hidden hidden hidden hidden

01-05-2009 Seekwaves Spring Progression @ Kocynder, Chorzów

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
neoto

PostWysłany: 03-05-2009 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KONIEC TEMATU ! chcecie wiedzieć jak było ? zapytajcie mnie na PW
narazie
www.myspace.com/michauwybraniec
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
S.Martin

PostWysłany: 03-05-2009 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostawię to bez komentarza
www.myspace.com/musicsmartin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
roover

PostWysłany: 04-05-2009 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurwa Krzyś takie rzeczy porusza sie na gg albo pw i w tym temacie musze dac racje Neo. Ja sie ciesze ze ogolnie cos zorganizowalismy, że mogłem sobie z Wami i dla Was zagrać a to że wyszliśmy jak wyszliśmy to tylko po części wina klubu. Raz ze z "normalnymi" ludźmi bardziej otwartymi na muzyke niż spiżowcy teraz kapa a dwa, że była to ogólnie majówka i ludzie na pewno woleli leżeć sobie na łączce niż schodzić do klubu, no i trzy, że w końcu była to nasza pierwsza impreza na dużej sali w kocu i pomimo, że było jak było jeszcze nie radziłbym nam skreślać tego klubu - może w późniejszym czasie będzie lepiej. Poza tym jest mi w chuj przykro, że znowu macie jakieś konflikty niepotrzebne. Krzysio wiesz jak jest, raz na górze raz na dole, wyszło jak wyszło ale nie ma co przeżywać tylko robić dalej swoje - chyba zapominamy w tym wszystkim o tym co jest najważniejsze - o muzyce i o nią tu głównie chodzi.

Słowem końcowym chciałem podziękować wszystkim którzy sie zjawili tego wieczora i dobrze się bawili, swojej ekipie całej - chłopaki jesteście najlepsi, no i naszemu nowemu vj`owi - marcin, dobrze było.

Póki co pierdole robienie imprez na jakiś okres, może na lepszy czas. Za bardzo kocham tą muzyke żeby to tak wyglądało. i pokój dla wszystkich głównie dla Krzysia naszego małego nerwusa i dla Neo, w sumie dzieki niemu mogliśmy zrobić tą bibe. I nie trzymam niczyjej strony, staram sie byc obiektywny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mOUse!

PostWysłany: 04-05-2009 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszyscy macie tu racji po trochu. generalnie dla mnie wygląda to tak : mało ludzi więc jest to przykre i nie ma to nic wspólnego z NASZYM podejśćiem do muzyki.... Szkoda tylko chłopaki ,że tak odbijacie piłeczkę między sobą. jedyne co mi sie nie podobało to przesterowanie po beeswaxie dźwięku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neoto

PostWysłany: 04-05-2009 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mousik miałes nie pisac haha
www.myspace.com/michauwybraniec
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: