hidden hidden hidden hidden

03,04-08-2007 Audioriver 2007

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Marcin

PostWysłany: 07-08-2007 3:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież chujowo było Janii,już filmiki oglądałem u smiffa Monia szkoda auta wyklepie sie już nie chce zaglądać w ten topik bo mnie strzeli
party all the time

każdy ma taką Monike Lewinsky na jaką zasługuje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niejaka

PostWysłany: 07-08-2007 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było prawie dobrze
Huntemann, FEOS ,Galluzzi, Babicz, Hybrid - nieziemskie show
Stopy w piachu grzęzły
Sama miejscówka miażdżyła i w przyszłym roku nie odpuszczę

Marcin napisał:
Monia szkoda auta wyklepie sie

Bez klepania się nie obejdzie niestety
Ale wszyscy żywi i zadowoleni
Powrót do góry
Grudka

PostWysłany: 07-08-2007 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszy festiwal na jakim byłem, w porównaniu z zeszłym rokiem, brakowało czerwono niebieskiego reflektora oraz telebimy na dużej scenie jakies takie malutkie sie wydawały, za to namiot był przygotowany dużo dużo lepiej

co do muzyki, piątek - niestety duza scena nie zatrzymała mnie nawet na chwile (w zeszłym roku było znacznie fajniej), za to namiot i impreza jaka była w srodku pochłoneła mnie do samego końca - jamie jones tylko troche przymulał, jakoś nie przemewiały do mnie ani kawałki ani kompozycja, choć grac to chłop umie..., huntemana przegadałem przez telefon, no a od momentu jak feos zaczoł, to do samego konca byłem swiadkiem rzeczy niemozliwych i bardzo wysokiego poziomu grających, brawo dla organizatórów za tą noc, swietnie przygotowany lajnap i najlepsza muzyka, to to dlaczego pierdole słabe imprezy jak moge na takie jezdzic

sobota - udało mi sie posłuchac wiecej osób - zaczeło sie od sorcerers soundsystem, sienkiewicz, z babicza uciekłem po 3 kawałku bo zamulał, spooky, troche xpress-2, pomimo tego co gadacie całkiem dobry set martineza, początek był moze monotonny jakis, ale puzniej puscił pare konkretów, potem spowrtoem na xpress 2 i na wzgórzu calutki hybrid świetny koncert, no i z infusion do namiotu na fairmonta, i denazce (moim zdaniem najciekawsze występy na festiwalu, pod wzgledem tresci) potem slg, ale z tego trykania jego które juz słyszałem uciekłem na quantum meka i bardzo sie ciesze z tego powodu, po dwóch nocach te kawałki były mi potrzebne na dopełnienie całosci festwialu, ostatnim punktem był poziom iks w namiocie, który zrobił na do widzenia chyba najwiekszy bałagan, i o to chodziło

podsumowując nie słyszałem jeszcze tyle dobrych występów w dwa dni, i z uteskniniem bede wypatrywał kolejnych takich eventów lub osób które beda grały gdzies w polsce, a bedą prezentowac poziom, jaki można było uslyszec na tegorocznej audycji audioriver

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
goreec

PostWysłany: 07-08-2007 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się w ten weekend na plaży w Płocku! Było Was niemal 40 tysięcy!

Line up doceniliście nie tylko Wy, ale także dziennikarze zagraniczni. Wskoczyliśmy o oczko wyżej w rankingu najlepszych festiwali sierpnia przygotowanym przez jeden z najpopularniejszych serwisów o muzyce elektronicznej - Resident Advisor. W tym roku znaleźliśmy się na 7. miejscu wyprzedzając takie eventy jak słynny SonneMondSterne w Niemczech oraz londyńskie TDK Cross Central i South West 4.

Link do artykułu: http://www.residentadvisor.net/feature-read.aspx?id=835

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję na jeszcze większy sukces w przyszłym roku.

Do zobaczenia!
Powrót do góry
danish

PostWysłany: 07-08-2007 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie muzycznie na razie biba roku w piatek ani na chwile nie opuscilem cyrkowego namiotu grali minimalnie mocno i ostro tak jak lubie co do soboty to juz bylo roznie ale biegajac grzeznac w piasku miedzy scenami zawsze bylo cos mozna wychwycic a wszczegolnoci pod parasolami z lecha noi na koniec ale to juz wiekszosc pisala SLG mnie pozamiatal,szkoda ze przyszedl do Formy na after nie w formie hehe

pozdro dla calej naszej wybuchowej ekipy

do organizatorow:w przyszlym roku zrobcie wjazd na 2 dni za 50 a polowa tych burakow ktorzy tam sie przewijali poprostu zniknie

Powrót do góry
petiatil

PostWysłany: 07-08-2007 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piątek - super, najchetniej bym bym pochlonela wszystko, z obu scen.
Sobota natomiast srednio. Mogli wymieszac stylistycznie, nie wiedzialam gdzie polezc. Huntemann i reszta mogli grac na glownej w sobote wlasnie, gdybym wiedziala, wrocilabym sie do INQ
Wjazd płatny = mniej nabitych zwłok na plazy, jestem za.
Powrót do góry
biauy_s2

PostWysłany: 07-08-2007 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Er-blanc-s2 napisał:
i dzieki wszystkim tym ktorzy jeszcze ze mna pili w drodze powrotnej

gratek a jak tam twoje podżubrze [/quote]

prawie spoko teraz mam tylko lajtowe kolatania i szyja mnie boli
kto cie z wody wyciagna za dupe , temu bedziesz pilnowac chalupe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
RedGirl

PostWysłany: 07-08-2007 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Er-blanc-s2 napisał:
RedGirl napisał:
Er-blanc-s2 napisał:
i dzieki wszystkim tym ktorzy jeszcze ze mna pili w drodze powrotnej

gratek a jak tam twoje podżubrze

prawie spoko teraz mam tylko lajtowe kolatania i szyja mnie boli

te kolatania zapewne niebawem mina
"Każdy z nas ma we wnętrzu muzykę,która mu akompaniuje.Jeśli słyszą ją także inni, nazywa się to osobowością"
Powrót do góry
laber

PostWysłany: 09-08-2007 12:53    Temat postu: klip audioriver Odpowiedz z cytatem

Klip z Imprezy na:

http://www.youtube.com/watch?v=HSsKtVblkc8

na stronie link do ściągnięcia.

pozdro.
Powrót do góry
goreec

PostWysłany: 23-08-2007 1:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Refleksje i Sugestie

W niemal trzy tygodnie po festiwalu kurz już delikatnie zaczyna opadać a to oznacza, że możemy powoli szykować się do edycji 2008. Chcemy, żeby przyszłe wydanie Audioriver było jeszcze lepsze od dwóch poprzednich, dlatego też prosimy wszystkich uczestników dotychczasowych imprez o szczere opinie na temat tegorocznego festiwalu. Czekamy przede wszystkim na minusy, które zauważyliście, bo to na usprawnieniach najbardziej nam zależy.

Liczymy także, że pomożecie wskazać line up, który przysporzyłby Wam najwięcej radości. Napiszcie swoich wymarzonych 3 artystów zagranicznych i 1 polskiego a my zobaczymy co da się zrobić; )

Na odpowiedzi czekamy pod adresem gorecki@audioriver.pl
Powrót do góry
Wojtek|

PostWysłany: 15-12-2007 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dotee napisał:
RedGirl napisał:
norbertańska rządzi room 22 roxxxx

taaa.. bardzo goscinni wlasciciele przede wszystkim niejaki Wojtek ktory przez sen mowil "wypierdalac mi z pokoju " hehe..

pozdr

Przepraszam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Skocz do: