hidden hidden hidden hidden

07-09-2007 GOOD BYE & GOOD LUCK@PRETEKST

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
s3am

PostWysłany: 04-09-2007 10:07    Temat postu: 07-09-2007 GOOD BYE & GOOD LUCK@PRETEKST Odpowiedz z cytatem

Impreza pożegnalna Aetherius'a

Zapraszamy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
leonardo_d

PostWysłany: 05-09-2007 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za nim kliknalem na link topicu, juz sie ucieszylem bo myslalem ze bedzie to pozegnalna impreza jednego z wlascicieli pretekstu, ktory zniszczyl caly klimat, jak i nawet potrafil odstraszyc stalych dawnych bywalcow chocby takimi pomyslami jak ostatnio totalny niewypal "alchemist projekt" czy jak to sie tam pisze. Kiedys byl to najlepszy lokal w mieście w tych klimatach, a teraz pozostal jedynie stary poczciwy hds i do rzeczy. Najlepiej ze by wlasciciel dal sobie siana i powierzyl prowadzenie klubu osobom ktore znaja sie na rzeczy, a nie pograzal go co raz bardziej, choc nie wiem czy da sie jeszcze bardziej go popsuc. Z utesknieniem czekamy na powrot dawnego pretekstu.
Zycze udanej bibki i bez urazy dla grajacych na tej impezie. Pozdro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Art.B

PostWysłany: 05-09-2007 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tak z czystej ciekawości i bez cienia złośliwości... czy impreza bez house i progresivu aż tak bardzo pogrąża stary dobry Pretekst? czy też cokolwiej było grywane za czasów jego świetności... jak wspomniał mój poprzednik, zawsze zostaje jeszcze hds i dorzeczy... 2:1 to ciągle wybór
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
qbek

PostWysłany: 05-09-2007 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leonardo mial chyba co innego na mysli, bardziej o klimat ogolny niz o klimat muzyczny mu chodzilo - tak mi sie wydaje
przedtem imprezy w pretekscie byly wydarzeniem srednio raz w miesiacu, przyciagaly tlumy, a teraz spowszechnialy, to i klimat troche siadl
ale 100% racji dla art b. - ja widze wiecej plusow (minusy oczywiscie tez sie znajda) w takim postepowaniu, chociazby przez to, ze jest wieksze urozmaicenie imprez i kazdy moze znalezc cos dla siebie
na wszystko potrzeba tez czasu... imprezy co tydzien piatek-sobota to ciezkie wyzwanie, ale teoretycznie powinien byc teraz lepszy okres
ja mam nadzieje, ze pretekst jeszcze pokaze swoj potencjal
http://soundcloud.com/qbek
http://www.mixcloud.com/qbek/
http://www.facebook.com/dj.qbek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
s3am

PostWysłany: 07-09-2007 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LINE UP:

21:00 - 23:30 Dee Monic
23:30 - 1:00 Aetherius
1:00 - 2:30 Strobol
2:30 - 4:00 Art.B.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: