swoje zajawki ja to jaknajbardziej rozumiem no ale sorry potańcówka rzadzi sie swoimi prawami cotudużo gadać

pyk

nie bylo mnei na impr, ale wg wazne jest tez to, ze sie nie gra tylko pod publike, ale moze wlasnie dla idei rozpowszechniania ciekawej, nowej nuty , podziwiam i szanuje takie osoby, jest to odwazne, dla mnie,- niekiedy inspirujace, oczywiscie trzysty masz prawo do swojego zdania, ale wiedz, ze nie kazdy przychodzi na bibe, zeby dobrze przyimprezowac, nie wiem, moze sie juz zestarzalam.. moze jestem jedna z niewielu, ale mnei podoba sie to, ze nie kazdy chcei byc komercyjny, zeby bylo fajnie kolorowo i imprezowo, dzieki ronorodnosci mamy mozliwosc patrzenia na pewne rzeczy z roznych perspekyw, a to jest rozwoj. Pozdrawiam.
Fuck the Commercial!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trafo

PostWysłany: 13-07-2009 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

helou

bylo naprawde bardzo fajnie (mnie sie podobalo).
jesli chodzi o powyzsze wypowiedzi, to chyba jest tu male niezrozumienie. owszem, pochodze z nowej huty (to akurat jest tu malo istotne i zostalo wykorzystane z przymruzeniem oka), ale z tego co pamietam, to gralem od 0:05 i zadnych chillow nie bylo.
sugerujqc sie tez wypowiedziq o psio crew (ktorego nie gralem ja, lecz dudek przede mnq), upewniam sie, ze chyba nikt tu o mnie nie pisal jeszcze

jeszcze raz pozdro dla tarnowa. naprawde fajna publika. momentami zywiol mnie zaskakiwal

kh: dzieki za zaproszenie, ogarniecie i opieke. bylo full pro. wszystko jak w zegarku i 100% konkret. cmok
:.:.:. . http://www.myspace.com/dj_trafo . .:.:.:
:.:.:. . http://trafo.mixntrix.net . .:.:.:
Powrót do góry
tufutuf

PostWysłany: 13-07-2009 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 S T Y R Z E M I E Ś L N ! K
PCHALLDAY | kulturamusibyc.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
trzysty

PostWysłany: 13-07-2009 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ tafo nie psiałem otobie wystrczy czytać ze zrozuminiem

a jesli chodzi o post Kath dobrze to ujełas lecz pisanie o jakiejs komercji w hds jest dlamnie totalna abstrakcja. Mi chodzi oto ze moża eksperymantowac jestem jak najbardziej za no ale sory trzeba znac umiar i wyczucie chwili bo jesli mamy impreze taka jaka była w sobote czyli powiedzmy sobie szczeze nie bylo jakies mega dużej frekfencji ale ci ludzie ktorzy byli szczegolnie ta czesc publiki ktora była na parkiecie mniemam ze dobrze sie bawiła jest godzina ok 23 50 a przed chwila leciały mocno energetyczne numery np znane apollo 440 a tu beć dud wchodzi z chillem i to kilku minutowym noto soryy cos mi tu raczej niegra. I nie jest to tylko moje zdanie miałem okazje rozmawiac z paroma osobami otym fakcie ajuż najwiekszym wyznacznikime był widok zamotanych ludzi na parkiecie. Noi oczywiscie itak sie nikt nie wypowie (bo iteż nie wszycy tu zagladaja) tylko jest taki jeden koles co wszystko wytyka no ale coż czasami trzeba też tak(jak nie ja to kto) bo chodzi oto żeby było dobrze ajak nie jest to też trzeba to zaznaczyc ja np mam wyjebane nato czy ktos mnie przez to polubi czy też znielubi pisze to co mysle i widze pozdro

PEACE
FUTURE sie robi.. cały czas..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tufutuf

PostWysłany: 13-07-2009 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PCHALLDAY | kulturamusibyc.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kh

PostWysłany: 14-07-2009 10:01    Temat postu: Re: 11-07-2009 dżanglex @ HDS /TRN/ Odpowiedz z cytatem

kh napisał:
muza: jungle, ragga jungle, dnb, reggae i co se tam jeszcze wymyslimy

o ile sie nie dziwie, to to sie wlasnie nazywa czytanie ze zrozumieniem.

edit: o ile sie nie myle
Powrót do góry
trafo

PostWysłany: 14-07-2009 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzysty napisał:
@ tafo nie psiałem otobie wystrczy czytać ze zrozuminiem

wiem, ze nie pisales o mnie. moj post byl napisany do kath a nie do ciebie i wyjasnial sytuacje, ktorej ona nie zrozumiala z twojego postu.
po prostu nie chcialem, zeby ktos grzecznosciowo tlumaczyl mnie z rzeczy, ktore mnie nie dotyczq. tyle.
:.:.:. . http://www.myspace.com/dj_trafo . .:.:.:
:.:.:. . http://trafo.mixntrix.net . .:.:.:
Powrót do góry
Kath

PostWysłany: 15-07-2009 1:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh.

trafo: ja raczej pisalam tak ogolnie, wyrazajac swoje zdanie, anizeli aprobujac kogos czy cos, wierze, ze imprezka byla dobra, woohoo wychodzza dobre imprezy:)
trzysty: juz nie wiem co Ci poradzic;p ja tam bym dobrze sie bawila przy psio crew ale wierze, ze czules dysonans;p Przynajmniej w jednym sie zgadzamy,- tez mnei jebie czy mnei ktos polubi, czy nie Pozdrawiam.
Fuck the Commercial!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: