hidden hidden hidden hidden

11-11-2006 INDEPENDENT PEOPLZ PARTY @ BK

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
nugget

PostWysłany: 08-11-2006 21:03    Temat postu: 11-11-2006 INDEPENDENT PEOPLZ PARTY @ BK Odpowiedz z cytatem

INDEPENDENT PEOPLZ PARTY by niteshift.org
11.11.2006

Zagrajom:
BUFF NUGGET I ZIBI <- wszyscy z niteshift

11 listopada jest 315 dniem w kalendarzu gregoriańskim, a do upragnionego sylwestra pozostaje już tylko 50 dni. Dodatkowo są jeszcze imieniny miesiąca. W związku z czym w sobotkę jest potrójna okazja do dobrej bibki i jeszcze lepszej bańki. Razem z kolegami jesteśmy genialni zarówno w jednym jak i drugim, co zostało już nieraz sprawdzone, a czasem i udokumentowane.

Poza tym z dodatkowych okazji mogę nadmienic:

- imieniny: Alicja, Anastazja, Bartłomiej, Bartosz, Felicjan, Jan, Jozafat, Maciej, Marcin, Maryna, Menas, Pafnucy, Prot, Sobieżyr, Spycisław i Teodor.
- urodziny: 1962 - Demi Moore, 1974 - Leonardo DiCaprio,
- Dzień 11 listopada ustanowiono świętem narodowym dopiero ustawą z kwietnia 1937 roku, czyli prawie 20 lat po odzyskaniu niepodległości.

A jezeli chodzi o nutkę to będzie zdecydowanie 4x4 czyli house music ... w przekroju od funky do electro... zrobimy wam wycieczkę po naszych upodobaniach muzycznych które mogą odbiegać od waszych ... ale niekoniecznie

Pozdrooo everybody
www.bledne-kolo.krakow.pl
www.niteshift.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger
guarana resort

PostWysłany: 08-11-2006 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łoszty

nice info gdyby nie to ze mam 6 kolosow w nastepujacym tygodniu to bym was odwiedzila i wspomogla w ... piciu
www.myspace.com/szafagrajacapanstwaresort
www.myspace.com/myguarana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zibi.

PostWysłany: 08-11-2006 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

guarana napisał:
łoszty

nice info gdyby nie to ze mam 6 kolosow w nastepujacym tygodniu to bym was odwiedzila i wspomogla w ... piciu

eee tam sis ja wiem ze jestes poczatkujaca studentka i twoja reakcja na haslo kolos jest taka,ale mysle ze juz nie dlugo sie to zmieni,bo przeciez studia to nie wyscigi, nie zajac:)

ps bierz przyklad z daniela on nigdy sie nie wymigal od picia i bardzo ladnie mu studniowanie idzie(dluzej niz wszystkim ale on bardzo dokladnie zglebia wiedze )
take me as I am..................

http://www.absurdsquad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zibi.

PostWysłany: 08-11-2006 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ nugget
pieknie to kolego napisales jeszcze piekniejszy plakat cyfrowy zamontujesz domniemywam:) jedno, co mnie zaskoczylo to imie Spycislaw czy to twoje dzielo ?

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
guarana resort

PostWysłany: 08-11-2006 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibi. napisał:
guarana napisał:
łoszty

eee tam sis ja wiem ze jestes poczatkujaca studentka i twoja reakcja na haslo kolos jest taka,ale mysle ze juz nie dlugo sie to zmieni,bo przeciez studia to nie wyscigi, nie zajac:)

ps bierz przyklad z daniela on nigdy sie nie wymigal od picia i bardzo ladnie mu studniowanie idzie(dluzej niz wszystkim ale on bardzo dokladnie zglebia wiedze )

na slowo kolos reaguje spokojnie, gorzej 6 kolosow

ja nie mam tyle czasu co daniel. za 4 lata chce zostac wreszcie babcia
www.myspace.com/szafagrajacapanstwaresort
www.myspace.com/myguarana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nugget

PostWysłany: 08-11-2006 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibi. napisał:
@ nugget
pieknie to kolego napisales jeszcze piekniejszy plakat cyfrowy zamontujesz domniemywam:) jedno, co mnie zaskoczylo to imie Spycislaw czy to twoje dzielo ?

11 listopad - taken from wikipedia.pl .... wiec nie moje dzieło tylko je..any WEB 2.0
www.nugget.xtw.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger
zibi.

PostWysłany: 09-11-2006 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

guarana napisał:
zibi. napisał:
guarana napisał:
łoszty

na slowo kolos reaguje spokojnie, gorzej 6 kolosow

ja nie mam tyle czasu co daniel. za 4 lata chce zostac wreszcie babcia

Daniel nie ma czasu bo pije ze mna-staram go opijac jak najczesciej wtedy zapomina ze jest studentem i czasami robi chrum chrum jak prosiaczek i wyglada tak czasami a ja ... coz ja robie sleeping na sofingu i czekam az chlopak dojdzie do siebie zacznie ludzkim glosem mowic:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: