hidden hidden hidden hidden

27-03-2009 MONSTER BASS MASHUP - Krzysztofory - Krakow

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
B.C

PostWysłany: 13-03-2009 11:55    Temat postu: 27-03-2009 MONSTER BASS MASHUP - Krzysztofory - Krakow Odpowiedz z cytatem

:: 27.03 MONSTER BASS MASHUP

Juz 27 Marca Bass'owe swieto w Krakowie dzieki polaczeniu sil 3 ekip mamy
przyjemnosc zaprosic was na mocna dawke glebokiego bassu z gatunku Bassline,
4x4, Fidget, Baltimore oraz Dubstep. Na jednej scenie usluszymy 6 reprezentantow
Krakowskiej sceny oraz rewelacyjnego wokaliste reggae, dancehall Andiman'a ,
nie mozesz tego przegapic, nie moze cie zabraknac be there or die

:: BASS DJs:

:: BC
www.myspace.com/badcommunity
:: DEZET
www.myspace.com/dezetpl
:: FATCUT
www.myspace.com/fatcut
:: FIDSER
www.myspace.com/fidser
:: METOD
www.myspace.com/djmetod
:: VANATOSKI
www.myspace.com/vanatoski

:: MC:

:: ANDIMAN
www.myspace.com/andipapiman

Gdzie: Krzysztofory ul. Szczepanska 2 Krakow
Nuta: Bassline, Fidget, 4x4, Ukg, Dubstep, Breaks
Start: 22:00 End: ?
Wjazd: 7pln

GANGSTEPPAZ - Późne popołudnie. Robi się ciemno. Jedno z wielu blokowisk okalających dawny Gród Kraka. Krakowski,
clubbowy półświatek debatuje. Przemyślenia, oczekiwania, wymiana poglądów... Koncepcja połączenia sił
jednomyślnie uznana zostaje za optymalne rozwiązanie. Stało się. Zawiązała się muzyczna grupa przestępcza.
GANGSTEPPAZzz. Krakowskie podziemie może zmienić się na zawsze. Bądź uważny ale nie lękaj się.

B.C - stary wyga, najbardziej utytułowany. W biznesie od 2001 roku, druga połowa krakowskiego duetu
dj'skiego Flip da Floor. Od lat efektywnie działa jako promotor, zorganizował w Krakowie sporo imprez z
udziałem zagranicznych gości. Na imprezach serwuje głównie breakbeat, uk garage, electro house. Znany
jest zapewne każdemu, kto choć trochę zagłebił się w polską scenę breakbeatu. Imponująca lista supportów
mówi sama za siebie:
Aquasky vs Masterblaster, Disposable Breaks Dj's, Atomic Hooligans, Stanton Warriors, J-Bass, Drumattic Twins,
Kev Quadrant, Black Sun Empire, Jerome Hill, Freq Nasty, P.O.D, Breakfastaz, Slyde, Janette Slack, Code Red,
Soul Of Man, 2manydj's, Ludmilla, Beat Assassins, A.Skillz, Barry Ashworth, Vandal, Hexadecimal, Krafty Kuts,
Jinx In Dub, Equalizers.

VANATOSKi - okrutnik, muzyczny terrorysta, w ekipie odpowiada za produkcję. Fascynacja klubowym brzmieniem
zaczęła się u niego od 2stepów, z czasem przerodziła się w fanatyczne umiłowanie pulsującego bassu. Jak dotąd
udzielał się na scenie breakbeatowej i garagowej. Od lat z pasją rozszerza swój muzyczny arsenał, nadszedł czas by
zrobić z niego pożytek. Uwaga! Spodziewajcie się fidgetowo-basslinowo-breakbeatowej bomby!

METOD - niepozorny, spokojny człek. "Cicha woda brzegi rwie...", ta słynna piosenka biesiadna to o nim, ponieważ
perfekcyjnym miksem i tłustą selekcją rozhuśta każdą publikę, nawet biesiadną. Wraz z Vanatoskim, rezudują w Qushi,
gdzie od ponad roku regularnie dają upust swoim hedonistycznym skłonnościom. Metod preferuje mieszanke b-morowo-
funkowo-dubstepowo-bassowom.

FATCUT ( Flip Da Floor / Nuskoolbreaks.pl ) - Okolo 2000 r. zafascynowany turntablistyka i Uk Garage poglebia swoja wiedze
na temat muzyki elektronicznej by w 2001 roku wraz z dwójka znajomych (Scroll, Zeton) jako The Break Freaks Pro stanac
za deckami w Roentgenie i nieistniejacym juz klubie Antykwariat. Okolo 2002 powstaje Flip Da Floor zalozone wraz z Bad..em
Community cru które organizuje i promuje stricte breakbeat-owe imprezy których na prózno bylo szukac w tym czasie w Krakowie.
Prezentuja energiczne breakbeatowe mixy z wykorzystaniem 4 gramofonów. W Flip Da Floor wraz z B.C. sprawuje kontrole nad
organizacja imprez glownie odpowiadajac za graficzny wizerunek cru plakaty, ulotki etc... W 2005 z Freak Out..em zakladaja
obecne Nuskoolbreaks.pl, internetowe forum dyskusyjne poswiecone promocji muzyki, wydarzen i dj'i Break Beat'wych w Polsce.
Od kwietnia 2006r. prowadzi wraz z B.C. audycje Brokenbeats Session w internetowym radiu Rewers. W audycji mozna uslyszec
zaproszonych, reprezentantów sceny break beat'owej innych miast, jak równiez gosci z Uk. Wraz z druga polowa FdF zagral
goscinnego seta w audycji Born Idle Show prowadzonej przez Code Red ( J-Bass & Journeyman ) w Londynskim radio iBreaks.co.uk.
Na imprezach prezentuje energiczny styl gry z mnogoscia cut..ów w pelni wykorzystujac narzedzie jakim jest mikser. Miksuje
glównie polamane brzmienia czyli wszelkiego rodzaju Breakbeat, 2Step/Uk Garage czy Dubstep.
Do tej pory supportowal: Aquasky vs Masterblaster, Disposable Breaks Dj's, Atomic Hooligans, Stanton Warriors, J-Bass,
Drumattic Twins, Kev Quadrant, Black Sun Empire, A.Skillz, Soul Of Man, Breakfastaz, Jerome Hill, Freq Nasty, P.O.D, Slyde,
Janette Slack, Code Red, Ludmilla, Beat Assassins.

DEZET – krakowski dj , miłośnik pieknych kobiet , mocnych alkoholi i muzyki , dobrej bassowej muzyki! Swoja przygode z djka
zaczynal od prezentacji szeroko pojętego spektrum muzyki drumandbass. Od bardziej lajtowych liquidowych dźwięków , po
ciezkie technicznie dzwieki technoidu. Jednoczesnie wielki zapaleniec muzyki 2step/uk garaże , co z czasem zaowocowala
zajawka na bassline! Obecnie jego sety to polaczenie dynamizmu basslinu z ciężkością fidgetowego bassu.

FIDSER - Moja przygoda z muzyką zaczęła sie w wieku 5 lat. Ukończyłem Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fortepianu.
W roku 2005 kupiłem sprzęt dj’ski. Zacząłem od poznawania turntablismu i tajników skreczowania. Stało się to moją pasją.
Biorąc udział w skrecz-sesjach spotykam ciekawych ludzi, z którymi mogę wymienić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi
turntablismu. Gatunki muzyczne wokół których orbitowały moje zaiteresowania były bardzo rożne: zaczynałem od gromadzenia
winyli drum’n'bassowych: od liquid’ów po trancestepy, techstepy. Równocześnie zacząłem kolekcjonować 7-calowe single z
muzyką jamajska: dancehall, reggae, raggamuffin, dub. W kolekcji winylowej posiadam także utwory utrzymane w stylistyce
jungle‘owej, ragga-junglowej czy raggacorowej. Szeroki repertuar dopełniają: dubstep, techdub, bassline, fidget house, baile
funk, miami bass, breakbeat, elektroclash. Zgłębiam również wiedzę dotycząca homerecordingu: utwory mojej produkcji znajdują
często miejsce w moich setach. Nagrałem skrecze dla gdyńskiego zespolu LAJK, które znajdują sie na płycie “EP” w utworze
“BLACK QUEEN”. Obecnie grywam w krakowskich klubach (rezydent w Folia Concept Club) głownie jest to dubstep, bassline,
breakbeat, muzyka elektroniczna. Wykorzystując swoje doświadczenie muzyczne, umiejętności turntablistyczne oraz swobodę
w łączeniu gatunków, staram sie by mój set był znakomitą energetyczną, wybuchową mieszanką , która trafi do zwykłych
klubowiczów oraz do ludzi oczekujących czegoś więcej…
www.nuskoolbreaks.pl
www.myspace.com/flipdafloor
www.myspace.com/gangsteppaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dezet

PostWysłany: 25-03-2009 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz w piatek!
www.myspace.com/dezetpl
Powrót do góry
B.C

PostWysłany: 27-03-2009 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz dzis
www.nuskoolbreaks.pl
www.myspace.com/flipdafloor
www.myspace.com/gangsteppaz
Powrót do góry
phill

PostWysłany: 27-03-2009 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok.
!czek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: