hidden hidden hidden hidden

22-09-2007 PROGRESS_NIGHT_7@ZANZI/CHÓW

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Set SeekWaves

PostWysłany: 25-09-2007 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biba bardzo pozytywna Roovi dzieki za zaproszenie s.martin Kamson jak zwykle mam nadzieje ze to nie ostatnia imppeza w takim składzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
S.Martin

PostWysłany: 25-09-2007 13:44    Temat postu: Dzieki za pozytywne dźwięki :) Odpowiedz z cytatem

Już nie mogę sie doczekać * Progress Night 8 *

Dziękuje Szopenowi aka Set za Wyszukane Dźwięki które miały kilka i kilkanaście lat Kamilowi za świetnego Ping Pong'a własnie z Szopenem aka. Set
Dla Roovera za rozkręcenie i organizacje imprezy

Ale...Tak naprawdę podziękowania kieruje do klubowiczów bo to dzięki Nim impreza była niepowtarzalna Życze wam wszystkiego dobrego...
Do następnej imprezy Gatunku Progessive House, Electro House pod Logo 'SEEKWAVES'

S.Martin aka. Sarda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Set SeekWaves

PostWysłany: 26-09-2007 2:36    Temat postu: Re: Dzieki za pozytywne dźwięki :) Odpowiedz z cytatem

S.Martin napisał:
Już nie mogę sie doczekać * Progress Night 8 *

Dziękuje Szopenowi aka Set za Wyszukane Dźwięki które miały kilka i kilkanaście lat Kamilowi za świetnego Ping Pong'a własnie z Szopenem aka. Set
Dla Roovera za rozkręcenie i organizacje imprezy

Ale...Tak naprawdę podziękowania kieruje do klubowiczów bo to dzięki Nim impreza była niepowtarzalna Życze wam wszystkiego dobrego...
Do następnej imprezy Gatunku Progessive House, Electro House pod Logo 'SEEKWAVES'

S.Martin aka. Sarda

Było dobrze następnym razem będzie jeszcze lepiej
Powrót do góry
roover

PostWysłany: 26-09-2007 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to teraz tata bo w koncu doszedł do siebie po tej imprezie powiem tak, do dzisiaj nie moge uwierzyc w to ze ta bibka wyszla tak jak wyszla a przeszla moje najsmielsze oczekiwania. nastawialem sie dobrze ale moze nie az tak - nie sadzilem ze bedzie tak dobrze. znajomi rozwalili mnie pod wzgledem ilosci cial - ok 120-130 osób w zanzi gdzie teraz w zasadzie sam jako aktywny czlonek SEEKWAVES krecilem ta impreze od poczatku to niezly wynik bo wiecej bywa tylko na imprezach typu "granie z dupy" czyli student party albo na dramach. nie spodziewalem sie kochani moi znajomi ze tylu Was jednak wpadnie na nasza potancowke - dziekuję Wam wszystkim i kazdemu z osobna bo to dzieki Wam ta impreza wyszła tak cudnie i co najważniejsze - stworzyliscie klimat jakiego dawno nie zaobserwowalem w zanzi - totalny friendship dziekuje tym ktorzy pojawili sie pierwszy raz i z tego co wiem nie żałowali - ekipa z łazisk, tychów, sławkowa , rudy śląskiej. wielkie dzięki dla mojej najlepszej najwspanialszej na swiecie ekipy z [fi]lipin - ajlowiu! i kurde wieeeelkie dzięki dla mojej ekipie grającej - chłopaki po prostu rozmontowaliscie mnie muzycznie i teraz żałuje że jednak nie przytahałem tego kompa żeby nagrać muze bo gdyby ludzie usłyszeli te sety to na nastepnej imprezie bylo by juz z 200 osób bo zagraliscie na naprawde wysokim poziomie - szok .

Obiecuje Wam wszystkim, że PROGRESS NIGHT 8 będzie jeszcze lepszy

aha, foteczki mojego autorstwa znajdziecie tutaj http://www.sendspace.com/file/k8eg95
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hexen

PostWysłany: 27-09-2007 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obiecuje Wam wszystkim, że PROGRESS NIGHT 8 będzie jeszcze lepszy
a my pewnie pojawimy sie na nim

aha, foteczki mojego autorstwa znajdziecie tutaj http://www.sendspace.com/file/k8eg95[/quote]
Powrót do góry
S.Martin

PostWysłany: 28-09-2007 5:55    Temat postu: STUDENTKI PARTY ....P Odpowiedz z cytatem

roover napisał:
... typu "granie z dupy" czyli student party....
---ROOVER--- STUDENTKI PARTY NIE SĄ WCALE TAKIE ZŁE SZCZEGÓLNIE W KRAKOWIE ALE WIEM TOBIE CHODZI O MUZYKE

Obiecuje Wam wszystkim, że PROGRESS NIGHT 8 będzie jeszcze lepszy Będę PAMIĘTAĆ Wypomne jak bedzie gorzej

S.Martin aka. Sarda
Powrót do góry
Kalush

PostWysłany: 28-09-2007 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol
Powrót do góry
roover

PostWysłany: 29-09-2007 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalush napisał:

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: