hidden hidden hidden hidden

14-05-2005 Stay dirty!:DDM:wrocław

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Sebus

PostWysłany: 05-05-2005 12:53    Temat postu: 14-05-2005 Stay dirty!:DDM:wrocław Odpowiedz z cytatem

Magnetic Works oraz Step ahead prezentuja:
Stay Dirty!

____kiedy: 14 maja 2005 / sobota

____gdzie: droga do mekki [muzyki,grafiki,filmu]

____kto:

______Mike Polarny [pompon.net / warszawa]

______Mat G / step ahead
______Seb / step ahead
______Jot / magnetic works

____music: deep, dirty deep house, electroclash

____start: 21:00

____wjazd: 5 zł [z zapisaniem się na stronie www.mekka.pl ] / 7 zł

____info: www.pompon.net , www.magneticworks.net , www.step-ahead.info

____wizualizacje by Raaq i Emiko /4 eyes crew

____sets: www.pompon.net , www.mekka.pl , www.step-ahead.info

Mike Polarny - Muzyka jest największym darem, jaki otrzymuje od swojego życia. Kocham się z nią w łóżku, w samochodach i pociągach, pieszczę się z nią na imprezach. Uwielbiam dzielić się nią z innymi, ale nie pozwolę odebrać jej sobie.
Pamiętam nieopisaną radość z otrzymania pierwszego w życiu magnetofonu monotonicznego, potem pierwsze kasety, początkowo nagrywane z radio. Najlepsza inwestycja z okresu dzieciństwa to magnetofon stereofoniczny z odczepianymi głośnikami. Wkrótce po zagnieżdżeniu się kapitalizmu w Polsce szarpnąłem się na pierwszy CD w moim życiu - "Probe" przyprawiał mnie o wielokrotny orgazm psychiczny.
Długo nie zdawałem sobie sprawy z tego, że przyszłość swoją pragnę związać z muzyką. Zrozumiałem to, gdy pierwszy raz dotknąłem gramofonów w połowie 2000 roku.
Od początku znałem swoje cele, byłem ambitny, szybko się uczyłem - na efekty nie trzeba było długo czekać. Pierwsze występy w klubach już po trzech miesiącach, wkrótce potem prezentacja w radio a po kolejnych paru miesiącach II miejsce w ogólnopolskim konkursie dla młodych DJ'ów. Następstwem były wizyty w najlepszych klubach w Polsce. Zaliczyłem skromne występy w Berlinie i Barcelonie - te miasta wywarły na mnie ogromny wpływ muzyczny.
Odnalazłem się w stylistyce electro i do tej pory uwidacznia się to w moich setach.
Jeżdżąc po Europie czerpię maksymalnie z otoczenia - słuchając muzyki na imprezach czy spędzając setki godzin w sklepach winylowych w Niemczech, Holandii, Francji, Hiszpanii, Austrii.
Nie stawiam sobie ograniczeń - gram muzykę, którą kocham i nie zastanawiam się, czy spodoba się innym. Sety tworzę spontanicznie, bawię się w budowanie atmosfery i unikam monotonii jak ognia. Pozwalam publice delektować się głębią dźwięków, pływającą przestrzenią, wibrującym basem, zakręconymi kawałkami, minimalistycznymi wokalami...
Chcę, aby każdy kolejny rok był krokiem naprzód. W połowie 2002 założyłem pOmpOn tEAm. Wspólnie z Horym staramy się dotrzeć do ludzi, którzy cenią sobie tchnienie świeżości. Mimo, że nasz kraj temu szczególnie nie sprzyja, idziemy pod prąd.
Uwielbiam grać dla otwartych umysłów, głodnych nowych doznań, gotowych pieścić się z muzyką tak jak my.

serdecznie zapraszam!!
Modrzew - de lardż
Step Ahead & Mekka Tunes
www.mekkatunes.com
http://www.step-ahead.info
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: