hidden hidden hidden hidden

23-08-2008 Hardstyle Turbulence 8 @ Lost Highway Club , Kraków

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
hellboyplDołączył: 19 Lut 2008
Posty: 239
Skąd: Piekło

PostWysłany: 24-07-2008 0:39    Temat postu: 23-08-2008 Hardstyle Turbulence 8 @ Lost Highway Club , Krak Odpowiedz z cytatem

Hardstyle Turbulence 8 @ Lost Highway ClubDATA : 23 sierpień 2008 - Sobota
KLUB : Lost Highway - Kazimierz - Kraków
GDZIE : ul.Brzozowa 8 (przecznica ul. Dietla, obok Miodowej)
START: 20:00
WJAZD: 5 PLN
MUZYKA : Hardstyle , Hardcore , Schranz , Hard techno
GRATIS : Z ulotką klubową - Piwo Gratis.

MAPKADOJAZD:
9, 10 , , 22 , 13 , 34 , 128 , 184.

POSTER :
Hard Stage


OVERBIZZ - [ Kraków / www.myspace.com/overbizzdj ]
RADIAL PLAYERZ - [ Chrzanów / www.radialplayerz.pl ]
THE ROUGHBOYZZ - [ Namysłow / www.myspace.com/daveroxdj ]
BRAIN HOLDERS - [ Karniowice / www.brainholders.com ]
RESQ - [ Chorzów / Groucho Rec. / www.myspace.com/dj_resq ]
MOANDER - [ Tychy / www.myspace.com/overfreak ]
HELLBOY - [ Kraków / Underground / www.myspace.com/hellboypl ]
IVENSIDERS - [ Kraków ]


BIOGRAFIE


OVERBIZZto pseudonim, pod którym ukrywa siê pochodz±cy z Krakowa DJ i Producent Muzyczny, Dawid Korpala. Wszystko zaczêlo siê od tego kiedy to poraz pierwszy udal siê na impreze do klubu, bylo to kilka lat temu. Patrzac na grajacego DJ'a w klubie pomyslal ze chce robic to samo w zyciu, ¿e to bedzie to, czego on szukal Przez te kilka lat Overbizz poznawa³ wiele osób zwi±zanych z muzyka i klubami którzy uczyli go graæ na deckach. No i potoczylo siê jak z górki graj±c na imprezach u znajomych, dyskotekach szkolnych, w radiach internetowych koñcz±c na klubach. Styl jaki Overbizz preferuje to przedewszystkim Hardstyle, Hardtrance, Schranz, lecz umie siê dostosowaæ do prawie ka¿edej muzyki! Na imprezach w jego wykonaniu nie zabraknie jego sporej energi, poczucia humoru i dobrej muzyki. W roku 2005 zainteresowa³ siê produkcj± muzyki kiedy w jego rêce trafil program FL Studio. Po kilku miesiacach samodzielnej nauki Overbizz wydawal swoje "niedopracowane" produkcje pod pseudonimem Dj Nekro. Produkcje byly tak nie dopracowane ¿e musia³ znosiæ ostr± krytkê internautów, lecz po tych kilku miesi±cach ciê¿kiej pracy z programem FL Studio Overbizz zaczynal rozumieæ ten program i robic coraz lepsze produkcje. Wspólpracowal (i nadal wspólpracuje) m.in. z takimi producentami jak Enigmato aka Tornadozzer, Skydriver, Brain Holders, Loud DJ, Max Defqoon, Destruktor i wielu innych!


RADIAL PLAYERZRadial Playerz to dwóch producentów pochodzących z Polski, Hardwave (Adam) i Crackman (Paweł). Zacznijmy może jednak od początku. Oboje urodzili się w Chrzanowie Adam w 1989 i Paweł w 1988 roku. Od zawsze byli zainteresowani cięższymi odmianami muzyki technicznej. Oboje zawsze byli mocno związani z muzyką. W 2006 r. postanowili spróbować swych sił razem, tak własnie narodzili się Radial Playerz, dzisiaj dla wielu "Radialsi". Po pewnym czasie jeden z ich utworów "Flames" znalazł się w TOP 10 Tatanki (Qlimax, Q-Base, In Qontrol, Defqon 1 itd.). Do tej pory mieli okazje zagrać z wieloma zagranicznymi gwiazdami sceny hardstyle m. in.: Deepack, Luna, Bas & Ram, DJ Vortex, A-Lusion, DJ Thilo, a także Enigmato, Skydriver, Driver, Base Attack i odwiedzić takie Kluby jak Wyższy Wymiar, czy Mega Club.


The Roughboyzz
Mateusz Wołkowicz aka Daverox to Dj i Producent z małego
miasteczka w woj. opolskim - Namysłowa. Na poważnie zajął się produkcją w 2006 roku i już wtedy pokazał nam swoje umiejętności i talent. W kwietniu 2008 roku wydał swój pierwszy kawałek w słoweńskiej wytwórni Hard Hammer.
Jako Dj zagrał na kilku interesujących polskich imprezach takich jak DJ Driver B-day Party @ Alfa Mierzecice, Hardstyle Night @ Wyzszy Wymiar Katowice, Techno Energy 1st Anniversary @ Big Star Brzeg, Hardstyle Turbulence 3 @ Lost Highway Club - Kraków.
Daverox i jego przyjaciel Dj Matius założyli także projekt "The Roughboyzz". "So keep an eye on this talented guy!"


BRAIN HOLDERS


Brain Holders to grupa dwóch 19latków z okolic Krakowa, którzy już od dłuższego czasu próbują swoich sił w tworzeniu coraz bardziej znanego stylu, jakim jest Hardstyle... Początkowo tworzyli wraz z innym producentami...(Pizzadude & Max Detune),którym są niezmiernie wdzięczni za pomoc w ciężkich początkach. Po pewnym czasie doszło do pomysłu na stworzenie dwu osobowego składu, istniejącego pod jedną nazwą – Hellteam... Wszystko to miało szybki koniec, nastąpiła bardzo długa przerwa w tworzeniu, spowodowana brakiem czasu... Aktualnie postanowili wrócić i zacząć swoją produkcje na nowo pod nazwą Brain Holders. Mateusz i Piotrek mają nadzieje, że aktualnie powstające projekty osiągną wysoki poziom...i wielu zwolenników.RESQ


Z muzyką elektroniczną nawiązał kontakt w wieku 14 lat, gdzie Prezioso i Floorfilla podbijały parkiety. 2 lata później usłyszał utwór DJ Isaaca który go bardzo zaciekawił i postanowił szukać więcej muzyki w podobnym stylu aż natrafił na DVD z rejestracji imprezy spod znaku Q-Dance a mianowicie: Qlimax 2003. No i tak zaraził się Hardstyle aż do teraz. W miedzy czasie zaciekawił go DJing a wraz z Djingiem tak że Producing. W 2006 roku podjął współpracę z jednym z talentów na polskiej scenie Hardstyle: Acid Bunny-m, i tak po kilku miesiącach ich współpracy narodził się utwór Creepy Game który został wydany w Włoskim labelu Groucho. Jako DJ miał dość skromne występy w kraju co nie przeszkodziło mu w zagraniu w Holandii na imprezie Pre-Party jako rozgrzewka przed Qlimaxem 2007 dla użytkowników Global Hardstyle. Ma swój własny styl mixowania oraz dobór tracklisty, który jednym może się podobać lub też nie – ale za to jedno jest pewne – mocny bass i kick to podstawa w jego setach które wprawią niejednego w ruch!


MOANDER


Over Freak aka. Moander urodzil sie w Tychach, na ¦Slasku 15.01.1988 roku. od Mlodosci fascynowala go muzyka. Od ma³ego sluchal Trance swojego starszego brata. kiedy jednak dorosnął postanowil zee spróbuje swych sil w jej tworzeniu. Na Poczatku byly to Trance'owe klimaty, z dosyc mocnym nastawieniem. Kiedy zdobywac swa wiedze o produkcji muzyki kozystajac z Sequencera FL Studio zacza³ takze interesowaæ sie takimi imprezami jak Qlimax, czy Defqon.1 Jakos wyszlo ze HardStyle rozpalil w to cos
Od tamtej chwili, czyli okolo dwóch lat caly czas doskonali siê w HardStyle'owym fachu i Djce. Ma bardzo wyszukany i oryginalny styl muzyczny, nie próbuje nasladowaæ innych producentów, to go wyró¿nia sposród nich.


HELLBOY


Hellboy - czyli Lukasz M , na codzien mieszkaniec Krakowa , muzyką interesuję sie od najmłodszych lat , jego fascynacja muzyką Hard techno / Schranz rozpoczeła się kilka lat temu , kiedy uczęszczał na takie techniczne imprezy, wtedy wlaśnie zrozumiał jaką muzykę będzie grał.Do dnia dzisiejszego organizuje imprezy.
Zajmuje sie również produkcją wraz z Hard as Hellem . Grał juz w takich klubach jak - WW (Katowice) , Mega Club (Katowice) , Roentgen (Kraków) , Lost Highway (Kraków) , Crazy Bar (Kraków) , Coyote Bar (Kraków) , Libido (Kraków) , Ecetera (Kraków) , Nietoperz (Olkusz) i inne.
Grywał już z takimi Dj'ami jak : Leo Laker , Tomash Gee , Lukash Andego , Marks , Larix , Robert_K , Noxside , Arthur Crag , Kosmo , Hard as Hell , Driver , Skydriver , ResQ , Agathe , Tomash Wbpm , Norbert Honkisch , Drzazga , Lowrider , Dame Shila , Agee , Lady Christine , Steve Noise , Sovul , Box , Kamil More , David Late , Art Extreme , Headnut , Rimel , Lament , She Shu , Kill Brothers , Mario Bax , Deathmaker , Bednarz , Steve Anox , Schranzwhore , Cargo , ID , Desper , Masia , Karola , Radial Playerz , Overbizz , Moander , Brain Holders , Element , Nucleus , Jim Martins , Fatum Hoz , Metaplekz , Peka , Noel Create , The Roughboyz , Smooth Deejay , Etiop aka Sup+ , Cris Mouton , Paul Er , Pio , TMK , DJ KAYEM , Seven , Mighty Mike , Lucian Kae , Mackul , Seven ,Acme , Krp , Nitrogen TH , Dj Ruthless , Pi , Oxide , Me-Hall-Ski , Vervain , Miq , Eres , Jack , Johny , Deecee , Rafter , Johny , Nexy , Lesar , Wazin, Fukkty , Bartech , Pogo , Wojti i inni.
Do dnia dzisiejszego również organizuje imprezy cykliczne "Techno Terror" czy "Hardstyle Turbulence" , zagrał juz na takich eventach jak "Master of Hardstyle" , "Hardstyle Night' czy plenerowej imprezie "Nature One".
Mimo wielu krytyk pod jego adresem nadal robi i będzie to robił.

[Track]


Hellboy vs. Hard as Hell - Welcome to Hell
Hellboy vs. Hard as Hell - We Fight For Hard techno
Hellboy vs. Hard as Hell - Omen
Dariush Gee vs. Hellboy - Brain Fucking Schranz
Dariush Gee vs. Hellboy - Hit man's confession
Dariush Gee vs. Hellboy - The wrong question

www.myspace.com/hellboyplIVENSIDERS
O tym co już było:

Hardstyle Turbulence #1


Hardstyle Turbulence #2


Hardstyle Turbulence #3Hardstyle Turbulence #4Hardstyle Turbulence #5Hardstyle Turbulence #6Hardstyle Turbulence #7

www.myspace.com/hellboypl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kiełbasiokDołączył: 28 Sty 2005
Posty: 203
Skąd: burkina faso

PostWysłany: 25-07-2008 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

troche bida...
cie nozem zabije, ajjjt !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hellboyplDołączył: 19 Lut 2008
Posty: 239
Skąd: Piekło

PostWysłany: 27-07-2008 2:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ja wiem
zalezy jak na to patrzyć.
www.myspace.com/hellboypl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hellboyplDołączył: 19 Lut 2008
Posty: 239
Skąd: Piekło

PostWysłany: 08-08-2008 18:43    Temat postu: tt Odpowiedz z cytatem

Time Table

21:00 - 22:00 - Ivensiders
22:00 - 23:00 - Brain Holders
23:00 - 00:00 - Moander
00:00 - 01:00 - Overbizz
01:00 - 02:00 - Radial Playerz
02:00 - 03:00 - Hellboy
03:00 - 04:00 - ResQ


Jedna mala zmiana zabraknie The Roughboyzz.
www.myspace.com/hellboypl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

06-07-2012 Let It Roll - Warm Up @ Bednarska 3, Pszczyna
07-09-2012 Be Free 2 @ Bednarska 3, Pszczyna
03-03-2007 CA20 with DJ OGI @ Tlen BB
27-09-2008 Global Apocalypse @ Lost Highway Club , Krakow
20-06-2009 MILITARY ARENA Weichentechnikk,Waldhaus,Tim Rivers


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta