hidden hidden hidden hidden

09-05-2009 | Yeahana! & Killa Sound @ Krzysztofory/Krk

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Krzyśki

PostWysłany: 04-05-2009 19:35    Temat postu: 09-05-2009 | Yeahana! & Killa Sound @ Krzysztofory/Krk Odpowiedz z cytatem

09.05.2009 krzysztofory
yeahana! & KillaSound:

Protest / killasound
XC-# / killasound
Rekless
Gretzky & / basslinebots
Takitam FDJ / basslinebots

No dobra, ok i "ja rozumiem". "It's been a while", "Oo! Nareszczie" i "ja cie nie ten tego". Czyli, chciałem powiedzieć, że tak, że i owszem, nie było nas w eterze trochę weekendów, ale sami wiecie jak to jest. Trzeba wstać, przymknąć oko na klopie, zrobić kanapkę, zrobić kawę, no a przecież nie ma mleka. No to dymando do sklepu, może jeszcze jogurt, albo nie - majonez. Stąd ta przerwa. Z braku mleka. Ale juz mamy, mamy tez wiosne i soczystą zieleń. Mamy też rekompensatę!

W jej ramach postanowiłem Was zmiażdżyć, rozjebać (to brzydkie słowo), obrócić w perzynę, rozbić, stłuc, strzaskać, zdewastować, zdruzgotać, zrównać z ziemią. (wg. słownika synonimów). Po prostu zabić. Oczywiscie dźwiękiem! A w tym pomoże mi KILLASOUNDSYSTEM w składzie: Protest & XC-#. Zasilani będą przez Reklessa i roboty nie-nano a BasslineBots!

Przygotujcie się na totalna destrukcję, na turbo wpierdol, na ostateczny krach systemu korporacji! Przygotujcie się, bo nadciąga YEAHANA!!

Start: 21:30
Sound: dnb, jump up, dubstep i inne połamane
Wjazd: 7 pln
Lokal: Krzysztofory, ul. Szczepańska 2, Krk.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: