hidden hidden hidden hidden

03-11-2007 PROGRESS NIGHT 8 / ZANZI

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
roover

PostWysłany: 08-11-2007 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bajeczka napisał:
slyszałam o tej bibeczce gratuluje

dzięki orass zapraszam serdecznie na jakąś edycję - najlepiej w czerwonej bluzce siostry ratowniczki

no a co do samej bibki to nie bede sie rozpisywal bo Ci co byli wiedzą jak było a Ci co nie byli niech przyjdą na następną i się przekonają było po prostu pięknie, kolorowo, wysoko i klimatycznie za co dla wszystkich obecnych

reszta fotek, których w sumie powstało przeszło 400 znajduje sie TUKLIK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Set SeekWaves

PostWysłany: 09-11-2007 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To teraz coś odemnie Byłem mile zaskoczony że tak dużo ludzi odwiedziło Zanzi tej nocy w porównaniu z poprzednią edycją to jest mały sukces Muzycznie było rewelacyjnie Luco duży plus za skrecze Kamson to już bedzie chyba tradycja Roovi dzięki za zaproszenie i do zob na następnej edycji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
roover

PostWysłany: 10-11-2007 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szopen aka Set napisał:
To teraz coś odemnie Byłem mile zaskoczony że tak dużo ludzi odwiedziło Zanzi tej nocy w porównaniu z poprzednią edycją to jest mały sukces Muzycznie było rewelacyjnie Luco duży plus za skrecze Kamson to już bedzie chyba tradycja Roovi dzięki za zaproszenie i do zob na następnej edycji

a co, ostatnio była za mała publika? Tobie to zawsze mało
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Set SeekWaves

PostWysłany: 11-11-2007 5:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roover napisał:
Szopen aka Set napisał:

a co, ostatnio była za mała publika? Tobie to zawsze mało

Czym więcej tym lepiej Ja sie w forte dość nagrałem na pustą sale więc dla mnie będzie zawsze za mało
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
missG_el

PostWysłany: 11-11-2007 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to nareszcie ja cos tu dodam od siebie:) czasem jest niewielka ilość ludziófffff ale za to w jakim super składzie:) co nie znaczy ze nie ma byc w wiekszym, i z tego sie ciesze ze tak wiele osób "nas" odwiedziło i nawet Sławków w nowym wydaniu(szczególne pozdro dla KAC' a ) ) wogóle to pozdro dla wszystkich, których poznałam i fajnie się z nimi bawiłam......... przy naprawde wyjatkowej miuzik-> odnosze to do WSZYSTKICH grających tamtego wieczoru i nocy....z szczególnym uwzglednieniem Pana Kapitana który zapodał mi dwa super kawałki jeden z nich odnoszący sie do MEXICO:PPP ( zainteresowany ROOVER wie o co chodzi w tych szyfrach) jeszcze raz wielllkie dzieki i wogóle fajne foteczki.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: