hidden hidden hidden hidden

07-10-2005 Rispekta Selekta/CARYCA/krak

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Domi

PostWysłany: 04-10-2005 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Van

PostWysłany: 04-10-2005 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na jabolach sa przynajmniej gole baby
facebook
;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Byda

PostWysłany: 05-10-2005 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger
zielakos

PostWysłany: 05-10-2005 2:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uhuhu.grubo sie robi.... ale to lubie na forum...hyhyhy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waxvax

PostWysłany: 05-10-2005 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byda napisał:

Ok po pierwsze misiu nie mow do mnie "misiu" bo z tego co wiem to nie jestesmy tak blisko ze soba zrzyci zebys tak sie do mnie zwracal

zwracasz sie do mnie w tak bezczelny sposob ze ja tez sobie pozwolilem...

Cytat:

po drugie jesli najechalem na ciebie to zrobilem to tylko z tego powodu ze twoja osoba wlasnie kojazy mi sie z kontrowersyjnymi wypowiedziami, oraz krytykowaniu wszystkiego oraz wszystkich, czasami czega patrzyc inaczej na ludzi a nie caly czas tak jak robisz to ty " Jestem najlepszy ui wszystko mnie wali"

to juz twoje kompleksy czlowieku. ja napisalem tylko ze plakat kojarzy mi sie z nalepka na wino i wydalo mi sie to ZABAWNE.

Cytat:

po 3 twoje wyksztalcenie mnie nie interesuje napewno twoj statr jesli chodzi o plakaty tez nie byl odrazu najlepszy tak jak pop barta

jak wyzej

Cytat:

a po czwarte moze odrazu mi wytlumaczysz czemu na drumandbass nie moge umieszczac zapowiedz imprezowych czyzby fakt ze chce to zrobic sam byda az tak budzi twoje nie zadowolenie bardzo mnie to intrygoje wydawalo mi sie ze jest to forum oglnodostepne, ale chyba jednakk sie mylilem >

hahahahahaha a wiec o to chodzi. no to cie poinformuje. administrator forum, niejaki deform, jakis czas temu przepadl. nikt nie wie gdzie. to on umieszczal zapowiedzi a nie ja. chwile temu umiescilem o tym informacje, ale wlasnie tak dokladnie czytasz forum. zamieszczam informacje wszystkich, ktorych zapowiedzi spelaniaja warunki okreslone na forum.

Cytat:

Nastepnym razem lepiej bedzie jak poprostu sie zastanowisz nad zartami z twojej strony, i nie robie z tego zadnej sesacji tak jak bym wogole sie przejmowal twoja osoba prosze cie

idz pouczaj brata albo ziomkow

Cytat:

Acha chyba nie podbije do ciebie bo taki kozak jestem a poza tym jak widze twoje spojzenie to od razu mnie nastawia to pesymistycznie i mam zepsuty caly dzien Wiec pozwole sobie darowac te doznania przezyte z twoja osoba

ojej, alez mi smutno.

jak masz jakies informacje do zawieszenia na forum to wysylaj je chwilowo na waxvax@drumandbass.pl a nie na info@drumandbass.pl bo do tego konta ja nie mam dostepu.

EOT z mojej strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zielakos

PostWysłany: 05-10-2005 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luuuuuz chlopaqiiii juz ......dajcie sobie i po sprawie...hyhy
Powrót do góry
popbart

PostWysłany: 05-10-2005 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..! YO! TU POCZĄTKUJĄCY PRODUCENT WLEPEK NA WINA!(czyt. plakat)..JEDYNY I NIE POWTARZALNY POPBART... Z CHĘCIĄ PRZYJME PARE RAD CO DO PROCESU ICH POWSTAWANIA,CZY TO OD WAXA CZY OD CHILLA -JAK SIE UCZYĆ TO OD NAJLEPSZYCH NIE? hehe.....dajcie jakiś kontakt...pare rad zawsze się przyda!
Powrót do góry
Byda

PostWysłany: 05-10-2005 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="waxvax"]
Byda napisał:

Ok po pierwsze misiu nie mow do mnie "misiu" bo z tego co wiem to nie jestesmy tak blisko ze soba zrzyci zebys tak sie do mnie zwracal

Cytat:
zwracasz sie do mnie w tak bezczelny sposob ze ja tez sobie pozwolilem...

Fakt faktem moze rzeczywiscie przegiolem ale gdzie sie teraz znalazl misiu , najlepiej go usunac zeby nikt sie nie mogl przyczepic

Cytat:

po drugie jesli najechalem na ciebie to zrobilem to tylko z tego powodu ze twoja osoba wlasnie kojazy mi sie z kontrowersyjnymi wypowiedziami, oraz krytykowaniu wszystkiego oraz wszystkich, czasami czega patrzyc inaczej na ludzi a nie caly czas tak jak robisz to ty " Jestem najlepszy ui wszystko mnie wali"

Cytat:
to juz twoje kompleksy czlowieku. ja napisalem tylko ze plakat kojarzy mi sie z nalepka na wino i wydalo mi sie to ZABAWNE.

Nie to nie sa moje kompleksy tylko taka jest prawda, nie spotkalem sie jeszcze z jakas twoja pozytywna uwaga, ale moze to byc spowodowane twoja nie checiom do vmojej osoby ...

Cytat:

po 3 twoje wyksztalcenie mnie nie interesuje napewno twoj statr jesli chodzi o plakaty tez nie byl odrazu najlepszy tak jak pop barta

Cytat:
jak wyzej

Tojest moja opsesja ? ja nie umie robic plakatow i sie tego nie wstydze, ale oczywiscie fakt ze plakat nie spodobal sie twojej osobie musial zostac odrazu przez ciebie skrykykowany, mimo ze jak powiedzial zielak
Cytat:
" nie plakat zdobi impreze"
i z nim sie zgadzam w tej sprawie

Cytat:

a po czwarte moze odrazu mi wytlumaczysz czemu na drumandbass nie moge umieszczac zapowiedz imprezowych czyzby fakt ze chce to zrobic sam byda az tak budzi twoje nie zadowolenie bardzo mnie to intrygoje wydawalo mi sie ze jest to forum oglnodostepne, ale chyba jednakk sie mylilem >

Cytat:
hahahahahaha a wiec o to chodzi. no to cie poinformuje. administrator forum, niejaki deform, jakis czas temu przepadl. nikt nie wie gdzie. to on umieszczal zapowiedzi a nie ja. chwile temu umiescilem o tym informacje, ale wlasnie tak dokladnie czytasz forum. zamieszczam informacje wszystkich, ktorych zapowiedzi spelaniaja warunki okreslone na forum.

Nie nie chodzilo mi o to he he tylko wydaje mi sie ze ma to z tym duzo wspulnego, a po zatym jako administrator strony powinienes umiescic na twojej stronie jakas informacje odnosnie sytuacji jaka zaistniala i tam podac swoj adres kontaktowy

Cytat:

Nastepnym razem lepiej bedzie jak poprostu sie zastanowisz nad zartami z twojej strony, i nie robie z tego zadnej sesacji tak jak bym wogole sie przejmowal twoja osoba prosze cie

Cytat:
idz pouczaj brata albo ziomkow

Nie obracam sie w towazystwie ziomkow wiec ich pouczac nie bede, a co do brata to wydaje mi sie ze to cie nie powinno interesowac, a jak chcesz porozmawiac na temat pouczania mojego rodzenstwa to moj adrss pocztowy znasz chociaz by nawet z informacji o imprezach ktore wysylam "na twoja strone"

Cytat:

Acha chyba nie podbije do ciebie bo taki kozak jestem a poza tym jak widze twoje spojzenie to od razu mnie nastawia to pesymistycznie i mam zepsuty caly dzien Wiec pozwole sobie darowac te doznania przezyte z twoja osoba

Cytat:
ojej, alez mi smutno.

Powinno byc ci smutno poniewaz w pszyszlosci mozesz miec klopoty z komunikacja intrpersonalna, oraz komunikacja werbalną

jak masz jakies informacje do zawieszenia na forum to wysylaj je chwilowo na waxvax@drumandbass.pl a nie na info@drumandbass.pl bo do tego konta ja nie mam dostepu.

EOT z mojej strony.
Jesli chodzi o twoj adres zapisze go sobie
Z mojej strony tez...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger
tulip

PostWysłany: 05-10-2005 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

afera o nic.

zielakos napisał:
luuuuuz chlopaqiiii juz ......dajcie sobie i po sprawie...hyhy

no!
Powrót do góry
PAROBAS-SIX

PostWysłany: 05-10-2005 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O JABOLE
Powrót do góry
Byda

PostWysłany: 06-10-2005 18:23    Temat postu: Re: 07-10-2005 Rispekta Selekta/CARYCA/k Odpowiedz z cytatem

Byda napisał:

Klub Caryca ma zaszczyt zaprosic na impreske:

Rispekta Selekta
imprezka odbedzie siePiątek 07.10.05

Zagraja:

Gee ( Kinetic Formation / krakow )

Tommy ( Kinetic Formation / krakow )

CoolBID ( C-Team / krakow )

Mc BANAN ( Krakow )

Kraków, CARYCA, Wielopole 15 ( 1 pietro)
Start: 22.00 , Wjazd: Freeeee

plakat

Czarny Byk .... Pop Bart masz racje powinienes zaczac projektowac nalepki na jabole widzisz wszyscy sa za i prawie wszyscy cie krytykoja, .........Ale pewnie zlewasz to i bardzo dobrze
Powrót do góry
Byda

PostWysłany: 07-10-2005 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Byda

PostWysłany: 07-10-2005 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez taka opcja hehe
Przed imprezka!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: