hidden hidden hidden hidden

09-12-2006 MinimumExtremum - Sosnowiec

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
..::KaSuO tOsHiBaNa::..

PostWysłany: 07-12-2006 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...z tym minimum to naprawde cos nie tak...a selekcja. ...zycze powodzenia

..booking 518 081 496..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: 07-12-2006 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stor3k napisał:
Chłopaku ja juz studiowanie w BB zakończyłem..stąd rzadko tam...a 9 fenomen...wiesz jak..Peres jak bys wczesniej skonczyl w minimum..wsiadaj w takse i fenomen. ja Ci piwo postawie Pozdro

...i tu dobrze chopcze prawisz..bedzie konkret bania...

..booking 518 081 496..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
diabeł

PostWysłany: 07-12-2006 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra skonczmy juz temat selekcji,bo każdy temat "selekcja" bierze na swój sposób,tak naprawde to jest bardzo mało lokali w których jest prawdziwa selekcja, więc jak głównym tematem ma być wyśmiewanie klubu to nie ma chyba sensu,przynajmniej ja tak uważam.Może skupmy sie na tym żeby było lepiej w polsce z życiem klubowym,jak każdy będzie tylko narzekał i nic w tym kierunku nierobił to będzie jeszcze gorzej.Dlatego też zapraszam do" MINIMUM", bo z mojej strony lokal jest naprawde przyjemny,tym bardziej trzeba docenić prace ekipy stuntsystemu - chłopaki robią niespotykane rzeczy na motorach - naprawde polecam.Sam wystrój będzie gittt.(palmy, liście hawajskie),kończąc pozdrawiam pewnego pana który to poszedł do "MINIMUM" i nagadał klienteli cytuje" Jakiś Diabeł przyjeżdza do naszego klubu na krótkiego seta, obrabia nasz klub i wyśmiewa" - stary widze że ci się nudzi,moze wrzuciłbyś sobie na luz,niegadaj takich bzdur bo tylko psujesz całą atmosfere
Marcin Szatan aka Diabeł
BOOKING (+48 ) 669-936-855
http://diabel.mixntrix.net/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: 07-12-2006 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

diabeł napisał:
dobra skonczmy juz temat selekcji,bo każdy temat "selekcja" bierze na swój sposób,tak naprawde to jest bardzo mało lokali w których jest prawdziwa selekcja, więc jak głównym tematem ma być wyśmiewanie klubu to nie ma chyba sensu,przynajmniej ja tak uważam.Może skupmy sie na tym żeby było lepiej w polsce z życiem klubowym,jak każdy będzie tylko narzekał i nic w tym kierunku nierobił to będzie jeszcze gorzej.Dlatego też zapraszam do" MINIMUM", bo z mojej strony lokal jest naprawde przyjemny,tym bardziej trzeba docenić prace ekipy stuntsystemu - chłopaki robią niespotykane rzeczy na motorach - naprawde polecam.Sam wystrój będzie gittt.(palmy, liście hawajskie),kończąc pozdrawiam pewnego pana który to poszedł do "MINIMUM" i nagadał klienteli cytuje" Jakiś Diabeł przyjeżdza do naszego klubu na krótkiego seta, obrabia nasz klub i wyśmiewa" - stary widze że ci się nudzi,moze wrzuciłbyś sobie na luz,niegadaj takich bzdur bo tylko psujesz całą atmosfere

...wiesz co powiem ci tak..tutaj nikt nieczepia sie ludzi grajacych w tym lokalu poniewaz to niejest ich zasluga ze akurat ludzie odbieraja ten wlasnie lokal w ten sposob a nie inny..chodzi tu o przedewszystkim o selekcje ktora stoi przed wejsciem a wiadomo o kogo chodzi..pare razy spotkalem sie z tekstami typu ze lokal zarezerwowany w dniu takim ze byla normalna impreza,a wpuszczane zostawaly osoby ktore tak naprawde przychodza aby stworzyc jakies tam tlo,...osoby ktore tak naprawde niemaja zielonego pojecia o imprezach klubowych..niewiem czy jest to jakis tam wymysl osob ktore wpuszczaja ludzi do lokalu ale dla mnie to jest jakas paranoja i ogolnie w ich strone..widzisz nawet sam twierdzisz ze ktos chodzi i obrabia twoj tylek gdzie tak naprawde niejest.niemowie ze impreza niebedzie niedobra bo zapowiada sie nawet nawet ale nie w tym miejscu...stary daj se siana ztym lokalem..pozdrawiam..

..booking 518 081 496..
Powrót do góry

PostWysłany: 07-12-2006 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...ale ogolnie luzno ze cos sie dzieje w Sosnowcu...

..booking 518 081 496..
Powrót do góry
FoLy

PostWysłany: 07-12-2006 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie... serio diable daj sobie na loos z tym lokalem... pograsz i zobaczysz w czym rzecz
udanej po mimo to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
EiTo ToSHiBaNa

PostWysłany: 08-12-2006 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie zastanawia tylko jedno...maja tam chociaz decki...

booking 505 387 966

www.myspace.com/toshibanabrothersdj
Powrót do góry
FoLy

PostWysłany: 08-12-2006 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..::EiTo ToSHiBaNa::.. napisał:
mnie zastanawia tylko jedno...maja tam chociaz decki...

zartujesz a po co.....
Powrót do góry
EiTo ToSHiBaNa

PostWysłany: 08-12-2006 1:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla lepszej vizualizacji konsolety.....
chociaz i tak wiem ze nikt by z nich tam nie korzystal....(tylko by sie kurzyly tam)....

booking 505 387 966

www.myspace.com/toshibanabrothersdj
Powrót do góry
jeremai

PostWysłany: 08-12-2006 2:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem tam dziś - ogólnie do posiedzenia bardzo przyjemne miejsce zresztą żarcie też niczego sobie... najbardziej ubawiłem się wychodząć - wpadam na wszystkim znana Dominikę przyszła z kolezankami właśnie do pracy patrzę na grafik - Erotyczny czwatek - wszystko się zgadza tyle....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: